Promocje

Program 500+ i do 450 zł od BZWBK za wpływ świadczenia

Skieruj świadczenie z programu Rodzina 500+ i odbierz do 450 zł od BZWBK
BZWBK 450 zl za 500 plusO programie 500 plus pisaliśmy tuż przed uruchomieniem programu Rodzina 500 plus, nie omieszkaliśmy także opisać procesu składania wniosku w 500+ z uwzględnieniem głównych banków uczestniczących w programie między innymi PKO BP, Bank Millennium, mBank, Bank Zachodni WBK, Inteligo, ING Bank Śląski.

Jeden z banków, a dokładniej o BZWBK, wystartował ciekawą ofertą, w ramach której za skierowanie świadczenia 500+ możesz zgarnąć nawet do 450 zł premii – czyli tylko 50 zł mniej, niż wynosi świadczenie 500 plus.

Jakby nie patrzeć, korzystając z promocji, możesz otrzymać (w przybliżeniu) o jedno świadczenie 500+ więcej :)

Zobacz co przygotował dla Ciebie Bank Zachodni WBK i czy możesz skorzystać z promocji.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

 

Kto może skorzystać z promocji do 300 zł za przekazanie świadczenia 500 plus do BZWBK

Na początku wykluczenia, czyli kto nie może skorzystać z oferty Banku Zachodniego WBK, tj. zgodnie z regulaminem z oferty mogą skorzystać osoby, które „w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiadała Konta prowadzonego w złotych polskich w Banku.

Innymi słowy, jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie byłaś/-eś posiadaczem konta w PLN, to możesz skorzystać z promocji. Oczywiście posiadanie konta walutowego, karty kredytowe czy konta firmowego nie wyklucza Cię z udziału w ofercie banku.

 

 

500+ i do 450 zł od BZWBk – co musisz zrobić aby je otrzymać

Jeżeli nie obejmuje Cię powyższe wykluczenie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby otrzymać (prawie) dodatkowe 500+, czyli skorzystać z oferty Rodzinnie czyli korzystnie!. Co musisz dokładnie zrobić:

 • w okresie promocji od 14 kwietnia 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku, przy czym do samej promocji można przystąpić w okresie  od 13 kwietnia 2016 roku do 30 czerwca 2016 roku, zawrzyj pakiet o Konto Godne Polecenia
 • otwóż konto za pośrednictwem tej strony
 • złóż wniosek w usługach BZWBK24 internet np. za pośrednictwem strony http://www.bzwbk.pl/ms/500plus/promocja.pl o świadczenie wypłacane w ramach Programu Rodzina 500+  i do wypłaty środków z tytułu tego świadczenia wskaż nowo otwarte Konto Godne Polecenia
 • zapewnij wpływ na Konto Godne Polecenia w wysokości minimum 500 zł w ramach programu 500+ (jeżeli przystąpisz do programu Rodzina 500+, to warunek ten spełni za Ciebie Ośrodek Pomocy Społecznej, do którego złożysz wniosek o świadczenie 500+)
 • dodatkowo musisz:
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
  • nie możesz złożyć sprzeciwu wobec działań marketingowych banku oraz
  • podasz numer telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji promocji oraz dla celów marketingu bezpośredniego
  • dodatkowo w trakcie trwania promocji nie możesz zmienić rachunku, na który wpływają środki w ramach programu Rodzina 500+

 

 

Wypłata nagród od BZWBK w ramach programu 500+

Nie obejmują Cię wykluczenia i spełniasz warunki oferty banku BZWBK – zobacz kiedy otrzymasz środki od banku.

Zgodnie z regulaminem

Każdy Uczestnik może otrzymać w Okresie trwania Promocji maksymalnie 6 (słownie: sześć) Nagród, po 50 zł każda, w łącznej wysokości maksymalnie 300 zł (słownie: trzysta złotych), z zastrzeżeniem, że w jednym miesiącu kalendarzowym Uczestnik może otrzymać tylko jedną Nagrodę.;

Uczestnik otrzyma Nagrodę w postaci wypłaty środków pieniężnych na Konto Godne Polecenia w kwocie 50 zł za każdy miesiąc, jeśli od lipca 2016 roku włącznie przez sześć kolejnych miesięcy zapewni co miesiąc wpływ na Konto Godne Polecenia w wysokości minimum 500 zł a kwota ta będzie pochodzić ze świadczenia rodzinnego

Nagrody pieniężne będą wypłacane począwszy od sierpnia 2016 r. do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym został spełniony warunek wpływu określony w ust. 2 niniejszego Regulaminu

Jeśli spełnisz warunki promocji, to przez 6 miesięcy począwszy od sierpnia 2016, do każdego otrzymywanego świadczenia w ramach programu 500+ otrzymasz dodatkowo 50 zł od BZWBK.

