BLIK

#płacęzIKO i wygrywam konkurs PKO BP

PKO BP #PŁACĘZIKOZrób zdjęcie #płacęzIKO, wygraj smartfon Sony Xperia X3, Sony Smart Watch 2 SW2 lub powerbank Bolt Aluminium
Bank PKO BP promuje płatności mobilne, czego owocem jest konkurs, w którym możesz wygrać smartfon Sony Xperia Z3, Sony Smart Watch 2 SW2 lub Bolt Aluminium Powerbank. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie związane z płaceniem z IKO i udostępnisz je na portalu społecznościowym.

 

 

 

 

Konkurs Płacę z IKO trwa od 03 marca do 23 marca 2016.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

#płacęzIKO jak wziąć udział

Wystarczy, że wykonasz swoim smartfonem zdjęcie o tematyce bankuje mobilnie z IKO, wrzucisz je na Facebooka, Twittera lub Instragram i koniecznie opatrzysz hasztagiem #płacęzIKO lub #placezIKO.

Po wykonaniu fotografii i umieszczeniu jej w portalu społecznościowym, nie możesz jej/ich usunąć co najmniej do 31.03.2016 r. do godz. 23:59:59. Oczywiście aby wziąć udział w konkursie musisz mieć dostęp konto w PKO BP i dostęp do aplikacji IKO, zgodnie z regulaminem konkursu:

Warunkiem otrzymania Nagrody jest posiadanie przez Uczestnika aktywnego dostępu do aplikacji IKO co najmniej do dnia zakończenia Konkursu

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w PKO BP, to konkurs, choć atrakcyjny, nie musi być jedynym argumentem do założenia konta w banku PKO BP. Pamiętaj, że zakładając konto na potrzeby konkursu #płacęzIKO, w dalszym ciągu (i przy okazji) możesz skorzystać z promocji 100 zł premii od PKO BP w programie poleceń, 50 zł za polecenie albo Konto za Zero i 100 zł premii.

 

Nagrody w konkursie #płacęzIKO

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu 5 dni roboczy od jego zakończenia (trwa do 23 marca), w ciągu kolejnych 5 dni roboczych będziesz mieć czas na uzupełnienie danych.

Ogłoszenie wyników nie mogłoby odbyć się w inny sposób, niż na profilu społecznościowym banku PKO BP

Zwycięzca i Laureaci za pośrednictwem oficjalnego profilu PKO Banku Polskiego w serwisie Facebook, Twitter lub Instagram zostaną poproszeni o kontakt mailowy z Organizatorem na adres: facebook@pkobp.pl, w którym Zwycięzca oraz Laureaci zobowiązani będą przesłać Organizatorowi dane adresowe do przekazania Nagrody oraz dane niezbędne do regulacji zobowiązań podatkowych

 

Więcej informacji oraz aktualne prace konkursowe możesz zobaczyć na profilu fb banku PKO BP

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym #płacęzIKO i wygrywam konkurs PKO BP
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*