Lokaty

Najlepsze lokaty listopad 2016 ranking lokat


ranking lokatZestawienie najlepszych lokat bankowych listopad 2016
.

W zestawieniu lokat znajdziesz lokaty najlepsze z najlepszych, czyli takie których nie wahamy się polecić albo które sami posiadamy.

Jeśli regularnie zaglądasz do naszego bloga, to już pewnie wiesz – w październiku działo się dużo w temacie lokat. Opisywaliśmy kilka super promocji, ofert od Idea Bank lokatę tylko TERAZ 2,75%lokatę Halloween 3,0% , JESIENNY SEJF 3,0% oraz niezwykłą ÓSEMKĘ 3,08%, przedstawiliśmy nowe nowe/nienowe produkty BGŻOptima lokatę bezkarną 3,2% i lokatę bezkompromisową 3,0% oraz konto oszczędnościowe dobrze doładowane. Wszystkie z super oprocentowaniem i wszystkie bez większych haczyków. Czyżby coś ruszyło się i będziemy mogli pisać o podwyżkach oprocentowania? Zobaczymy :)

Te i inne oferty możesz oczywiście znaleźć w naszym rankingu lokat bankowych – skorzystaj z wyszukiwarki, wyszukaj depozyt bazując na oprocentowaniu, okresie trwania lokaty lub innych parametrach.

Nie inaczej jest również w naszym miesięcznym zestawieniu, w którym skupiamy się głównie na depozytach  do uruchomienia których nie musisz zakładać konta, albo korzystać z innych produktów bankowych. Jeżeli jest inaczej – wyraźnie o tym informujemy.

Jak już wspomnieliśmy powyżej, okresowo pojawiają się lokaty ekstra, które zazwyczaj trwają maksymalnie kilka dni. Zaglądaj do bloga albo zapisz się do naszego newslettera – będziemy o tym informować, gdy tylko pojawią się takie oferty.

Zapraszamy Cię też do skorzystania z naszego kalkulatora odsetek od lokat – nie musisz się zastanawiać ile zarobisz na depozycie, łatwo w ten sposób możesz również porównać różne oferty. A jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób samodzielnie zajrzyj do naszego poradnika jak obliczyć zysk z lokaty.

Dziś przygotowaliśmy dla Was 6 lokat wartych uwagi. A ponieważ, jak już wspomnieliśmy na wstępie, zaczęło się dosyć dużo dziać w temacie depozytów, więc wpis na pewno będzie ewoluował. A teraz, po tym trochę długim wstępie zapraszamy Cię do lektury TOP lokat bankowych.

 

 

Lokaty TOP listopad 2016:

 

1 – Lokata Bezkarna BGŻOptima

Lokata BezkarnaPierwsze miejsce – lokata bezkarna, która już wielokrotnie opisywana była na łamach naszego bloga. Choć od ostatnich wpisów związanych z lokatą bezkarną trochę się pozmieniało. Obecna lokata bezkarna to produkt po liftingu, bank podwyższył oprocentowanie, ale jednocześnie zmniejszył maksymalną dostępną kwotę, jaką możesz ulokować na lokacie.

A sama oferta, tak jak to już było poprzednio, przeznaczona jest dla nowych klientów banku – osób które w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻ Optima nie byli posiadaczem tego konta (zajrzyj do tego artykułu, jeżeli nie wiesz jak zamknąć konto w Optimie).

Co najciekawsze w ofercie – lokata bezkarna posiada gwarancję wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty.

Parametry „nowej” lokaty bezkarnej w BGŻOptima:

 • oprocentowanie 3,2% w skali rocznej
 • kwota minimalna 1 000 zł
 • kwota maksymalna 20 000 zł
 • lokatę możesz zerwać bez utraty odsetek
 • lokatę możesz założyć bez konta bankowego.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę bezkarną 3,2% do 20 tys. zł – zakładając lokatę przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

Ale może razem z lokatą warto również złożyć wniosek również o rachunek oszczędnościowy, który teraz nazywa się konto dobrze doładowane? Rachunek ten, o czym pisaliśmy już nie raz na blogu, ma co prawda w nazwie oszczędnościowy, ale de’facto jest to bardzo dobrze oprocentowany ROR – zobacz dlaczego:

 • oprocentowanie 2,3% w skali rocznej
 • kwota minimalna – dowolna
 • kwota maksymalna 150 000 zł
 • brak limitu wypłat w miesiącu – w przeciwieństwie do innych banków, gdzie zwykle tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa.

