Regulamin

Korzystanie z serwisu bankomaniacy.pl oznacza akceptację regulaminu w treści jak poniżej.

bankomaniacy.pl (oraz powiązane poddomeny) zwana dalej także jako „strona”, „serwis” to serwis informacyjno-edukacyjno-reklamowy opisująca produkty finansowe, w tym promocje bankowe. Okresowo w serwisie mogą pojawiać się także nie związane z tematyką finansową. Autorzy dokładają wszelkich starań aby informacje te były zredagowane jak najlepiej, niemniej jednak nie bierzemy odpowiedzialności za szkody powstałe przez korzystanie z serwisu czy treści w nim zawartych.

Dokładamy wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były aktualne, niemniej jednak nie jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco zmian w ofertach banków i innych podmiotów opisywanych w serwisie bankomaniacy.pl i serwisach powiązanych (poddomenach).

Wszystkie informacje przedstawione w niniejszym serwisie są prywatnymi opiniami ich autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik powinien zawsze sam podejmować decyzje inwestycyjne na swoją własną odpowiedzialność zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przed wykorzystaniem informacji zawartych w serwisie prosimy o ich weryfikację oraz o zapoznanie się z bieżącym regulaminem oferty bądź produktu.

Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczna), prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności.
Na stronie użyte są znaki towarowe – tylko w celach informacyjnych.

Dopuszczamy dodawanie przez użytkowników komentarzy do artykułów (jeżeli dla wybranego artykułu nie zdecydowano inaczej), przy czym:
– zastrzegamy, że są to prywatne opinie Internautów, za które nie ponosimy odpowiedzialności,
– zastrzegamy również prawo do usuwania i moderacji wybranych komentarzy bez podania przyczyny oraz do niepublikowania wybranych komentarzy, również bez podania przyczyny,
– oczekujemy, że komentarze będą dotyczyć wybranego tematu,
– informujemy, że dla każdego z komentarzy logowany jest adres IP oraz czas wykonania wpisu.

Zabrania się do umieszczania w komentarzach:
– treści łamiących polskie prawo,
– treści powszechnie uznanych za obraźliwe,
– reklam innych produktów, usług bądź stron www,
– prób polecania ofert, również takich, o których nie było mowy w serwisie – chcemy uniknąć sytuacji, w której użytkownicy nie będą wywiązywali się ze zobowiązań,
– przypominamy, że dla każdego z komentarzy logowany jest adres IP, z którego dokonano wpisu oraz czas jego wykonania.

Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83). Żaden z zamieszczonych materiałów ani jego część nie może być kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, rejestrujących bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora portalu. Zabronione jest umieszczanie tych materiałów lub ich części na jakimkolwiek innym serwerze bez zgody administratora.

Zmiany regulaminu publikowane są na stronie http://bankomaniacy.pl/regulamin/ i obowiązują od momentu opublikowania.

Kontakt: bankomaniacy.pl(znak małpki)wp.pl