Promocje

Nest Bank, bilety do kina i darmowe konto

Nest Bank bilety do kinaZałóż bezwarunkowo darmowe konto w Nest Bank i zdobądź bilety do kina Helios.

O koncie Nest Bank pisaliśmy już nieraz:

 • bezwarunkowo darmowe konto
 • bezwarunkowo darmowa karta debetowa
 • darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce

to może się podobać, szczególnie jeśli nie jest to Twoje główne konto, z którego korzystasz na co dzień.

Tym razem w promocji Nest Bank poza „kontem za zero” możesz zgarnąć dwa bilety do kina Helios, a współorganizatorem akcji jest Agora.

 

Nest Bank i bilety do kina – dla kogo

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, które zgodnie z regulaminem łącznie spełniają następujące warunki:

 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz są konsumentami […] i posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
 • złożą Wniosek o otwarcie Nest Konta dla klientów indywidualnych
 • na dzień złożenia Wniosku […] nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Partnera.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Czyli jeśli posiadałeś/-aś kiedykolwiek konto w Nest Bank albo w Banku Smart, BIZ Banku lub FM Banku, to niestety nie możesz skorzystać z oferty. Oczywiście szczegóły znajdziecie w regulaminie.

 

5 kroków do darmowych biletów

 • zarejestruj się na na dedykowanej stronie promocji do 28.04.2017 r. (uwaga, konta założone z innego źródła nie biorą udziału w promocji)
 • załóż Nest Konto
 • dokonaj transakcji kartą wydaną do Nest Konta na kwotę min. 150 zł
 • 18.07.2017 r. otrzymasz informację o spełnieniu warunków promocji
 • 18.07.2017 r. nastąpi też przekazanie Voucherów

I w formie obrazkowej:

Nest Bank bilety do kina

Warto się pospieszyć, gdyż pula nagród t0 500 voucherów (może 700, jeśli organizator zdecyduje się rozszerzyć ofertę – szczegóły w regulaminie).

 

Kolejność operacji

Zgodnie z regulaminem aby uzyskać prawo do Vouchera w ramach promocji należy spełnić łącznie poniższe warunki z zachowaniem ich kolejności:

 • zarejestrować się na Stronie Promocyjnej przy użyciu adresu e-mail (w ten sposób zostanie założony profil Uczestnika na Stronie Promocyjnej),
 • złożyć w okresie obowiązywania Promocji Wniosek o Nest Konto wyłącznie poprzez Stronę Promocyjną, zwany w dalszej części „Wnioskiem”. W Promocji brane są pod uwagę wyłącznie Wnioski złożone za pośrednictwem Strony Promocyjnej,
 • wyrazić opcjonalną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we wniosku o założenie Nest Konta),
 • zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto, na podstawie Wniosku złożonego zgodnie z lit. b) powyżej. Przez zawartą umowę o Nest Konto rozumie się umowę skutecznie zawartą zgodnie z trybem przewidzianym w „Regulaminie rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów indywidualnych”,
 • nie korzystać z uprawnienia do odstąpienia od umowy, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa,
 • dokonać transakcji kartą wydaną do Nest Konta na kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).

Z jednego profilu można założyć tylko jedno konto w Nest Bank:

Nest Bank konto osobiste i bilety do kina Helios

 

 

Nagrody

Rozstrzygnięcie promocji nastąpi najpóźniej do dnia 18.07.2017 i również do tego dnia otrzymasz voucher, który ważny będzie przez 6 miesięcy od daty wysłania na Twój adres email.

Oczywiście korzystając z promocji już po otwarciu konta możesz również uruchomić Lokatę Witaj 4%.

 

Konto Nest

Kilka słów na temat konta Nest Bank:

Otwórz bezwarunkowo darmowe konto Nest:
Nest Bank konto osobiste i bilety do kina Helios

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Nest Bank, bilety do kina i darmowe konto
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*