Promocje

Najlepsze promocje bankowe, które kończą się 30 września 2017

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaZestawienie najlepszych promocji bankowych, które kończą się 30 września

Zbliża się koniec miesiąca, czas w którym kończy się wiele promocji bankowych, o których już pisaliśmy na naszym blogu. Jeśli jeszcze z nich nie skorzystaliście, to macie jeszcze 4 dni aby na spokojnie zapoznać się z ofertami, zastanowić się i ewentualnie wybrać te najlepsze.

Tradycyjnie już, aby ułatwić Wam wybór, przedstawiamy najlepsze oferty wraz z krótkim przypomnieniem. Zawsze dołączamy również odnośnik do pełnego artykułu, a także banner lub linki do złożenia wniosku.

Zestawienie aktywnych promocji można znaleźć także w menu Promocje -> Aktywne promocje.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Promocje do 30 września 2017

Filmowe konto OptymalneDzień przed końcem miesiąca (29 września) kończy się promocja BGŻ BNP Paribas: Filmowe Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas i 6 biletów do Multikina.

Przypominamy, że warunki uprawniające do zdobycia biletów to:

 • rejestracja na stronie promocji (kliknij banner) i złożenie wniosku, który otrzymasz na podany adres email

a po aktywacji konta:

 • na Twoim koncie muszą zostaną odnotowane (tj. zaksięgowane) wpływy w kwocie min. 1000 zł – wystarczy przelew z innego banku
 • dokonasz transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.

Powyższe operacje należy wykonać w trzech kolejnych miesiącach – szczegóły w podlinkowanym artykule.

 

Konto osobiste Citi GoldDo 30 września możesz skorzystać z promocji „Lepiej niż lokata„, którą opisywaliśmy we wpisie 4000 zł premii – Lepiej niż Lokata (Citigold).

Jeśli masz wolne środki w kwocie około 330.000 i:

 • możesz utrzymać średnie saldo na koncie Citi w kwocie min. 300.000 zł przez pół roku oraz
 • założysz lokatę na (tutaj) symboliczną kwotę 1700 zł również na pół roku

to bank wypłaci Ci premię 4000 zł. Wyliczone przez nas oprocentowanie to około 3,3% – nazwa Lepiej niż lokata jest uzasadniona :) – szczegóły w załączonych opisach.

 

Bank Millennium Konto 360º lub Konto 360º Student z premiąDo końca września możesz założyć Konto 360º lub 360º Student w Millennium z premią 150 zł.

Aby spełnić warunki promocji wystarczy, że:

 • w październiku 2017: zasilisz konto kwotą min. 1000 zł i wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIK, podobnie w następnym miesiącu
 • w listopadzie 2017: zasilsz konto kwotą min. 1000 zł i wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIK

150 zł premii (100 zł w gotówce, 50 w formie voucherów do PolskiBus) otrzymasz w połowie stycznia – dodatkowe inf. w podlinkowanym wpie.

Promocję możesz połączyć z bardzo dobrą ofertą konta oszczędnościowego Millennium Profit i ulokować do 150.000 zł na 92 dni korzystając z promocyjnego oprocentowania 2,5%.

 

PKO BP Konto dla MłodychJeżeli jesteś w wieku 13 – 26 lat, możesz skorzystać z oferty PKO BP PKO BP Konto dla Młodych: zniżka 20% w restauracjach i 3-daniowy posiłek za darmo – odsyłamy po szczegóły. W skrócie:

Zgodnie z informacjami ze strony PKO BP w puli zaproszeń pozostało: 451 – może warto skorzystać i wybrać ze ze znajomymi do restauracji ze zniżką 20% :)

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowaLG K4 Dual Sim od Citi w zamian za wyrobienie darmowej Simplicity i spełnienie warunków promocji. I ponownie odsyłamy na stronę z pełnym opisem, ale (w skrócie) po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy:

 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citi lub aplikacji mobilnej nie później niż do końca 3 miesiąca od podpisania umowy o kartę – radzimy jednak z tym nie czekać
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 3000 zł również nie później niż do końca 3 miesiąca od podpisania umowy o kartę

 

Tradycyjnie zapraszamy również do naszego zestawienia ranking lokat bankowych wrzesień 2017, a w nim między innymi:

 • lokaty bez konta – czyli takie, do uruchomienia których nie musisz posiadać konta w banku ani korzystać z innych produktów
 • lokaty najwyżej oprocentowane – często promocyjne, nierzadko dla nowych klientów lub na nowe środki, ale nie jest to regułą – przejdź na stronę i sprawdź, czy i z których możesz skorzystać
 • lokaty dla dużych kwot – czyli propozycje dla osób, które posiadają co najmniej 100.000 zł wolnych środków

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Najlepsze promocje bankowe, które kończą się 30 września 2017
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*