Lokaty

Lokata HALLOWEEN 3,0% w Idea Bank

Lokata HalloweenLokata HALLOWEEN na której otrzymasz aż 3,00%, bez limitu środków i bez konieczności zakładania konta bankowego – oto najnowsza oferta Idea Bank.

Lokata HALLOWEEN, dostępna jest zarówno dla nowych klientów banku, jak i dla obecnych klientów banku. Ci pierwsi mogą oczywiście zarobić jeszcze więcej łącząc lokatę HALLOWEEN z Lokatą HAPPY, nie muszą też zakładać konta, czy korzystać z innych produktów bankowych.

O lokacie HALLOWEEN piszemy również w zestawieniu lokat bankowych, do którego zapraszamy.

Lokata HALLOWEEN szczegóły oferty

  • oprocentowanie 3,00% w skali rocznej
  • okres lokaty 1 miesiąc
  • minimalna kwota lokaty już od 500 zł
  • maksymalna kwota lokaty to aż 1 000 0000 zł
  • brak limitu na liczbę zakładanych lokat
  • więcej w regulaminie

Lokata HALLOWEEN – na co zwrócić uwagę

Zgodnie z regulaminem masz 2 dni na opłacenie wniosku i uruchomienie lokaty. Jeśli więc nie jesteś już nowym klientem banku, to warto złożyć wniosek i po maks. 2 dniach zdecydować czy chcesz go opłacić – możesz na przykład czekać na zapadnięcie innej lokaty.

Zamiast jednej lokaty na większą kwotę rozważ założenie 2 czy 3 lokaty na mniejsze kwoty – jeśli będzie potrzebna Ci gotówka, to zerwiesz jedną z nich i stracisz tylko część wypracowanych odsetek.

Jeżeli jesteś nowym klientem

Jeżeli jesteś nowym klientem, to to przed założeniem lokaty HALLOWEEN pomyśl o złożeniu wniosku o Lokatę HAPPY PLUS – w ten sposób zarobisz jeszcze więcej.

Zapytasz pewnie jak to, przecież obydwie lokaty mają oprocentowanie 3%. Zgadza się :), ale na lokacie HALLOWEEN środki lokujesz na 1 miesiąc, na HAPPY PLUS – na 3 miesiące:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

DYWERSYFIKACJA czyli inne oferty dla oszczędzających:

W naszym zestawieniu oprocentowanie lokat zdecydowanie króluje BGŻOptima, o której pisaliśmy również wczoraj. Z oferty tej warto skorzystać, jeśli nie chcesz trzymać wszystkich środków w jednym banku, czyli chcesz je zdywersyfikować:

  • 3,0% lokata BEZKOMPROMISOWA w BGŻOptima – nieco niższe oprocentowanie, ale maksymalna kwota depozytu to nawet 100 000 zł, oferta również na 3 miesiące i podobnie jak powyżej, jest to oferta bezkarna – czyli nie tracisz odsetek, jeżeli lokatę zerwiesz przed terminem zapadalności

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata HALLOWEEN 3,0% w Idea Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*