Promocje

Orange Finanse: do 300 zł za przeniesienie numeru do Orange

Orange Finanse 300 zł za przeniesienie numeru
Przejdź do Orange, otwórz konto bankowe Orange Finanse i przynieś swój stary telefon lub tablet, a otrzymasz nawet 300 zł

Zgarnij do 300 zł od Orange Finanse

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą swój stary telefon albo tablet, zgłosisz się do placówki Orange, gdzie nieodpłatnie przekażesz urządzenie na rzecz Orange i gdzie otworzysz konto osobiste Orange Finanse oraz podpiszesz umowę telekomunikacyjną.

 

 

Stary telefon lub tablet

Jednym z warunków przystąpienia do promocji jest nieodpłatne przekazanie na rzecz Orange telefonu komórkowego lub tabletu będący własnością uczestnika promocji. Niestety nie może to być telefon, który leży popsuty w szufladzie od kilku(nastu) lat. Telefon lub tablet musi być sprawny, a szczegółowe wymagania określa regulamin promocji, w szczególności przekazywany sprzęt:

 • włącza się, a po włączeniu poprawnie działa,
 • ma nieuszkodzony wyświetlacz,
 • nie ma wyraźnych mechanicznych uszkodzeń zewnętrznych, dopuszczalne są ślady normalnej eksploatacji,
 • posiada sprawną baterię,
 • ma nienaruszoną tabliczkę znamionową z numerem IMEI.

Można więc powiedzieć, że musisz oddać sprawne urządzenie, które być może okres świetności ma już za sobą.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Do promocji możesz przystąpić w okresie 21.01.2016 r. do 16.03.2016 r. z zastrzeżeniem, że przekazanie urządzenia i podpisanie umowy musi nastąpić w tym samym dniu i tym samym salonie, a wniosek o Konto Osobiste Orange Finanse musi zostać złożony najpóźniej w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy.

W ramach umowy telekomunikacyjnej musisz zdecydować się na jedną z ofert, wymienione są one w paragrafie 3 regulaminu promocji – Tobie pozostawiam wybór, zajrzyj też na stronę promocji.

 

 

Orange Finanse

Przystępując do promocji musisz złożyć w Salonie Orange lub partner Orange wniosek o otwarcie Konta Osobistego, wyrażając zgodę na przystąpienie do niniejszej Promocji i upoważniając:

 • Bank do przekazywania do Orange danych osobowych objętych tajemnicą bankową, tj.: imienia, nazwiska, numerów: PESEL, telefonu oraz informacji o nazwach usług posiadanych przeze Uczestnika w Banku w celu przygotowania i przedstawienia spersonalizowanych ofert marketingowych Orange.
 • Orange do przekazywania do Banku danych osobowych tj.: numeru PESEL, kodu pocztowego oraz informacji o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów w celu przygotowania i przedstawienia przez Bank spersonalizowanych ofert marketingowych Banku
 • na podstawie złożonego wniosku zawrzeć z Orange Finanse – Bank Umowę o prowadzenie Konta Osobistego. Zawarcie Umowy o prowadzenie Konta Osobistego musi nastąpić w ciągu 30 dni od daty zawarcia Umowy z Orange, jednak nie później niż do dnia 16.03.2016 r.
 • opłacić co najmniej jedną fakturę za usługi telekomunikacyjne świadczone w ramach Umowy dotyczącej przeniesionego numeru.
 • regulaminy Orange Finanse dostępne są na tej stronie

 

 

Nagrody – zwrot za otwarcie konta osobistego

Zwrot za otwarcie Konta Osobistego zostanie wypłacony na Konto Osobiste Uczestnika Promocji do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym została opłacona pierwsza faktura za świadczenie usług telekomunikacyjnych na numerze docelowym Orange. W zależności od pakietu otrzymasz:

 • 150 zł gdy wybranym pakietem był: Smart Plan LTE z kwotą abonamentu 65.98 zł, Smart Plan LTE z kwotą abonamentu 85,98 zł, Smart Plan LTE z kwotą abonamentu 105.98 zł, Smart Plan LTE Główny z kwotą abonamentu 115.98 zł, Smart Plan LTE Główny z kwotą abonamentu 165.98 zł, Smart Plan LTE tylko SiM z kwotą abonamentu 55,98 zł, Smart Plan LTE tylko SiM z kwotą abonamentu 85,98 zł
 • 50 zł gdy wybranym pakietem był: Orange LTE FreeNet z kwotą abonamentu 44,91 zł, Orange LTE FreeNet z kwotą abonamentu 64,91 zł, Orange LTE FreeNet z kwotą abonamentu 74,91 zł, Orange LTE FreeNet SIMO z kwotą abonamentu 34,91 zł, Orange LTE FreeNet SIMO z kwotą abonamentu 54,91 zł, Orange LTE FreeNet SIMO z kwotą abonamentu 64,91 zł
 • szczegóły w regulaminie promocji

 

Nagrody – dodatkowy zwrot za aktywne korzystanie z konta osobistego

 • Uczestnik Promocji otrzyma prawo do zwrotu 25 zł miesięcznie na Konto Osobiste jeżeli w danym miesiącu spełniony zostanie warunek zasilenia rachunku co najmniej jednym wpływem na Konto Osobiste spoza Orange Finanse na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł (wpływy nie sumują się)
 • Zwrot będzie naliczany Uczestnikowi Promocji w każdym z 6 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych liczonych od otwarcia Konta Osobistego, w których powyższy warunek zostanie spełniony.
 • Naliczony Zwrot zostanie wypłacony na Konto Osobiste Uczestnika Promocji do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki do naliczenia zwrotu

Jak łatwo policzyć możesz w ten sposób uzyskać dodatkowe 150 zł (25 zł * 6 miesięcy)

 

Orange Finanse – co warto wiedzieć

Nie zapłacisz nic za otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wykonywane z serwisu www lub aplikacji mobilnej są również bezpłatne. Nie zapłacisz również za wypłatę środków z bankomatu, pod warunkiem wykonania i rozliczenia w danym miesiącu minimum 5 transakcji bezgotówkowych (w przeciwnym wypadku zapłacisz 5 zł).

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Orange Finanse: do 300 zł za przeniesienie numeru do Orange
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*