Lokaty

Lokata KIBICUJMY RAZEM 2,75% w Idea Bank

2,75% na lokacie KIBICUJMY RAZEM w Idea Bank
KIBICUJMY RAZEM lokata Idea BankMistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2016 to dobra okazja do promocji bankowych. Tak jest i tym razem, 2,75% na lokacie KIBICUJMY RAZEM Idea Bank.

Lokata Idea Bank z wysokim jak na dzisiejsze czasy oprocentowaniem, bo aż 2,75% w skali rocznej, choć w ofercie banku jest jeden haczyk, tj. oprocentowanie to obowiązuje w przypadku, gdy reprezentanci Polski awansują z fazy grupowej do kolejnej rundy rozgrywek piłkarskich odbywających się we Francji w 2016 r.

Pierwszy krok już uczynili, wygrali mecz z Irlandią. Jeśli wierzysz dalej w naszą drużynę i masz duszę hazardzisty, to najnowsza oferta Idea Bank może być dobrą okazją dla Ciebie. A co jeśli mimo dopingu kibiców polscy piłkarze nie awansują? Wtedy oprocentowanie depozytu spada.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Idea Bank Lokata HAPPY PLUS, lokata bez konta

 

KIBICUJMY RAZEM – szczegóły oferty

  • podstawowe oprocentowanie lokaty wynosi 2,00% w skali rocznej. I nawet jeśli nasza drużyna nie awansuje, to i tak jest to niezła oferta
  • oprocentowanie zostanie podniesione do 2,75% w skali roku, w przypadku awansu polskiej reprezentacji z fazy grupowej do kolejnej rundy rozgrywek piłkarskich odbywających się we Francji w 2016 r. – mecz z Irlandią za nami :)
  • okres lokaty to liczba dni pozostałych do 30.06.2016 od dnia założenia lokaty
  • kwota minimalna lokaty to 1 000 zł
  • kwota maksymalna 1 000 000 zł
  • lokata nieodnawialna
  • lokata dedykowana wyłącznie dla posiadaczy konta indywidualnego w Idea Bank
  • lokatę KIBICUJEMY RAZEM założysz online przez Bankowość Internetową, telefonicznie, w oddziale lub za pomocą aplikacji mobilnej Idea Bank PL
  • tutaj regulamin lokaty.

 

 

Jesteś nowym klientem – pomyśl o lokacie Happy

Jeśli jesteś nowym klientem, to zanim założysz lokatę KIBICUJMY RAZEM warto najpierw skorzystać z oferty 4% na Lokacie Happy, dla której okres umowy wynosi 3 miesiące, a kwota do 10 tys. zł.

Wystarczy więc, że część środków przeznaczysz na lokatę Happy, a pozostałe przeznaczysz na lokatę KIBICUJMY RAZEM – w ten sposób zarobisz jeszcze więcej.
Idea Bank Lokata HAPPY, lokata bez konta
Ważne: jeśli chcesz skorzystać z lokaty Happy, to pamiętaj, żeby jako pierwszą założyć właśnie lokatę Happy – jest to produkt dla nowych klientów, a dopiero potem wnioskuj o lokatę KIBICUJMY RAZEM.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata KIBICUJMY RAZEM 2,75% w Idea Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*