Promocje

Loteria Bezgotówkowa: wygraj elektryczne BMW, Samsung Galaxy S7 lub bilety do kina

Loteria paragonowaPłać kartą i weź udział w loterii paragonowej, w której są do wygrania elektryczne samochody Pł, telefony Samsung Galaxy S7 oraz wejściówki do Multikina.

Loteria, to zachęta do wykonywania płatności kartami Visa lub MasterCard. A co najciekawsze, jeśli już używasz karty do płatności za zakupy i usługi, to w pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że nagrodę możesz wygrać „przy okazji”. Wystarczy, że zachowasz potwierdzenie płatności i kartę użytą przy transakcji oraz zarejestrujesz numer transakcji na zakupybezgotowki.pl – zobacz szczegóły.

 

 

Wielka Loteria Bezgotówkowa – transakcje

 • W terminie od 18.10 do 24.11.2016 r. dokonuj transakcji bezgotówkowych płacąc za nie Twoją kartą Visa lub MasterCard (w tym Maestro)
 • Zachowaj potwierdzenie płatności i kartę użytą przy transakcji
 • Zarejestruj numer transakcji na zakupybezgotowki.pl
 • Każde kolejne przekroczone 10 zł transakcji to dodatkowy los w loterii!

A co z transakcjami wykonywanymi w internecie? Zgodnie z regulaminem:

W przypadku transakcji dokonanych w sklepach internetowych, Uczestnik zamiast oryginału wydruku z terminala płatniczego potwierdzającego dokonanie Transakcji powinien samodzielnie uzyskać i zachować oryginał wydrukowanego potwierdzenia płatności z banku, który wydał Uczestnikowi kartę, którą dokonano Transakcji.

Uwaga, nie wszystkie operacje biorą udział w loterii:

zgłaszana Transakcja, będąca podstawą udziału w Loterii, została dokonana przez Uczestnika samodzielnie, tj. przy użyciu karty płatniczej, której jest właścicielem, a także że nie dotyczyła zakupu produktów takich, jak: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, lub podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne, a jeśli dotyczyła ich częściowo, to kwota Transakcji podana w formularzu zgłoszeniowym nie uwzględnia wartości ww. produktów;

Aby zwiększyć swoje szanse w loterii nie musisz dzielić transakcji na kilka mniejszych, gdyż z automatu każda transakcja powyżej 10 zł, to kolejny los w loterii, o czym mówi regulamin:

Jeśli zgłaszana Transakcja została dokonana przez Uczestnika na kwotę wyższą niż 10,00 zł (słownie: dziesięć złotych 00/100), to za każde przekroczone pełne 10,00 zł wartości Transakcji Uczestnik otrzyma po jednym kolejnym losie. Dla przykładu: za dokonanie Transakcji w kwocie od 10,01 zł (słownie: dziesięć złotych 01/100) do 20,00 zł (słownie: dwadzieścia złotych 00/100) Uczestnikowi zostaną przyznane dwa losy; za dokonanie Transakcji w kwocie od 20,01 zł (słownie: dwadzieścia złotych 01/100) do 30,00 zł 4 (słownie: trzydzieści złotych 00/100) Uczestnikowi zostaną przyznane trzy losy; za dokonanie Transakcji w kwocie od 30,01 zł (słownie: trzydzieści złotych 01/100) do 40,00 zł (słownie: czterdzieści złotych 00/100) Uczestnikowi zostaną przyznane cztery losy itd.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Rejestracja dowodów płatności kartą

Zgłoszenie udziału w loterii, czyli rejestrację płatności kartą, wykonujesz na stronie zakupybezgotowki.pl, przy czym zgodnie z regulaminem możesz zrobić to nie później niż do 24.11.2016 23:59:59. W zgłoszeniu podajesz:

 • Twoje imię
 • Twoje nazwisko
 • markę karty (VISA, MasterCard, Maestro)
 • kwotę transakcji (potwierdzasz również, że nie dotyczyła ona zakupu produktów wyłączonych z Loterii, a jeśli dotyczyła ich częściowo, to podana kwota transakcji nie uwzględnia wartości takich produktów)
 • numer MID lub AID urządzenia (numer ten znajdziesz na potwierdzeniu wykonania operacji kartą)
 • numer telefonu komórkowego
 • adres email
 • numer dowodu sprzedaży (numer ten znajdziesz na potwierdzeniu wykonania operacji kartą, najprawd. pod nazwą RACHUNEK NR)
 • datę transakcji
 • bank wystawcę karty (wybierasz z listy)

Potwierdzasz również zapoznanie się z regulaminem oraz że transakcja nie dotyczyła zakupu produktów wyłączonych z loterii (wspomnieliśmy o tym powyżej) oraz że nie została zwrócona albo anulowana.

