Promocje

Promocje bankowe, które kończą się 30 czerwca 2017

bank-millennium-konto-360-stopni-sqZbliża się koniec miesiąca, a zarazem koniec wielu ciekawych promocji bankowych. Wniosek o każdą z nich złożysz przez internet, więc możesz to zrobić dosłownie „za pięć dwunasta” – oczywiście ważna jest data wniosku i dostępność systemu.

We wpisie przypominamy wybrane promocje, które znajdziesz także na blogu, prezentujemy krótkie przypomnienie wraz z odnośnikiem do artykułu i do wniosku.

Zobacz jakie promocje kończą się 30 czerwca 2017 lub w okolicach tej daty, zobacz z jakich warto skorzystać – zapraszamy do lektury.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Promocje, które kończą się pod koniec czerwca 2017

Do jutra włącznie (29.06) możesz otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus, więc jest to raczej oferta dla osób, które posiadają już konto w ING. Natomiast jeśli jesteś nowym klientem ING, możesz otworzyć Konto Direct i zyskać 100 zł za otwarcie konta, a dodatkowo w programie poleceń 100 zł za każde skuteczne polecenie:
ING Bank Śląski Konto Direct

 

Do 30 czerwca możesz zarejestrować się w promocji MasterCard Class&Club Raiffeisen Polbank i zgarnąć 2000 punktów, które możesz wymienić na bilety do kina. Poza punktami z kartą MasterCard masz możliwość uzyskania wiele zniżek u partnerów programu Class&Club między innymi:

  • 55% zniżki w telepizza czy
  • 10% Rainbow Tours
  • 10% w Royal Collection, w KRUK czy Vistula
  • i wiele, wiele innych, a pełną listę znajdziesz na tej stronie

Raiffeisen Polbank Class&Club i bilety do kina

 

Przypominamy o II edycji pakietu Strażnik Przyszłości NN z premią do 500 zł na dziecko, która również kończy się 30 czerwca. Odsyłamy do pełnego wpisu, a jeżeli już się z nim zapoznałeś/-aś, to możesz umówić się na spotkanie z przedstawicielem NN klikając w poniższy banner:
Zostań Strażnikiem Przyszłości, odbierz do 500 zł premii

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć ofert banku Citi Handlowy i tak:

  • voucher 400 zł do Douglas za wyrobienie karty kredytowej Citi i po spełnieniu warunków promocji: w ciągu miesiąca po podpisaniu umowy o krtę zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citi i wykonaj transakcje bezgotówkowe za min. 1000 złVoucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

  • voucher 400 zł do morele.net – warunki analogiczne, jak dla oferty do Douglas – wykonaj transakcje bezgotówkowe za min. 1000 zł i zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citi lub aplikacji mobilnej nie później niż w ciągu miesiąca od podpisaniu umowy o kartę Citi Citibank karta kredytowa i voucher 400 zł do morele.net

 

 

  • voucher 300 lub 500 zł do Allegro.pl – aby zdobyć 300 zł wystarczy zawrzeć umowę o kartę i ją aktywować, a następnie nie później niż do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę zalogować się do serwisu Citi, opis warunków uprawniających do zdobycia vouchera 500 zł znajdziesz w podlinkowanym wpisieVoucher 300 lub 500 zł do wydania na Allegro w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

 

Do 460 zł do zdobycia w promocji Millennium (do 28.06) – zgarnij premię od z Kontem 360° od Banku Millennium, łącznie nawet do 460 zł – 100 zł w formie bonusu na start i do 360 zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową. Dodatkowo ofertę banku możesz połączyć z możliwością ulokowania nawet do 100.000 zł na 2,5% na koncie oszczędnościowym Millennium Profit. Promocja już wygasła, ale w dalszym ciągu aktywna natomiast jest promocja Millennium ze zwrotem do 360 zł:

 

150 zł w bonach do Intersport od Inteligo – otwórz Konto Inteligo, weź udział w promocji i spełnij jej warunki, a możesz otrzymać 3 bony do sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Promocje bankowe, które kończą się 30 czerwca 2017
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*