Promocje

Voucher 400 zł do nexterio.pl za kartę kredytową Citibank

Zamów kartę kredytową Citibank i odbierz voucher 400 zł
Citibank nexterio.pl 400 złJeśli przypominacie sobie poprzednie promocje Citibank, to w zamian za wyrobienie karty kredytowej bank oferował nam na przykład tablet lub telefon, czytnik albo wideorejestrator samochodowy, a także wiele innych nagród. Można było oczywiście zastanawiać się, czy skorzystać z promocji czy też nie. Niemniej jednak w przypadku każdej z ofert, nagroda była nam z góry narzucona.

Tak było, ale w bank zmienił tę zasadę w ramach ostatniej promocji, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej można było otrzymać voucher 400 zł do morele.net.

Podobnie jest i tym razem, gdzie w zamian za wyrobienie karty kredytowej również możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł, który zrealizujesz w sklepie nexterio.pl. I tym razem również nagroda nie będzie Ci przypisana odgórnie – w sklepie nexterio.pl kupisz sobie dokładnie to, na co masz ochotę, a nie to, co wybrał dla Ciebie bank.

 

 

Dla nowych klientów

Tradycyjnie już promocyjne oferty Citibank skierowane są do nowych klientów banku, a dokładniej do klientów, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2014, a dodatkowe wymagania to:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeżeli nie obejmują Cię powyższe wykluczenia, to już prawie masz voucher.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Wniosek o kartę Citibank

 • poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citibank (cały czas jest również dostępna promocja voucher 400 zł do morele.net)
 • masz na to czas do 30.09.2016
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank
 • na podstawie złożonego wniosku (ewentualnie wniosku morele.net) i rozmowy z konsultantem oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa -pamiętaj, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera.

 

 

Voucher 400 zł do nexterio.pl od Citibank

Co masz zrobić po podpisaniu umowy, aby otrzymać voucher 400 zł? Niewiele, bardzo, bardzo niewiele. Wystarczy, że w miesiącu następnym po podpisaniu umowy zalogujesz się przynajmniej raz do serwisu Citibank za pomocą przeglądarki komputerowej lub aplikacji mobilnej i dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu użyjesz karty kredytowej. Mówi o tym szczegółowo regulamin:

1. Voucher, o którym mowa w pkt V ust. 1 otrzymają Uczestnicy, którzy w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogują się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

2. Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jedną transakcję miesięcznie przy użyciu Karty

3. W przypadku niedokonania transakcji o których mowa w ust 2 nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w niniejszym regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone

Jak widzisz warunki są łatwe do spełnienia, wystarczy np. wizyta w Tesco, zakup butelki mleka i płatność w kasie samoobsługowej, za które zapłacisz oczywiście kartą kredytową Citibank.

Ale uwaga, gapiostwo może Cię słono kosztować (200 zł).

 

 

Kiedy voucher 400 zł do nexterio.pl

Voucher otrzymasz w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty, np.:

 • umowę podpisujesz w lipcu
 • w sierpniu musisz zalogować się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej banku
 • we wrześniu (miesiąc po spełnieniu warunków) otrzymujesz voucher, który będzie ważny do  30.11.2016.

Sam voucher zostanie Ci przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej, a minimalna wartość zamówienia niezbędna do aktywacji vouchera, to 401 zł:

 • Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową Citibank z voucherem 400 zł do nexterio.pl

 

 

Podsumowanie oferty Voucher 400 zł do nexterio.pl od Citibank

 • niezwykle łatwe do spełnienia warunki promocji – łatwe 400 zł (voucher)
 • koniecznie musisz pamiętać o wykonaniu przynajmniej jednej transakcji miesięcznie przez 12 miesięcy, choć łączna kwota transakcji nie została narzucona – w przeciwnym wypadku 200 zł „kary”
 • pamiętaj aby spłacić wymagane zadłużenie w terminie, zobacz też jak działa karta kredytowa oraz jak bezpiecznie używać karty kredytowej
 • sama karta Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, 0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty, 0 zł za powiadomienia SMS – pamiętaj tylko o wykonaniu min. jednej transakcji miesięcznie (wynika to z warunków promocji)
 • dostajesz voucher 400 zł, za który możesz kupić dowolny przedmiot z morele.net, a nie coś z góry narzuconego przez bank
 • a tutaj możesz złożyć wniosek o kartę Citibank + voucher 400 zł (ew. wciąż dostępna promocja karta kredytowa i voucher 400 zł do morele.net),
 • enjoy.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Voucher 400 zł do nexterio.pl za kartę kredytową Citibank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Julita pisze:

  Oddzwonią. W innej promo odrzucałam ich chyba ze cztery razy, dzwonili do skutku.

 2. Fred pisze:

  Dzwonili do mnie z Citi, ale ich odrzuciłem, bo nie mogłem odebrać telefonu. Oddzwaniać na infolinię? Czy będą próbować dzwonić ponownie?