Promocje

Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej Citibank

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE – ruszyła kolejna, już piąta odsłona promocji Citibank, w ramach której w zamian za wyrobienie karty kredytowej możesz zostać posiadaczem smartfona LG o wartości 549 zł.

Oczywiście jeśli nie interesuje Cię voucher 400 do Allegro.pl ani 5% zwrotu za transakcje kartą kredytową Citibank, czy też opisywana ostatnio promocja voucher 400 zł do mall.pl to być może właśnie promocja ze smartfonem będzie dla Ciebie interesująca.

Smartfon LG K8 LTE za kartę kredytową Citibank

W przypadku poprzednich dwóch promocji, o których wspomniano powyżej (ciągle) można zgarnąć voucher i kupić to, na co ma się ochotę albo otrzymać część poniesionych wydatków.

W tym przypadku nagroda jest „narzucona z góry”. Nie oznacza to jednak, że nie warto z niej skorzystać. Jeśli potrzebujesz nowego telefonu i nie obejmują Cię wykluczenia, to być może jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Zobacz co przygotował Citibank i co zrobić aby zdobyć smartfon LG K8 LTE.

 

 

Dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem oferta Citibank skierowana jest do nowych klientów banku, a dokładniej do klientów, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2014. I można powiedzieć standardowe wymagania dodatkowe:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Musisz mieć też świadomość, że bank zbada Twoją zdolność kredytową i może nie wydać Ci karty, a sama oferta trwa od 02.10.2016 do 06.01.2017.

 

 

Wniosek o kartę Citibank

 • poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citibank (cały czas dostępne są również promocje z voucherem 400 zł, patrz poniżej)
 • z oferty możesz skorzystać w dniach od 02.10.2016 do 06.01.2017
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank
 • na podstawie złożonego wniosku i rozmowy z konsultantem oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa i jak już wspomnieliśmy powyżej, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Cały czas dostępne są promocje z voucherem 400 zł

Przypominamy, że dostępne są również promocje, w ramach których możesz otrzymać voucher 400 zł i kupić dokładnie to, na co masz ochotę. Odnośniki do promocji podaliśmy powyżej, poniżej bezpośrednie linki do wniosków – składając wniosek z naszego bloga wspierasz jego rozwój, dziękujemy:

 

 

Warunki przyznania nagrody LG K8 LTE

Zgodnie z regulaminem promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE nagrodę otrzymają uczestnicy, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 • zalogują się min. 1 raz w  serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę
 • dokonają nowo wydaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez Bank umowa o Kartę

Jeśli umowę podpiszesz w październiku, to najlepiej jeszcze w tym miesiącu zaloguj się przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego Citibank (żeby nie zapomnieć), a na spełnienie warunku kwotowego masz listopad, grudzień i styczeń. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby warunki promocji spełnić już w pierwszym miesiącu trwania promocji i szybciej otrzymać smartfon – co kto lubi :)

Informację o przyznaniu nagrody uzyskasz do 14 dni od końca miesiąca, w którym spełnisz warunki promocji. Jeśli spełnisz je już w październiku, to informację taka powinna przyjść do Ciebie do 14 listopada, a otrzymasz ją w systemie Citibank Online (pamiętaj o zalogowaniu).

 

 

A co jeśli nie chcesz wydawać 3000 zł

Jeśli jesteś świadomym bankomaniakiem, to wiesz, że w końcu przyjdzie taki dzień, w którym musisz spłacić zadłużenie. Przypominamy, że nie zapłacisz ani grosza odsetek, tylko wtedy gdy spłacisz całe wymagane zadłużenie w wymaganym terminie (lub wcześniej), zobacz też jak bezpiecznie używać karty kredytowej.

Jednym z warunków otrzymania smartfona LG K8 LTE jest konieczność wydania 3000 zł (łącznie). Jeśli nie możesz lub nie chcesz wydać aż tyle pieniędzy, a mimo to chcesz posiadać darmową kartę kredytową Citibank (karta Simplicity), to w ramach poniższych promocji możesz zgarnąć voucher o wartości 400 zł i nie musisz wydawać 3000 zł.

Do spełnienia warunków promocji wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa w miesiącu na dowolną kwotę (oraz zalogowanie się do serwisu):

A jeśli nie chcesz lub nie możesz skorzystać z powyższych promocji, to całkiem „poza konkursem”: jest również bezwarunkowo darmowa karta Simplicity, w ramach której nie musisz wykonywać żadnych transakcji, aby karta była darmowa:

 

 

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE – podsumowanie:

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia (daty), potrzebujesz nowego telefonu i możesz wydać min. 3000 zł (pamiętaj, że trzeba je oddać) – może to być oferta, którą warto rozważyć:

Jeśli jednak przerażają Cię te wymagania, szukasz promocji z prostymi do spełnienia warunkami, to rozważ 5% zwrotu za transakcje kartą kredytową Citibank lub voucher 400 zł do allegro.pl – finalnie otrzymasz niewiele mniej, a za uzyskane środki możesz kupić to, na co masz ochotę.

Wybór należy do Ciebie, enjoy

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej Citibank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. La pisze:

  Z niecierpliwością czekam aż przesuną datę graniczną na 01.01.2015.