Razem z BLIK wspieram.to

Razem z BLIK możesz wspierać projekty ze strony wspieram.to – wystarczy, że w dniach 18.05.2017 – 30.06.2017 wesprzesz dowolny projekt wspieram.to kwotą min. 10 zł, wybierzesz BLIK jako metodę płatności, a BLIK dołoży 10 zł od siebie!

wspieram.to BLIK

Dofinansowanie dotyczy jednej transakcji wsparcia jednego projektu, zrealizowanej przez danego użytkownika. Za wsparcie kreatywnego pomysłu na Wspieram.to i Pomagamy.im dokonane BLIKIEM za minimum 10 złotych, BLIK w ramach wspierania dobrych pomysłów dokłada 10 złotych! Wspieraj bardziej razem z BLIKIEM! Akcja obowiązuje od 18.05, aż do wyczerpania puli.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Promocja obowiązuje od 18 maja 2017 do 30 czerwca 2017 roku lub do momentu wykorzystania 6 100 (słownie: sześć tysięcy sto) pojedynczych dofinansowań w tym okresie. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania Promocji w przypadku niewykorzystania Dofinansowań w terminie od 18 maja 2017 do 30 czerwca 2017 roku.

Uczestnikiem Promocji jest każdy użytkownik serwisu www.wspieram.to, który w okresie obowiązywania Promocji wesprze dowolny projekt kwotą równa lub przekraczającą 10 złotych, zaś jako metodę płatności wybierze BLIK, a dofinansowanie dotyczy jednej transakcji wsparcia jednego projektu zrealizowanej przez danego użytkownika.

Dodatkowe informacje w regulaminie.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Razem z BLIK wspieram.to
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

BGŻOptima lokata BEZKOMPROMISOWA

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*