Razem na lokacie bezkarnej i koncie oszczędnościowym możesz więc ulokować nawet 170 tys. zł korzystając z bardzo dobrego oprocentowania.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę bezkarną (ew. + konto oszczędnościowe) – zakładając lokatę przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

 

 

2 – Lokata bezkompromiowa BGŻOptima

Lokata bezkarna 3,0%Lokata bezkompromisowa to nowość w ofercie BGŻOptima, choć jeśli zapoznasz się z ofertą, to dojdziesz do wniosku – tak, lokata bezkompromisowa, to stara wersja lokaty bezkarnej, lokata bezkompromisowa odziedziczyła większość cech lokaty bezkarnej, niestety nie wszystkie

A sama oferta, tak jak to już było poprzednio, przeznaczona jest dla nowych klientów banku – osób które w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻ Optima nie byli posiadaczem tego konta i ponownie odsyłamy do artykułu, jeżeli nie wiesz jak zamknąć konto w Optimie).

Lokata bezkompromisowa (podobnie jak bezkarna) posiada gwarancję wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty.

Parametry lokaty bezkompromisowej w BGŻOptima:

 • oprocentowanie 3,0% w skali rocznej
 • kwota minimalna 1 000 zł
 • kwota maksymalna 100 000 zł
 • lokatę możesz zerwać bez utraty odsetek
 • lokatę możesz założyć bez konta bankowego.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę bezkarną 3,0% do 100 tys. zł – zakładając lokatę przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

I podobnie, jak dla lokaty bezkarnej, może razem z lokatą warto również złożyć wniosek również o rachunek oszczędnościowy, który teraz nazywa się konto dobrze doładowane? Zobacz dlaczego warto:

 • oprocentowanie 2,3% w skali rocznej
 • kwota minimalna – dowolna
 • kwota maksymalna 150 000 zł
 • brak limitu wypłat w miesiącu – w przeciwieństwie do innych banków, gdzie zwykle tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa.

Razem na lokacie bezkompromisowej i koncie oszczędnościowym możesz więc ulokować nawet 250 tys. zł korzystając z bardzo dobrego oprocentowania.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę bezkompromisową (ew. + konto oszczędnościowe) – zakładając lokatę przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

 

Alternatywnie skorzystaj z oferty Lion’s Bank – 3% na 40 dni od 350 – 600 tys. zł. (kliknij w banner):

Lion's Bank lokata Welcome

 

 

3 – Lokata Happy Plus Idea Bank

Idea Bank Lokata Happy Plus 3%Trzecie miejsce w naszym rankingu przyznaliśmy Idea Bank i lokacie Happy Plus, o której również pisaliśmy na blogu.  Podobnie jak dla oferty z BGŻOptima, lokata przeznaczona jest tylko dla nowych klientów banku, choć w przypadku Idea Bank restrykcje są ostrzejsze – wcześniejsze złożenie wniosku o jakikolwiek produkt w banku uniemożliwia skorzystanie z promocji.

Parametry Lokaty Happy Plus Idea Bank:

 • oprocentowanie 3% w skali rocznej
 • oferta tylko dla nowych klientów
 • kwota minimalna 10 000,01 zł
 • kwota maksymalna 100 000 zł
 • bez konta i innych produktów bankowych

Uwaga! Oferta obecnie jest dostępna, ale liczba lokat jest ograniczona, warto się pospieszyć, a tutaj złożysz wniosek o lokatę Happy Plus w Idea Bank – składając wnioski przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

 

 

4 – Lokata Happy Idea Bank

Idea Bank lokata happyKolejne miejsce uzyskała Idea Bank z Lokatą Happy – część warunków analogicznych jak dla lokaty Happy Plus, tj. oferta przeznaczona jest dla nowych klientów banku, nie musisz także korzystać z konta i innych produktów bankowych.

Ciekawostką jest to, że Idea Bank podzieliła Lokatę Happy na trzy pod-lokaty, których oprocentowanie zależne jest od tego, na jaki okres chcesz ulokować środki w Idea Bank.

