Nagrody

Pekao: tablety, powerbanki i kubki termiczne za używanie PeoPay

Kubki termiczne, tablety oraz powerbanki czekają za używanie aplikacji PeoPay z Pekao SA
PeoPayW ramach promocji Pekao za płatności PeoPay możesz zdobyć tablet Samsung, kubek termiczny albo powerbank.

Dzięki aplikacji mobilnej, klienci Pekao SA mogą płacić w sklepach, wypłacać pieniądze z bankomatów oraz przesyłać sobie pieniądze, a dodatkowo wziąć udział w tym właśnie konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie musisz oczywiście posiadać konto do płatności w aplikacji PeoPay w banku Pekao SA, czyli Eurokonto. Oprócz tego do końca lipca musisz zgłosić swój udział w konkursie podając imię, nazwisko, numer telefonu i identyfikator PeoPay.

Zobacz co zrobić, aby zdobyć tablet, powerbank lub kubek termiczny.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

Zgłoszenia do konkursu

 • konkurs rozpoczyna się o godz. 00:00 w dniu 1 lipca 2016 r. i trwa do godz. 23:59 w dniu 31 lipca 2016 r
 • do konkursu możesz przystąpić na stronie internetowej www.peopay.pl/konkurs.html, w dowolnym oddziale banku albo za pośrednictwem infolinii
 • zgłoszenie udziału w konkursie będzie wymagało od Ciebie podania następujących danych:
  • imienia i nazwiska
  • numeru telefonu komórkowego, na którym zainstalowana jest aplikacja PeoPay
  • identyfikatora PeoPay znajdującego się w głównych ustawieniach w aplikacji PeoPay
  • oddziału, w którym odbierzesz nagrodę w przypadku jej przyznania

 

 

Nagrody

Bank wynagrodzi osoby, które w trakcie trwania konkursu wykonają najwięcej transakcji z użyciem aplikacji mobilnej PeoPay. Zgodnie z regulaminem:

Do konkursu zaliczane są następujące transakcje, o wartości co najmniej 10 złotych każda, wykonane za pomocą aplikacji PeoPay w czasie trwania Konkursu:

 • płatności bezgotówkowe w punktach handlowo – usługowych i intrenecie wykonane w czasie trwania Konkursu, z tym, że jeśli w danym dniu Uczestnik za pomocą aplikacji PeoPay dokonał w danym punkcie (sklepie) jednej lub więcej płatności, to spośród tych płatności liczona jest tylko jedna płatność,
 • wypłaty z bankomatów, z tym, że spośród wszystkich wypłat z bankomatu/bankomatów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczona jest tylko jedna wypłata bankomatowa dokonana w tym dniu,
 • przelewy między użytkownikami, z tym, że spośród wszystkich przelewów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczony jest tylko jeden przelew dokonany w tym dniu.

Jak więc widzisz w ciągu jednego dnia możesz wykonać tylko jedną transakcję danego rodzaju (na min. 10 zł), która weźmie udział w konkursie, a łącznie trzy transakcje.

W konkursie przyznanych zostanie łącznie 1506 następujących nagród:

 • 6 nagród I stopnia – każda nagroda I stopnia w postaci tabletu Samsung Galaxy Tab S2 9.7 w kolorze białym, o jednostkowej wartości 2038 zł brutto (słownie: dwa tysiące trzydzieści osiem złotych) wraz z sumą pieniężną w wysokości 226 złotych (słownie: dwieście dwadzieścia sześć złotych),
 • 500 nagród II stopnia w postaci zestawów ładowarek z zewnętrznym akumulatorem (powerbanki) o pojemności 2200 mAh o jednostkowej wartości 35 zł brutto (słownie: trzydzieści pięć złotych) wraz z sumą pieniężną w wysokości 4 złote (słownie: cztery złote),
 • 1000 nagród III stopnia w postaci kubków termicznych o jednostkowej wartości 25,83 zł brutto (słownie: dwadzieścia pięć złotych i 83 grosze) wraz z sumą pieniężną w wysokości 3 złote (słownie: trzy złote)

Uczestnicy, którzy otrzymają nagrody I, II i III stopnia, zostaną poinformowani o wygranej SMSem na numer telefonu wskazany w zgłoszeniu oraz na stronie internetowej www.peopay.pl do 31 sierpnia 2016 r.

 

Może Cię zainteresują:

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Pekao: tablety, powerbanki i kubki termiczne za używanie PeoPay
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*