Promocje

Najlepsze promocje bankowe, które kończą się 31.12.2016

Citibank telefon LGWraz z końcem roku kończy się wiele promocji bankowych, o których już pisaliśmy na naszym blogu, a na które warto zwrócić uwagę.

Można z nich skorzystać jeszcze przez niespełna 2 tygodnie. A ponieważ jesteśmy przed okresem świąteczno-noworocznym, w którym myślami można być zupełnie w innych miejscach (i z wnioskami będzie nie po drodze), dlatego przypominamy o nich już teraz.

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiamy je wraz z krótkim przypomnieniem oraz linkiem do pełnego artykułu, a także bannerem lub linkiem do złożenia wniosku.

Dodatkowo (na skróty) znajdziesz je także w menu Promocje -> Aktywne promocje.

 

Promocje do 31 grudnia 2016 (lub wcześniej)

 • #1milionIKO – Pokaż jak żyjesz mobilnie z IKO i wygraj smartfon Huawei Honor 8,  smartfon myPhone Hammer Energy lub Powerbank Aluminium Bolt (do 21.12.2016). Pokaż na Facebooku, Twiterze lub Instagramie jak wygląda Twój mobilny styl życia, oznacz profil PKO Banku Polskiego i dodaj hashtag #1milionIKO:
  PKO BP konto ZA ZERO

 

 • 100 zł od Masterpass za zakupy w bdsklep – jeżeli nie później niż do 29 grudnia 2016 (lub do wyczerpania puli promocyjnych bonów) wykonasz zakupy w sklepie internetowych bdsklep (i/lub bdkarma.pl i/lub bddziecko.pl i/lub bdkultura.pl i/lub bduroda.pl i/lub bdwino.pl) i zapłacisz za nie MasterPass, to w zależności od kwoty zamówienia możesz otrzymasz bon nawet do 100 zł


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 • voucher 400 zł do allegro.pl – Zamów bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity i dodatkowo odbierz voucher 400 zł do serwisu Allegro.pl (do 31.12.2016):
  Citi Bank Handlowy - karta kredytowa i voucher 400 zł do Allegro

 

 • 5% zwrotu z kartą kredytową Citibank – Karta kredytowa ze zwrotem 5% wartości transakcji – jeżeli zamiast voucherów, telefonów albo innych gadżetów wolisz otrzymać zwrot części poniesionych wydatków, to być może najnowsza oferta Citibank jest właśnie dla Ciebie. Otrzymasz 5% zwrotu transakcji bezgotówkowych lecz nie więcej niż 50 zł miesięcznie, a łącznie możesz zdobyć do 400 zł (do 31.12.2016)
  Citibank karta kredytowa ze zwrotem 5%

 

 • Raiffeisen Polbank – Karta Kredytowa Class&Club – Złóż wniosek o kartę kredytową Class&Club, zapłać kartą za zakupy, a otrzymasz aż 2 000 punktów powitalnych w programie MasterCard Priceless Specials. W okresie trwania promocji punkty możesz wymienić na 5 biletów do kina (do 31.12.2016)
  Raiffeisen Polbank Class&Club i bilety do kina

 

Inne ciekawe oferty dla oszczędzających pieniądze:

Zapraszamy do zestawienia najlepszych lokat bankowych, w którym znajdziesz między innymi prezentowane poniżej oferty oraz do rankingu najlepszych lokat bankowych:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Najlepsze promocje bankowe, które kończą się 31.12.2016
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*