Promocje

Promocje bankowe, które kończą się 31 lipca 2017

mbank-e-konto-ze-zwrotem-sqNiejednokrotnie już pod koniec miesiąca przypominaliśmy o ciekawszych promocjach, które wkrótce się kończą, a na które (wg nas) warto zwrócić uwagę.

Przypominamy tylko o promocjach, które już opisywaliśmy na naszym blogu, więc poza bezpośrednim bannerem do wniosku, znajdziesz tutaj także link do artykuły, w którym opisywaliśmy szczegółowe warunki oferty wraz z regulaminem, czy komentarzami innych Czytelników bloga.

Do końca lipca zostały jeszcze cztery dni – jest więc wystarczająco dużo czasu, żeby na spokojnie zapoznać się z ofertami i ewentualnie wybrać najlepsze. Zapraszamy więc do lektury wpisu, zobacz promocje, które kończą się 31.07.2017, może warto skorzystać albo podzielić się informacją z innymi.

Najlepsze promocje, które wkrótce kończą się

Poniżej prezentujemy promocje bankowe, które kończą się 31.07.2017, chyba że napisano inaczej. Przypominamy też, że spis promocji znajdziesz także w menu na górze strony Promocje -> Aktywne promocje.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 • możesz jeszcze wziąć udział w programie poleceń Citi i choć na zdobycie 750 zł już pewnie jest za mało czasu, to do poniedziałku możesz aktywnie polecać karty Citi, a po weryfikacji skutecznego polecenia przez Bank Otrzymasz 150 zł na rachunek Twojej karty kredytowej. Maksymalnie można otrzymać 5 nagród za polecenia,
  zobacz teżkarty kredytowe
 • Konto dla Młodych mBank z premią 100 zł – jeśli jesteś w wieku 18 – 24 lat, to otwierając Konto dla Młodych w mBank możesz zgarnąć 100 zł premii, wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji mobilnej mBanku i wykonasz 5 transakcji kartą debetową wydaną do konta w jednym miesiącu, a następnie powtórzysz to samo w kolejnym miesiącu, oczywiście uprzednio składając wniosek:
  mBank eKonto m - Konto dla Młodych
 • Zyskaj z eKontem nawet do 600 zł – Nawet 600 zł zwrotu w ramach promocji „Zyskuj z eKontem” i gwarancja niezmienności cen przez 2 lata. W ramach promocji bank skrócił „okres karencji” dla byłych klientów do 1,5 roku, a warunki uprawniające do uzyskania zwrotu 4% to
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku
  • zapewnij wpływ w miesiącu w kwocie min. 1000 zł (wystarczy przelew z innego banku)
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe za minimum 250 zł kartą lub BLIK, przy czym nie mogą one zostać anulowane/zwrócone do 15 dnia kolejnego miesiąca

  mBank eKonto ze zwrotem do 600 zł

 • mBank konto z premią do 800 zł – a w ramach tej promocji nawet do 800 zł premii do zdobycia w promocji mBank: 100 zł w gotówce, 100 zł w formie voucherach i do 600 zł w ramach moneyback. Aby otrzymać pierwszą część należy:
  • zawrzeć umowę o konto z kartą – uwaga! musi być to konto indywidualne, konta wspólne nie biorą udziału w promocji
  • wykonać 5 transakcji w pierwszym i drugim miesiącu po zawarciu umowy
  • warunki uzyskania moneyback (4%, do 100 zł miesięcznie):
   • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku
   • zapewnij wpływ w miesiącu w kwocie min. 1000 zł (wystarczy przelew z innego banku, środków nie musisz trzymać na koncie, możesz je przelać jedną sesją elixir do mBank, a kolejną do innego banku)
   • wykonaj transakcje bezgotówkowe za minimum 250 zł kartą lub BLIK, przy czym nie mogą one zostać anulowane/zwrócone do 15 dnia kolejnego miesiąca

  mbank fly bankier

 

A dla oszczędzających polecamy nasz ranking lokat, w którym znajdziesz między innymi:

Nie omieszkaj też zajrzeć do zestawienia najlepsze lokaty bankowew którym znajdziesz wymienione lokaty bankowe i wiele innych.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Promocje bankowe, które kończą się 31 lipca 2017
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*