Promocje

Mam Inteligo 100 zł za otwarcie konta i 50 zł w programie poleceń

Inteligo Program PoleceńJeżeli jesteś nowym klientem banku Inteligo i masz znajomego, który poleci Ci konto, to w ramach programu poleceń Mam Inteligo otrzymasz 100 zł, a Twój znajomy 50 zł.

Program oczywiście działa również w drugą stronę, jeżeli posiadasz grono znajomych, którym możesz polecić konto Inteligo, to w stosunkowo prosty sposób możesz zgarnąć 50 zł za każde skuteczne polecenie.

Jeśli zbierzesz największą liczbę poleceń, możesz dodatkowo zgarnąć nagrodę od Inteligo – 1000 zł, 600 zł, 300 zł, którą bank przewidział dla trzech osób, z polecenia których otwartych zostanie najwięcej kont Inteligo.

A samo konto Inteligo, to jedno z lepszych kont na rynku, które bez wahania możemy Ci polecić:

 • bezpłatne konto
 • niewygórowane warunki zwalniające z opłaty za kartę
 • dostęp do szerokiej sieci bankomatów PKO BP
 • nowoczesna aplikacja mobilna z systemem BLIK

Zobacz jak działa program Mam Inteligo i czy warto skorzystać z oferty.

 

 

Program poleceń Mam Inteligo – ograniczenia

Na początku o ograniczeniu, tj. zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie https://maminteligo.pl/, możesz skorzystać z promocji / uzyskać skuteczne polecenie, jeżeli Ty lub osoba polecona jest nowym klientem banku, czyli zgodnie z regulaminem:

Nowy Klient – osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Mam Inteligo – wniosek

Jeżeli nie byłeś/-aś jeszcze klientem Inteligo albo spełniasz 3 letni okres karencji to:

 • w dniach 24.04.2017 r. do dnia 22.07.2017 przejdź na stronę http://inteligo.pl/konto-inteligo-mgm/
 • podaj wszystkie wymagane dane,
 • pamiętaj, że aby otrzymać premię, musisz wyrazić zgody marketingowe,
 • musisz podać kod promocji, czyli nr telefonu osoby, która poleca Ci konto

Inteligo program poleceń zgody i telefon

 

Mam Inteligo – warunki uprawniające do wypłaty 100 zł premii

Po rejestracji na stronie wskazanej powyżej otrzymasz telefon od konsultanta Inteligo, który potwierdzi Twoją dyspozycję oraz zweryfikuje wprowadzone dane. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać premię musisz w ciągu 30 dni od podpisania umowy (lub wcześniej) wykonać w dowolnym punkcie handlowo-usługowym:

 • minimum 1 transakcję kartą debetową przypisaną do konta Inteligo na kwotę min. 200 zł
 • minimum 1 transakcję BLIK na kwotę minimum 10 zł – zajrzyj tutaj, jeśli nie wiesz co to jest BLIK

I to w zasadzie wszystko, po spełnieniu ww warunków otrzymasz 100 zł premii, którą zgodnie z regulaminem:

Bank dokona sprawdzenia, czy Uczestnik jest uprawniony do otrzymania nagrody dodatkowej, o której mowa w § 5 w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu Edycji Programu. Wyniki zostaną podane do wiadomości Uczestników Programu na stronie https://maminteligo.plw terminie 10 dni kalendarzowych od dnia sprawdzenia wszystkich osób uprawnionych do otrzymania nagrody dodatkowej. Ostateczna lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie 44 dni od publikacji wyników, po rozpatrzeniu wszystkich ewentualnych reklamacji. Przekazanienagrody dodatkowej nastąpi w terminie 10 dni kalendarzowych od momentu ogłoszenia ostatecznych wyników.

Z doświadczenia wiemy, że premie wypłacane są znacznie szybciej, niż opisano w regulaminie.

 

Mam Inteligo – program dla polecających

Za każde polecenie otrzymasz 50 zł. Organizator przewidział również nagrody dodatkowe:

 • 1000 zł – dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń
 • 600 zł – dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń
 • 300 zł – dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń.

 

Mam Inteligo – koszty

Konto Inteligo to jedno z bardziej przyjaznych kont na rynku. Konto jest bezwarunkowo darmowe, nie zapłacisz nic zarówno za uruchomienie jak i użytkowanie konta, przelewy w systemie Elixir wykonywane przez internet albo aplikację mobilną IKO są oczywiście również bezpłatne.

Karta do konta pozostaje darmowa, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe za minimum 100 zł, w przeciwnym wypadku kosztuje 4 zł. Karta wymagana jest do otrzymania premii, przypominamy, że należy wydać min. 200 zł. Po otrzymaniu premii kartę możesz oczywiście zamknąć i wypłacać gotówkę z bankomatu lub płacić BLIK, choć wg nas 100 zł nie jest zbyt wygórowanym warunkiem.

