Lokaty

Lokata KARNAWAŁOWA PLUS w Idea Bank

Lokata karnawałowaLokata KARNAWAŁOWA, to nawet 2,15% na 7 miesięcy.

Pewnie wszyscy czekają aż coś ruszy się w temacie depozytów. Mówi się, że deflacja już za nami, a banki zamiast podwyższać, to z miesiąca na miesiąc obniżają oprocentowanie lokat. Oczywiście poza ofertami promocyjnymi, ale o tym na końcu wpisu.

Wspomniana lokata KARNAWAŁOWA, to do 2,15% – do, gdyż oprocentowanie zależy od okresu, na jaki ulokujesz środki, a do jej uruchomienia musisz posiadać konto w Idea Bank => otwórz darmowe konto Idealne w Idea Bank.

 

Lokata KARNAWAŁOWA – parametry

Zgodnie z regulaminem lokaty:

 • minimalna kwota lokaty 500 zł
 • maksymalnie ulokujesz nawet 1 000 000 zł
 • oprocentowanie zależy od okresu umowy i wynosi:
  • 1,90% w skali roku 1 miesiąc
  • 2,00% w skali roku 2 miesiące
  • 2,10% w skali roku 3 miesiące
  • 2,15% w skali roku 6 miesięcy
  • 2,15% w skali roku 7 miesięcy

Aby uruchomić lokatę musisz posiadać rachunek w Idea Bank, zgodnie z regulaminem:

 • z oferty lokaty może skorzystać posiadacz rachunku, dla którego bank prowadzi rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w złotych polskich.
 • przelew zasilający rachunek lokaty musi zostać dokonany z  rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w  złotych polskich, prowadzonego przez bank na rzecz posiadacza rachunku
 • jeśli chcesz skorzystać z oferty, a nie posiadasz konta w Idea Bank, to tutaj otworzysz darmowe konto Idealne


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Lokata KARNAWAŁOWA – nowy klient indywidualny

Nie w ramach każdego wpisu, ale często przypominamy, że jeżeli jesteś nowym klientem banku, to poza lokatą KARNAWAŁOWĄ możesz skorzystać z ofert lokat HAPPY. Oprocentowanie Lokaty HAPPY i HAPPY PLUS jest wyższe, zarobisz więc więcej, a o to przecież chodzi.

Pamiętaj, że z poniższych ofert możesz skorzystać tylko raz i tylko z jednej z nich, stąd też wniosek o wybraną lokatę musisz złożyć jako pierwszy. Kliknij i wybierz ofertę bardziej korzystną dla Ciebie:

 • lokata HAPPY, to 4% dla lokaty 2-miesięcznej albo 3,5% dla lokaty na 1 lub 3 miesiące do 10 000 zł:Idea Bank Lokata HAPPY, lokata bez konta
 • albo lokata Happy PLUS 3% na 3 miesiące do 100 000 zł:
  Idea Bank Lokata HAPPY PLUS, lokata bez konta

 

Jeżeli uda Ci się skorzystać z jednej z wybranych ofert, to w kolejnym kroku, złóż wniosek o lokatę KARNAWAŁOWĄ opisaną powyżej. Oczywiście lokatę znajdziesz w zestawieniu innych lokat Idea Bank, skorzystaj z wyszukiwarki lokat bankowy – znajdziesz tam również wiele lokat promocyjnych, zapraszamy.

 

Inne okazje:

Przy okazji wpisu informujemy o możliwości zdobycia biletu do kina od Millennium za płatności zbliżeniowe telefonem, szczegóły na tej stronie. To wg nas zbyt mało, żeby tematowi poświęcać osobny wpis, wspominamy o tym,  a zainteresowane osoby odsyłamy do podlinkowanej strony. I będąc jeszcze przy biletach przypominamy, że możesz zdobyć 10 biletów do kina w zamian za otwarcie Konta dla Młodych PKO BP.

I jeszcze jedno przypomnienie – BLIKOMANIA. Już 10.02.2017 r. wielkie losowanie 10 tys. zł! Aby mieć szansę na wygraną, musisz wykonać przynajmniej jedną transakcję w okresie 01 – 09.02.2017 r. – wykonuj przelewy i wygrywaj, nie płać kartą, zapłać telefonem z BLIK, który masz zawsze przy sobie, a przy odrobinie szczęścia możesz wygrać wspomniane 10 tys. zł (mniejsze kwoty 100 lub 1000 zł) albo nagrodę główną 100 000 zł.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata KARNAWAŁOWA PLUS w Idea Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. Andrzej pisze:

  Krótko mówiąc bryndza