Nagrody

Smartfon LG za wyrobienie karty kredytowej Citibank

Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź telefon LG K8 LTE!
Citibank telefon LGW kolejnej promocji Citibank do zdobycia telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł. Jeśli nie interesuje Cię voucher 400 do nexterio.pl ani voucher 400 zł do morele.net, to być może skusi Cię promocja ze smartfonem – na to na pewno liczy bank.

W przypadku poprzednich dwóch promocji, o których wspomniano powyżej (ciągle) można zgarnąć voucher i kupić to, na co ma się ochotę.

W tym przypadku nagroda jest „narzucona z góry”. Nie oznacza to jednak, że nie warto z niej skorzystać. Jeśli potrzebujesz nowego telefonu i nie obejmują Cię wykluczenia, to być może jest to oferta właśnie dla Ciebie, choć warunki tej promocji różnią się od opisywanych poprzednio.

Zobacz co zrobić aby zdobyć smartfon LG K8 LTE.

 

 

Dla nowych klientów

Tradycyjnie już promocyjne oferty Citibank skierowane są do nowych klientów banku, a dokładniej do klientów, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2014. I można powiedzieć standardowe wymagania dodatkowe:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeżeli nie obejmują Cię powyższe wykluczenia, to droga do LG K8 LTE stoi (prawie) otworem.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Wniosek o kartę Citibank

 • poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citibank (cały czas dostępne są również promocje z voucherem 400 zł, patrz poniżej)
 • masz na to czas do 01.10.2016
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank
 • na podstawie złożonego wniosku i rozmowy z konsultantem oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa -pamiętaj, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera.

 

 

Cały czas dostępne są promocje z voucherem 400 zł

Pamiętaj, że cały czas dostępne są promocje, w ramach których możesz otrzymać voucher 400 zł i kupić dokładnie to, na co masz ochotę:

 • voucher 400 do zł nexterio.pl
 • voucher 400 zł do morele.net

 

 

Warunki przyznania nagrody LG K8 LTE

Zgodnie z regulaminem promocji warunkiem uzyskania smartfona jest łączne spełnienie przez uczestników promocji warunków:

 • zalogują się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę.,
 • dokonają nowo wydaną Kartą transakcje spełniające kryteria, o których mowa w ust 2 poniżej, na łączną kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez Bank umowa o Kartę

Jeśli umowę podpiszesz w lipcu, to najlepiej już w lipcu zaloguj się przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego Citibank (żeby nie zapomnieć), a na spełnienie warunku kwotowego masz sierpień, wrzesień i październik. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby warunki promocji spełnić już w sierpniu – jest to w końcu miesiąc wakacyjno-urlopowy :)

Informację o przyznaniu nagrody uzyskasz do 14 dni od końca miesiąca, w którym spełnisz warunki promocji. Jeśli spełnisz je już w sierpniu, to informację taka powinna przyjść do Ciebie do 14 września, a otrzymasz ją w systemie Citibank Online (pamiętaj o zalogowaniu).

 

A co jeśli nie chcesz wydawać 3000 zł

No właśnie, pieniądze bankowe, szczególnie te z karty kredytowej, bardzo łatwo się wydaje. Niestety przychodzi w końcu czas, w którym musisz spłacić zadłużenie. Przypominamy, że nie zapłacisz ani grosza odsetek, tylko wtedy gdy spłacisz całe wymagane zadłużenie w wymaganym terminie (lub wcześniej), zobacz też jak bezpiecznie używać karty kredytowej.

Jeśli nie chcesz wydawać 3000 zł, które kiedyś w końcu musisz oddać, to w ramach poniższych promocji możesz zgarnąć voucher o wartości 400 zł do jednego ze sklepów bez konieczności wydawania 3000 zł; do spełnienia warunków promocji wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa w miesiącu na dowolną kwotę:

 • voucher 400 zł do nexterio.pl
 • voucher 400 zł do morele.net

 

 

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE – podsumowanie:

Jeśli nie obejmują Cię wykluczenia (daty), potrzebujesz nowego telefonu i możesz wydać min. 3000 zł (pamiętaj, że trzeba je oddać) – może to być oferta, którą warto rozważyć.

Jeśli jednak przerażają Cię te wymagania, szukasz promocji z prostymi do spełnienia warunkami, to rozważ nexterio.pl lub morele.net – finalnie otrzymasz niewiele mniej, a za uzyskane środki możesz kupić to, na co masz ochotę.

Wybór należy do Ciebie, enjoy :)

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Smartfon LG za wyrobienie karty kredytowej Citibank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. asia123 pisze:

  Latacie samolotami? Podobno w maju było średnio jeśli chodzi o wyniki linii lotniczych.