Promocje

VISA voucher 20 zł za wydanie 50 zł na empik.com

Wydaj 50 zł kartą Visa na empik.com i odbierz voucher 20 zł
Visa voucher 20 zł za wydanie 50 zł na empik.comW promocji Visa i Empik w prosty sposób możesz otrzymać voucher o wartości 20 zł, który możesz wykorzystać na kolejne zakupy.

Zgodnie z regulaminem oferta skierowana jest do osób, które:

  • posiadają zarejestrowane konto w Sklepie Internetowym empik.com oraz
  • posiadają zarejestrowaną kartę płatniczą VISA w Sklepie Internetowym empik.com w ramach systemu płatności One click buy oraz
  • w trakcie trwania Promocji zawrą umowę sprzedaży towaru na kwotę nie niższą niż 50,00 zł w Sklepie Internetowym empik.com oraz zapłacą cenę za ww. towar za pomocą zarejestrowanej karty płatniczej VISA w Sklepie Internetowym empik.com w ramach systemu płatności One click buy.

 

Promocja trwa od dnia 15.08.2016 r. do 15.09.2016 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli, a w ramach promocji uczestnik, który spełni jej warunki, otrzyma od organizatora w ciągu 3 dni roboczych na swoim koncie w sklepie internetowym empik.com ekartę prezentową o wartości 20,00 zł, która będzie ważna jest do 31.12.2016 r, dodatkowe informacje w regulaminie i na stronie promocji.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

A co jeśli nie masz karty VISA

Jeśli nie masz karty VISA, to prawdopodobnie dla samej tej promocji nie warto o nią wnioskować.

Przypominamy jednak, że możesz połączyć oferty, gdyż w dalszym ciągu aktywne są bardzo atrakcyjne promocje Citibank, w ramach których możesz zdobyć vocher 400 zł do morele.net albo voucher 400 zł do nexterio.pl albo voucher 400 zł do empik.com (tutaj możesz upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu) albo hit: smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł.

Powyżej opisy każdej z promocji, a poniżej linki bezpośrednie – jeżeli któraś z ofert będzie dla Ciebie interesująca, prosimy o skorzystanie z wybranego odnośnika:

 

Przypominamy też o zestawienie najlepszych lokat bankowych i o naszym newsletterze (poniżej).

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym VISA voucher 20 zł za wydanie 50 zł na empik.com
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*