Lokaty

Lokata Welcome 3% w Lion’s Bank, lokata bez konta

lions-bank-lokata-welcomeLokata Welcome z oprocentowaniem nawet 3% i możliwością ulokowania na 40 dni nawet do 600 000 zł oraz bez konieczności zakładania konta, to oferta Lion’s Bank, o której przypominamy.

Lokata Welcome, to typ lokaty, którą skrótowo nazywany lokata bez konta, czyli produkt, do uruchomienia którego nie jest wymagane posiadanie rachunku bankowego, albo korzystanie z innych ofert bankowych.

Jest to niewątpliwie propozycja dla bardziej zamożnych klientów, gdyż aby skorzystać z maksymalnego, dostępnego oprocentowania należy ulokować ponad 350 tys. zł. Z drugiej strony patrząc – jeżeli posiadasz taką gotówkę i chcesz skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania, a dodatkowo jesteś nowym klientem banku, to oferta Lion’s Banku może być interesująca.

lokacie welcome pisaliśmy już na blogu, wpis jest przypomnieniem. A sama Lokata Welcome (zgodnie z tab. oproc.) dostępna jest w dwóch wariantach, poniżej przedstawiamy i przypominamy obydwa z nich.

Lokata Welcome Lion’s Bank wersja I

 

Lion's Bank lokata Welcome

 

Lokata Welcome Lion’s Bank wersja II

 


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Oferta dedykowana jest tylko dla nowych klientów banku. Nowy klient – to klient, który do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty WELCOME nie zawarł z bankiem umowy produktowej lub nie złożył wniosku.

A sam wniosek o Lokatę możesz złożyć jedynie w placówkach Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie, po uprzednim umówieniu się na spotkanie:

Dodatkowe informacje, łącznie z możliwością negocjowania warunków lokaty dostępne na spotkaniu z przedstawicielem Lion’s Bank.

Lokatę Welcome Lion’s Bank znajdziesz oczywiście również w zestawieniu ranking lokat (skorzystaj z wyszukiwarki) oraz zestawieniu najlepszych lokat za listopad, zobacz też:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Lokata Welcome 3% w Lion’s Bank, lokata bez konta
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

  1. Adam pisze:

    Ale to nie jest nowość…
    czemu więc teraz publikacja? Czyżby reflinki nowe?

    • admin pisze:

      Dzięki za czujność :), tak, oferta jest dostępna od dłuższego czasu. To bardziej przypomnienie, bo linki akurat się nie zmieniły. Są oferty, o których warto czasem przypomnieć i o których czasami przypominamy, czy to we wpisach zbiorczych (z reguły dotyczy to wygasających promocji) albo w dedykowanych. Dodany został też odnośnik do poprzedniego wpisu. pozdrawiam /a