Lokaty

Lokata GO 2,75% na 3 miesiące w Idea Bank

2,75% na 3-miesięcznej lokacie GO w Idea Bank bez konta i dodatkowych produktów
Idea Bank Lokata GO 2,75%

Lokata GO z bardzo dobrym oprocentowaniem 2,75% dostępna zarówno dla nowych jak i dla obecnych klientów Idea Bank. Jeśli nie jesteś klientem Idea Bank, to nie musisz nawet zakładać konta w banku, żeby skorzystać z oferty.

Bardzo dobre oprocentowanie, może być odpowiedzią banku na ofertę BGŻOptima 2,5% na koncie oszczędnościowym. A brak haczyków czy konieczności korzystania z dodatkowych produktów sprawia, że oferta jest warta uwagi.

Jedyną niedogodnością jaką udało się znaleźć w tej ofercie Idea Bank jest czas, na jaki możesz ulokować swoje środki – okres lokaty wynosi tylko 3 miesiące, choć niedogodność tę możesz zrekompensować liczbą założonych lokat.

Dodatkowo, jeśli jesteś nowym klientem banku, tu możesz złożyć wniosek o Lokatę Happy 4% i zarobić jeszcze więcej. Zobacz szczegóły oferty.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

Parametry lokaty GO

 • oprocentowanie 2,75% w skali roku
 • minimalna kwota lokaty 500 zł
 • maksymalna kwota lokaty 1 000 000 zł
 • brak ograniczenia na liczbę lokat
 • oferta obowiązuje od 22 lipca do odwołania jednak nie krócej niż do 23 lipca 2016
 • dodatkowe informacje w regulaminie

 

 

Lokata GO dla obecnych i nowych klientów

Lokata dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dla obecnych klientów Idea Bank, w obydwu przypadkach możesz złożyć wniosek, ale dodatkowo jeżeli jesteś nowym klientem to

 

 

Jesteś nowym klientem to pomyśl o lokacie Happy PLUS

Jeśli jesteś nowym klientem, to zanim założysz lokatę GO warto najpierw skorzystać z oferty 4% na Lokacie Happy PLUS, dla której okres umowy wynosi 3 miesiące, a kwota do 100 tys. zł. Wystarczy więc, że część środków przeznaczysz na lokatę Happy, a pozostałe na Lokatę GO – w ten sposób zarobisz jeszcze więcej.

Ważne: jeśli chcesz skorzystać z lokaty Happy PLUS, to pamiętaj, żeby jako pierwszą założyć właśnie lokatę Happy ponieważ jest to produkt tylko dla nowych klientów.

Idea Bankzłóż wniosek o Lokatę Happy PLUS 3,25% w Idea Bank na 3 miesiące kwota od 10000 zł do 100 000 zł

 

 

O czym warto pamiętać zakładając lokatę GO

Zgodnie z regulaminem masz 5 dni na opłacenie wniosku i uruchomienie lokaty. Jeśli więc nie jesteś już nowym klientem banku (patrz wyżej), to warto złożyć wniosek i po kilku dniach zdecydować czy chcesz go opłacić, tudzież chcesz go opłacić, ale czekasz na przykład na zapadnięcie innej lokaty.

Dodatkowo zamiast jednej lokaty warto założyć 2 czy 3 lokaty – jeśli będzie potrzebna Ci gotówka, to możesz zerwać jedną z lokat, wypłacając w ten sposób tylko część środków i jednocześnie tracąc tylko część wypracowanych odsetek.

Jeśli jesteś nowym klientem, to pamiętaj też, żeby nie składać wniosku o lokatę, jeżeli nie masz zamiaru jej uruchomić, gdyż tracisz wtedy bezpowrotne status nowego klienta – przypominamy też o Lokacie Happy.

 

 

A jeśli interesują Cię lokaty

To zapraszam do rankingu najlepszych lokat bankowych, gdzie znajdziesz między innymi opisywaną powyżej lokatę GO i polecaną przez nas lokatę Happy (oraz inne produkty Idea Bank). Są też oczywiście produkty innych banków, choćby lokata bezkarta BGŻOptima czy eLokata NA NOWE ŚRODKI Getin Bank i wiele innych – zapraszamy.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata GO 2,75% na 3 miesiące w Idea Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. m pisze:

  Do mnie ostatnio dzwonili z super propozycją 4,5%. Oczywiście przez telefon nic nie chcieli powiedzieć. Na spotkaniu okazało się, że to jakaś lokata strukturyzowana. Ale nie wnikałem dokładnie co, kiedy i za ile, tylko grzecznie podziękowałem i wyszedłem.

 2. Luluś pisze:

  Ja czekam na co najmniej 3%.