Promocje

Przelew na telefon z IKO i 10 zł premii od PKO BP

PKO BP dwa przelewy na telefon i premia 10 złWykonaj dwa przelewy na telefon z aplikacji mobilnej IKO i odbierz 10 zł premii od banku PKO BP.

Przypominamy, że IKO, to aplikacja mobilna banku PKO BP, za pośrednictwem której możesz między innymi mieć dostęp do rachunku oraz korzystać z systemu płatności mobilnych BLIK.

A oferta PKO BP, łatwy sposób na zdobycie 10 zł, jedna z prostszych promocji, jakie opisywaliśmy na blogu. Wystarczy, że wykonasz dwa przelewy mobilne na telefon na kwotę minimum 5 zł każdy, a w zamian otrzymasz premię 10 zł. Warto się jednak pospieszyć – z promocji może skorzystać pierwszych 6000 osób, choć bank deklaruje możliwość wydłużenia promocji oraz powiększenia puli nagród.

 

Z promocji PRZELEWAJ NA TELEFON możesz skorzystać jeżeli

 • masz ukończone 13 lat i konto osobiste w PKO Banku Polskim
 • jeżeli jesteś osobą pełnoletnią to musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów
 • zgód marketingowych nie możesz wycofać do wypłaty premii
 • nie korzystałeś/-aś z usługi przelewów na numer telefonu z dowolnej wersji aplikacji IKO połączonej z kontem w PKO Banku Polskim (w tym Inteligo) w okresie od 01.01.2016 r. do 02.11.2016 r. włącznie
 • dodatkowe inf. w regulaminie

 

PRZELEWAJ NA TELEFON – warunki uczestnictwa

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, o których mowa powyżej, to

 • w okresie promocji, czyli w dniach 03.11.2016 r. do dnia 30.11.2016, wykonaj za pośrednictwem Aplikacji IKO min. dwa przelewy na telefon o wartości pojedynczego przelewu minimum 5,00 zł do innego użytkownika Aplikacji IKO lub na rachunek w innym banku obsługującym przelewy na telefon w ramach systemu BLIK
 • aplikację IKO musisz mieć aktywną do dnia wypłaty premii
 • jak już wspomnieliśmy powyżej, musisz wyrazić zgody marketingowe i nie możesz ich wycofać do czasu wypłaty premii


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

PRZELEWAJ NA TELEFON – nagrody

Premia zostanie wypłacona nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zakończenia okresu promocji. Bank w regulaminie zastrzega, że ma również prawo wypłaty premii wcześniej, już okresie promocji oraz że promocja może zostać przedłużona, a pula nagród powiększona.

 

Podsumowanie

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia, to jest to łatwe 10 zł do zdobycia. Ofertę PKO BP oczywiście możesz połączyć również z innymi promocjami banku PKO BP, również z dowolnym kontem wymienionym poniżej:

PKO BP Konto Pierwsze (opisane na blogu): 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za przelewy złotówkowe w systemie Elixir zlecone z bankowości internetowej, 0 zł za wydanie karty, 0 zł za kartę jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej dwie płatności (na dowolne kwoty, w przeciwnym wypadku 3,90 zł), 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie

Konto za Zero0 zł za prowadzenie konta, wystarczy że posiadasz kartę do konta, 0 zł za kartę do konta, jeżeli dokonasz płatności kartą na min. 300 zł, rozliczonych w okresie, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 6,90 zł/mies, 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, 0 zł za przelewy krajowe internetowe oraz realizację zleceń stałych, 0 zł za dostęp do konta przez Internet, 0 zł za dostęp do konta przez aplikację IKO

Konto dla Młodych (opisywane na blogu) – konto dla osób w wieku 18 – 26 lat, 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir, 0 zł za wypłaty gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce i na świecie, 0 zł za kartę, jeżeli wykonasz min. 5 transakcji na dowolną kwotę

Konto Bez Granic za które płacąc 17,90 zł otrzymujesz: 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów na świecie, 0 zł za krajowe przelewy przez Internet, telefon lub w oddziale, 0 zł za zlecenia stałe, 0 zł za polecenia zapłaty, 0 zł za kartę do konta, 0 zł za wypłatę cash back do 300 zł przy okazji wykonywania zakupów:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Przelew na telefon z IKO i 10 zł premii od PKO BP
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

4 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Na jaki numer telefonu należy wykonać ten przelew? Czy osoba ta musi mieć konto w PKO czy może mieć w innym banku?

  • JT pisze:

   Można do osoby w innym banku, o ile numer telefonu jest zarejestrowany jako numer do przelewów na telefon.
   Ja akurat wysłałem na numer innej osoby, która ma konto w PKO, a która nie ma IKO. Tak mi było najwygodniej, bo to telefon żony, więc sam wysłałem przelew i sam go odebrałem. Na ten drugi telefon przyszedł sms, żeby zainstalować IKO, bo została wysłana kasa na jej numer, czy coś w tym stylu, dokładnej treści komunikatu nie pamiętam. Wiadomo, IKO trzeba było zainstalować, aktywować na infolinii, bo to nowe pobranie, chwilę to zajęło. Do procesu musiałem włączyć żonę (kontakt z infolinią, żeby aktywować apkę), ale da się to przejść, a kasa przyszła.
   Po aktywacji IKO zrobiłem dwa razy przelewy między naszymi kontami z IKO. Ciekawe czy to wystarczy, żeby dostać po 10 zł?

 2. młode konto pisze:

  Niezła stawka jak za 2 minuty klikania na fonie. Czekam na dyszkę :)

  • bl pisze:

   2 minuty? To chyba w międzyczasie pisałeś sms albo sprawdzałeś fb. Mi z minutę to zajęło, a może nawet ze 30 sekund! Też czekam na dyszkę.