 

Wielka loteria bezgotówkowa – nagrody

 • 5 nagród głównych: elektryczny samochód BMW i3 BEV 1Z21 wersja podstawowa + pakiet z alarmem, kolor: kapar z akcentem w kolorze niebieskim, wnętrze tkanina: Neutronic szary Aragac! czarny, o wartości 143 100,00 zł (słownie: sto czterdzieści trzy tysiące sto złotych 00/100) brutto oraz nagroda pieniężna w wysokości 15 900,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy dziewięćset złotych, 00/100), przeznaczona na poczet zryczałtowanego podatku dochodowego od wygranej w loterii
 • 35 nagród drugiego stopnia: smartfon Samsung Galaxy S7 o wartości 2 250,00 zł (słownie: dwa tysiące dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100) brutto – zobacz też smartfon LG K8 LTE od Citibank
 • 350 nagród trzeciego stopnia: dwa bilety do sieci kin Multikino na dowolnie wybrany film w 2D, do zrealizowania w terminie nie późniejszym niż do 31 marca 2017 r., o łącznej wartości 40,00 złotych (słownie: czterdzieści złotych 00/100) brutto

A jeśli wygrasz, to:

Organizator powiadamia Laureata każdej nagrody, na swój koszt, o wylosowaniu jego losu loteryjnego, telefonicznie na numer telefonu podany przez Laureata w formularzu zgłoszeniowym. Laureat zostanie poinformowany o przyznaniu mu nagrody w ciągu 2 dni roboczych od dnia wylosowania jego losu loteryjnego. Laureat zobowiązany jest odebrać połączenie telefoniczne, wyrazić zgodę na nagrywanie rozmowy, potwierdzić swoje uczestnictwo w Loterii oraz podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail). Próba uzyskania połączenia z Laureatem podejmowana jest co najmniej dwukrotnie w odstępie nie krótszym niż 2 godziny, przy czym za każdym razem oczekiwanie na połączenie powinno obejmować co najmniej 5 sygnałów przy sygnale braku odpowiedzi ze strony Laureata. W przypadku sygnału „zajętości”, następna próba połączenia zostanie przeprowadzona po 5 minutach. W przypadku braku któregokolwiek z ww. sygnałów lub zgłoszenia skrzynki poczty głosowej podejmowana jest ponownie próba połączenia, co najmniej dwukrotnie w odstępie nie krótszym niż 2 godziny. W przypadku rozłączenia połączenia w trakcie rozmowy próba ponownego połączenia podejmowana jest według wyżej opisanej procedury. W wypadku braku możliwości uzyskania połączenia telefonicznego z Laureatem zgodnie z opisaną powyżej procedurą, zostanie on poinformowany o wygranej (na koszt Organizatora) w tym samym dniu za pomocą SMS-a o następującej treści: „Twój los w loterii „Wielka Loteria Bezgotówkowa” został wylosowany jako zwycięski. Skontaktuj się z Organizatorem pod nr 61 86 90 420”.

 

Wielka loteria bezgotówkowa – podsumowanie

Loteria to nie pewnik, ale szansa na wygraną. I w przeciwieństwie do innych typów gier losowych, za uczestnictwo w loterii paragonowej nie zapłacisz ani grosza, a możesz w niej wziąć udział przy okazji wykonywania codziennych zakupów, za które zapłacisz kartą. Jedyna niedogodność, to konieczność rejestracji każdej transakcji kartowej i poświęcony czas, ale czegóż się nie robi, żeby wygrać BMW :)

Jak już wspomnieliśmy powyżej, loteria to jedynie szansa na wygraną. Jeśli chcesz używać karty i na pewno zyskać nagrodę lub część poniesionych wydatków poniesionych kartą (po spełnieniu warunków promocji), to zapoznaj się z ofertami (odnośniki bezpośrednie do ofert):

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Loteria Bezgotówkowa: wygraj elektryczne BMW, Samsung Galaxy S7 lub bilety do kina
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

9 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Ktoś gra? A może już ktoś z was coś wygrał?

 2. Lolo pisze:

  Płatność BLIK jest płatnością bezgotówkową – tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości. Ale czy płacąc BLIK też można wziąć udział w promocji?

  • admin pisze:

   Obawiam się, że nie. BLIK to nie jest przecież VISA, MasterCard ani Maestro. A szkoda bo przecież pozostałe dane, czyli imię, nazwisko, kwota transakcji, MID/AID urządzenia, nr telefonu komórkowego, email, nr rachunku, data transakcji i wystawca są wspólne i dla karty i dla BLIK.
   Według nas ktoś nie przemyślał do końca promocji wykluczając w ten sposób BLIK – polski produkt, który dzielnie konkuruje z kartami – szkoda.
   Dodatkowo włączając BLIK-a do loterii, bo rzeczywiście nie ulega wątpliwości, że są to płatności bezgotówkowe, mielibyśmy obraz ilu procentowo jest użytkowników BLIK w stosunku do użytkowników kart.

 3. Anonim pisze:

  Czy ja dobrze rozumiem zapis w regulaminie, że można za kilka towarów czy usług zapłacić kartą łącznie, ale nie można płatności za jede towar czy usługę dzielić na kilka płatności kartą?

 4. Anonim pisze:

  Mam kartę jednego z BS, ale nie ma go na liście banków. Co zrobić?