 

Mam Inteligo – o czym jeszcze warto wiedzieć

Po otrzymaniu premii możesz oczywiście zamknąć rachunek i czekać trzy lata na kolejną promocję. Ale równie dobrze możesz też go zatrzymać i aktywnie z jego korzystać. Inteligo, to jedno z najlepszych kont na rynku, obsługiwane przez PKO Bank Polski, z prostymi do spełnienia warunkami zwolnienia z opłaty miesięcznej i z dużą siecią darmowych bankomatów.

Jeżeli masz dzieci, to jeszcze na etapie składania wniosku o rachunek Inteligo możesz również złożyć wniosek o konto Junior i korzystać z atrakcyjnego oprocentowania na rachunku dziecka/dzieci:

 • 2,50% do kwoty 2500 zł
 • 0,50% powyżej 2500 zł

Oferta jest warta uwagi – możesz trzymać środki na dobrze oprocentowanym rachunku i w razie potrzeby przelewać je na nieoprocentowany ROR.

 

A jeśli nie masz znajomego posiadającego Inteligo

Jeżeli nie masz znajomego, a mimo to chcesz otworzyć konto w polskim banku Inteligo (Inteligo to internetowa bankowość PKO BP), to możesz to zrobić, choć poza promocją:
Inteligo Konto Osobiste
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po założeniu konta polecać je innym znajomym.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Mam Inteligo 100 zł za otwarcie konta i 50 zł w programie poleceń
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. haj pisze:

  To że banki mają nadpłynność i to że chcą się promować wystawiając lokatę 3%, to jest tylko jedna strona medalu.
  Bank operuje głównie na pieniądzach swoich klientów Pamiętajcie, że bank dając klientowi 3% musi pomnożyć to pomnożyć N razy, żeby zarobić, bo to nie jest instytucja charytatywna. Bank jest też ograniczony odgórnie stopą lombardową, więc nie może dać kredytu na przykład na 20% czy 30%, poza tym jest przecież też konkurencja. Bank nie może również 100% środków od klientów puścić w kredyty, na część musi zawiązać rezerwy, a gdy za dużo pójdzie w kredyty, to mu nadzór pogrozi palcem! Bank musi jeszcze musi obsługiwać te kredyty i w zależności od jakości portfela może musieć zwiększać rezerwy. W szczególnym przypadku pożycza X zł i te X zł może stracić, jeśli klient będzie niewypłacalny. Bank też musi opłacać pracowników, utrzymywać infrastrukturę, rozwijać systemy, promować się itd. No i są jeszcze klienci, którzy chcieliby mieć konto za zero, kartę za zero, bankomaty za zero – najlepiej rzecz jasna bezwarunkowo, a to wszystko przecież też kosztuje (tak tak, przecież pieniędzy można dodrukować i będą …) .
  Ale przede wszystkim bank ma być wypłacalny, czyli wpłacasz do banku 1000 zł i za chwilę, za kilka dni, miesięcy chcesz to 1000 zł móc wypłacić „na żądanie”.
  ps) lizaki też kosztują :)

 2. dede pisze:

  BGŻ kolejnym bankiem który tnie oprocentowania produktów oszczednościowych. IdeaBank wyciął lokaty, BGŻ konto, NEst zlikwidował 2.6% do 100tys. Jedynym bankiem który w ostatnim kwartle podniósł oprocentowanie lokaty dla kilkuset tysiecy jest neobank. Czas chyba pożegnać się z bankami i przywitać się z funduszami pienieznymi. Tam przynajmniej można liczyc na 3% w bezpiecznych subfunduszach. W bankach robi się powoli wysyp jakichś produktów dla nastolatków w typie załóż konto a dostaniesz na lizaka. Dajcież spokój. Przecież to śmieszne.

  • pod-pis pisze:

   Już pisałem, że banki mają za dużo depozytów, a niektóre to w ogóle kasę za 0 od klientów. Kasa i tak leży na nieoprocentowanych rorach, więc nie muszą się starać, bo po co. Jak któryś ma potrzebę ściągnięcia większej ilości gotówki, to wyskakuje z promocją i tyle. I właściwie ma jeszcze darmową reklamę. Dziwię się, że jeszcze żaden nie wyskoczył z lokatą 7,0% (może mają jakieś ograniczenia na takie promocje?), a małym druczkiem dla pierwszych 20 nowych klientów, lokata od 100 do 1000 zł, lokata na 2 tygodnie. I pisaliby o tym na wielu blogach i na fejsie byłyby wpisy, darmowa reklama jak się patrzy za parę złotych z odsetek :) Może przegiąłem z parametrami, ale pewnie dałoby się je tak dopasować, żeby był wilk syty i owca cała.