Parametry Lokaty Happy Idea Bank:

 • oprocentowanie 4% – jeżeli założysz lokatę na 2 miesiące
 • oprocentowanie 3,5% – jeżeli założysz lokatę na 1 lub 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty 500 zł
 • maksymalna kwota lokaty 10 000 zł
 • oferta tylko dla nowych klientów
 • bez konta i innych produktów bankowych

Uwaga! Oferta obecnie jest dostępna, ale liczba lokat jest ograniczona, warto się pospieszyć, a tutaj złożysz wniosek o lokatę Happy w Idea Bank – składając wnioski przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

 

Alternatywnie i na bardzo podobnych warunkach, można skorzystać z najnowszej oferty Nest Bank, lokata Witaj 4% do 10 tys. zł na 3 miesiące (kliknij w banner):

Nest Bank Lokata Witaj 4%

 

 

5 – db Plan 500+

Ciekawą propozycja może być oferta Deutsche Bank. O lokacie również pisaliśmy na blogu. Lokata db Plan 500+Premia to lokata dla nowych i obecnych Klientów Banku, którzy potwierdzą fakt posiadania dziecka poniżej 18 roku życia. Produkt daje możliwość systematycznego oszczędzania środków na każde dziecko.

Po każdym roku, poza oprocentowaniem, bank może wypłacić premię w wysokości nawet 500 zł na każde dziecko (ale maks. 5)

500+Premia

Parametry Lokaty 500+Premia DB:

 • wymagane jest konto, które bez karty jest darmowe
 • nie musisz zamawiać karty, aby skorzystać z promocji
 • oprocentowanie = stopa referencyjna WIBID O/N + premia (dalej)
 • oferta dla nowych i obecnych klientów
 • kwota minimalna 100 zł x 12 = 1200 zł
 • kwota maksymalna 500 zł x 12 = 6000 zł
 • możesz założyć nawet 5 lokat, pod warunkiem, że posiadasz pięcioro dzieci
 • po roku bank wypłaci dodatkową premię równą 1/12 wpłaconych środków, nawet 500 zł

Tutaj otwórz DB Plan 500+Premia w Deutsche Bank – składając wniosek przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy

 

Alternatywnie można skorzystać z najnowszej oferty Nest Bankkonta oszczędnościowego z premią nawet do 30% za regularne oszczędzanie:

 

 

6 – Konto Zośka PRO w Idea Bank

IdeaBank-konto-ZoskaKonto Zośka PRO nie jest lokatą, znalazło się jednak w naszym zestawieniu, gdyż może być ciekawą ofertą dla osób oszczędzających pieniądze, które jednocześnie nie chcą blokować środków na określony czas albo nie wiedzą ile mogą zdeponować.

Z kontem powiązane jest Konto Idealne, którym zasilasz konto oszczędnościowe oraz na które przelewane są środki z konta Zośka PRO, konto idealne jest bezwarunkowo darmowe – jeśli nie zamówisz karty debetowej do konta (nie jest wymagana).

Parametry konta Zośka PRO:

 • oprocentowanie 2,5% w skali rocznej
 • aby otrzymać takie oprocentowanie musisz utrzymywać 10% salda na Koncie Idealnym – nadwyżka 1%
 • kwota minimalna 1 000 zł, a potem 2 000 zł i wielokrotności tej kwoty
 • kwota maksymalna 131 072 000 zł
 • odsetki naliczane są każdego dnia
 • darmowe 2 pierwsze przelewy w miesiącu

Tutaj złożysz wniosek o Konto Zośka PRO w Idea Bank – zakładając lokatę przez naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy :)

 

 


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Wszystkie prezentowane lokaty objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym (BFG) i są pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) , Są to lokaty o stałym oprocentowaniu (chyba, że napisano inaczej) – zobacz też dlaczego nie polecamy lokat strukturyzowanych.

Jeśli wg Ciebie jeszcze jakaś lokata powinna znaleźć się w zestawieniu albo w międzyczasie oferta się zmieniła, to prosimy o wpisanie tego w komentarzu i ponownie zapraszamy również do skorzystania z wyszukiwarki lokat bankowych – znajdziesz tam prezentowane poniżej depozyty oraz wiele innych. Zastrzegamy też, że jest to nasza subiektywna ocena i prosimy o zapoznanie się z aktualną ofertą ww banków.

Zapraszamy też do naszego newslettera – żadnego spamu, będziesz otrzymywać tylko informacje o najnowszych wpisach z bloga.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Najlepsze lokaty listopad 2016 ranking lokat
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lion's Bank Lokata WELCOME Online, lokata bez konta

 

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

 

Najlepsze lokaty listopad 2016 ranking lokat i najnowsze, powiązane wpisy:

Najlepsze lokaty październik 2016 ranking lokat

Najlepsze lokaty październik 2016 ranking lokat

Najlepsze lokaty styczeń 2017 ranking lokat

Najlepsze lokaty styczeń 2017 ranking lokat

Najlepsze lokaty luty 2017

Najlepsze lokaty luty 2017

Najlepsze lokaty sierpień 2017 ranking lokat

Najlepsze lokaty sierpień 2017 ranking lokat


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*