Promocje

Płać mobilnie i zyskaj 20 zł od BZWBK

Płać mobilnie BLIKiem lub telefonem i zgarnij 20 zł od BZWBK
Płać mobilnie BZWBK i odbierz 20 złPłać mobilnie telefonem lub BLIKiem z BZWBK i zdobądź 20 zł premii. Wszystko co musisz zrobić to wykonać minimum 4 transakcje mobilne na łączną kwotę 40 zł, a połowa tej sumy (20 zł) wróci do Ciebie w postaci premii.

Przypominamy, że w poprzednich tego typu promocjach można było odebrać 20 zł za 3 płatności BLIK, podobnie w ramach promocji bądź z BLIKIem 12 zawodnikiem.

I choć BZWBK nieznacznie zwiększył warunki uprawniające do odebrania nagrody (o 10 zł i jedną transakcję), to i tak oferta warta jest uwagi, choć jeśli chcesz z niej skorzystać, to musisz się pospieszyć, gdyż z promocji może skorzystać tylko pierwszych 3000 osób.

Oczywiście aby skorzystać z oferty musisz posiadać rachunek w BZWBK. Jeśli takiego nie posiadasz to tutaj możesz założyć konto 4% i skorzystać z …. kolejnych promocji, jakie na pewno będzie oferował bank BZWBK.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

Płać mobilnie i zyskaj 20 zł – dla kogo oferta

Zgodnie z regulaminem oferty może skorzystać osoba, która spełni łącznie poniższe warunki:

  • posiada Konto prowadzone w złotych polskich w Banku
  • wykona minimum 4 Płatności telefonem na łączną kwotę minimum 40 zł
  • wykona minimum jeden Przelew na telefon
  • promocja trwa od 16 sierpnia 2016 r. do 11 września 2016 r
  • złóż wniosek o Konto Godne Polecenia 4%

 

gdzie Płatności telefonem to Płatności BLIK oraz Płatności Mobilną kartą kredytową

Płatność BLIK – Transakcja BLIK wykonywana w Terminalu POS lub na stronie internetowej umożliwiającej wykonywanie płatności przy wykorzystaniu systemu BLIK

Płatność mobilną kartą kredytową – transakcja bezgotówkowa zlecona przy użyciu Mobilnej karty kredytowej w punkcie usługowo-handlowym zaopatrzonym w terminal POS z czytnikiem zbliżeniowym, której autoryzacja transakcji zbliżeniowej następuje poprzez zbliżenie telefonu do czytnika.

Mobilna karta kredytowa – instrument płatniczy wydawany przez Bank w formie aplikacji instalowanej w Zaufanym urządzeniu mobilnym (Karty: MasterCard Mobile kredytowa, Visa-Mobile kredytowa), umożliwiający Posiadaczowi dokonywanie transakcji zbliżeniowych do wysokości dostępnych środków na Rachunku Karty Kredytowej.

A gdzie najprościej zapłacić BLIKIEM? Zapewne na stacjach Orlennad morzemw PolskimBusie oraz coraz większej liczbie sklepów stacjonarnych. Uwaga! Zapytaj o możliwość płatność, gdyż sprzedający często nie wiedzą jak działa BLIK i w ogóle co to jest ten BLIK (F1 na terminalu, aby przejść do płatności BLIK).

 

 

Płać mobilnie i zyskaj 20 zł – nagrody

Na początku zastrzeżenie, tj. jeżeli posiadasz więcej niż jedno konto w BZWBK, to nagroda zostanie wypłacona tylko na konto, z którego wykonany był pierwszy przelew na telefon spełniający warunki Promocji.

Weryfikacja spełnienia warunków wskazanych w niniejszym Regulaminie nastąpi do 21 września 2016 r. Nagroda zostanie przyznana i przekazana na Konto do 30 września 2016 r.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Płać mobilnie i zyskaj 20 zł od BZWBK
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Lokata dla nowych klientów

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*