Promocje

Lokata Plan Depozytowy 130 dni z premią do 350 zł w Toyota Bank

Możliwość ulokowania nawet do 100 000 zł na 2,5% oraz 100 zł premii dla nowych klientów lub 50 zł premii dla obecnych klientów banku, to warunki promocji Lokata Plan Depozytowy 130 dni – promocji, która została przedłużona do 09 października 2016.

130 dni z premią Toyota Bank

A same warunki promocji nie zmieniły się, w dalszym ciągu, poza premią, możesz również zgarnąć nawet 250 zł w programie poleceń, odsyłamy do poprzedniego wpisu Lokata Plan Depozytowy 130 dni:

Poniżej prezentujemy tylko podsumowanie z poprzedniego wpisu.

 

 

Polecaj i zarabiaj w Toyota Bank

2,5% to przyzwoita oferta, więc jeśli dysponujesz wolną gotówką, którą możesz ulokować na 130 dni, to w stosunkowo prosty sposób możesz zgarnąć 100 zł (jeśli jesteś nowym klientem) albo 50 – jeżeli już posiadasz konto w Toyota Bank. W sumie możesz ulokować nawet do 100 000 zł w Toyota Bank korzystając z całkiem dobrego oprocentowania 2,5% – dodatkowe informacje w Lokata Plan Depozytowy 130 dni.

Należy również wspomnieć o programie poleceń. Jeśli wśród grona Twoich znajomych, rodziny czy najbliższych są osoby, którym możesz polecić konto z Toyota Bank, to poza premią i promocyjnym oprocentowaniem, możesz zgarnąć dodatkowo nawet 250 zł.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Inne ciekawe oferty:

Jeszcze przez 2 dni:

Smartfon LG K8 LTE – w zamian za wyrobienie karty kredytowej, zalogowanie się przynajmniej raz do serwisu i wykonanie płatności kartą na min. 3 tys. zł (prom. do 01.10.2016):

 

Zapraszamy też do sekcji poradniki (w menu), gdzie znajdziesz między innym o:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata Plan Depozytowy 130 dni z premią do 350 zł w Toyota Bank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*