Super, 6 x 50 zł = 300 zł – co w takim razie stało się ze 150 zł, o których mowa w tytule?

 

 

Zobacz co zrobić aby zyskać jeszcze więcej

Jeżeli minimum trzy miesiące przed przystąpieniem do promocji nie posiadałaś/-eś żadnej karty głównej BZWBK i spełniasz warunki promocji Rodzinnie czyli korzystnie!, to złóż wniosek i podpisz umowę o dowolną kartę kredytową z oferty banku – a wszystko po to, aby skorzystać z oferty Rodzinne 10% na Twojej karcie! Oczywiście bank może, ale nie musi przyznać Ci karty kredytowej – musisz się z tym liczyć przy składaniu wniosku.

Jeżeli BZWBK da Ci pozytywną zdolność kredytową, to podobnie jak w przypadku programu Rodzina 500+, musisz:

 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • nie możesz złożyć sprzeciwu wobec działań marketingowych banku oraz
 • podasz numer telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji promocji oraz dla celów marketingu bezpośredniego

Zgodnie z regulaminem promocji

Aby skorzystać z Promocji Uczestnik powinien w Okresie trwania Promocji dokonać Kartą kredytową minimum 10 transakcji bezgotówkowych w każdym miesiącu kalendarzowym przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe, począwszy od kolejnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu Umowy z Bankiem. Transakcje muszą być zaksięgowane na rachunku Karty Kredytowej w tym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały dokonane.

Regulamin precyzuje tylko liczbę wykonanych transakcji, ale nie określa ich kwoty – wystarczy więc, że na przykład udasz się do Tesco, w którym są kasy samoobsługowe i zakupisz choćby 10 butelek mleka, oczywiście każdą butelkę w osobnej transakcji :), przy czym zgodnie z regulaminem zakupionego mleka nie należy zwracać:

Uczestnik nie nabywa prawa do Nagrody, gdy dokonano zwrotu środków na Kartę kredytową za zakupiony towar lub usługę – w przypadku, których Uczestnik dokonał Transakcji bezgotówkowych przy użyciu Karty, a następnie otrzymał w punkcie usługowym lub handlowym zwrot całości lub części kwoty tych transakcji na rachunek Karty lub w gotówce.

I już masz spełnione warunki promocji :)

 

 

Zobacz kiedy otrzymasz dodatkowe 150 zł

Spełniasz warunki, o których mowa w poprzednim punkcie i czekasz na dodatkową nagrodę w ramach Rodzinne 10% na Twojej karcie!, która zgodnie z regulaminem wynosi:

Każdy Uczestnik może otrzymać w Okresie trwania Promocji maksymalnie 3 (słownie: trzy) Nagrody, po 50 zł każda, w łącznej wysokości maksymalnie 150 zł (słownie: sto pięćdziesiąt złotych), z zastrzeżeniem, że w jednym miesiącu kalendarzowym Uczestnik może otrzymać tylko jedną Nagrodę.

Innymi słowy: spełniasz warunki promocji Rodzinnie czyli korzystnie, wyrabiasz kartę kredytową banku, którą wykonujesz minimum 10 transakcji bezgotówkowych  w danym miesiącu (pamiętaj, że transakcje muszą być rozliczone w danym miesiącu) w ramach oferty Rodzinne 10% na Twojej karcie! i w danym miesiącu spełniasz warunki do otrzymania nagrody +50 zł (maks. przez 3 miesiące).

 

 

Rodzinnie, czyli korzystnie – parametry konta

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy w ramach systemu Elxir
 • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za potwierdzenia kodami SMS

 

 

Podsumowanie

Jeśli śledzisz uważnie promocje organizowane przez BZWBK, to pewnie wiesz, że choćby w ostatniej z nich można założyć Konto Godne Polecenia 4% i 150 zł nagrody w środkach Groupon. Konto oferowane w ramach oferty Rodzinnie czyli korzystnie! niestety nie jest oprocentowane, niemniej jednak jest darmowe.

Niemniej jednak w przypadku dwojga rodziców, przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć dodatkowo promocyjne i oprocentowane konto, na które będziesz przelewać środki otrzymane w ramach programu Rodzina 500+ na konto otwarte w ramach Rodzinnie czyli korzystnie.

Jeżeli nie złożyłaś/-eś jeszcze wniosku w ramach programu Rodzina 500+ i wahasz się w jaki sposób to zrobić, to najnowsza promocja Rodzina 500+ BZWBK jest ofertą wartą rozważenia (o ile oczywiście nie obejmują Cię wykluczenia). Choć po kroku ze strony BZWBK nie wykluczamy podobny działań ze strony innych banków, enjoy :)

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Program 500+ i do 450 zł od BZWBK za wpływ świadczenia
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Lokata dla nowych klientów

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*