Wakacje z kartą BZWBK – zapłać za wakacje i zgarnij 300 zł

Zapłać za wakacje kartą kredytową BZWBK i zgarnij nawet 300 zł
Wakacje z kartą BZWBKMasz już zaplanowane wakacje? Na pewno tak. Jeżeli mimo planów wakacyjnych będziesz jeszcze wykonywać płatności w biurach podróży bądź na stronach przewoźników lotniczych, to z kartą BZWBK możesz uzyskać nawet 300 zł zwrotu (moneyback).

Co ciekawe, promocja dedykowana jest nie tylko dla nowych klientów banku, ale również obecnych, a nawet tych, którzy posiadają już kartę kredytową. Choć aby zgarnąć pełną kwotę zwrotu będziesz musieć wydać całkiem niemałą kwotę. Ale w końcu wakacje są tylko raz w roku

 

Wakacje z kartą BZWBK

Aby wziąć udział w najnowszej promocji Banku Zachodniego WBK zgodnie z regulaminem musisz:

 • nie później niż do 31.07.2016 r. złożyć wniosek i zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową
 • z promocji wyłączone są Karty 1|2|3 i MasterCard PAYBACK
 • w miesiącu kalendarzowym zawarcia umowy o kartę kredytową BZ WBK oraz w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu zawarcia umowy, dokonać transakcji bezgotówkowych kartą kredytową BZ WBK w biurach podróży albo liniach lotniczych


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Promocją objęte są:

 • biura podróży, linie lotnicze – punkty handlowo-usługowe oznaczone przez agenta rozliczeniowego następującymi kodami MCC: 5309, 3246, 4511, 4722 (tutaj sprawdzisz kody)

 

 

Wakacje z kartą BZWBK – 5% moneyback

W miesiącu podpisania umowy oraz dwóch kolejnych bank wynagrodzi Cię 5% moneyback, ale nie więcej niż 300 zł. Łatwo więc policzyć, że aby zgarnąć cały zwrot 300 zł, musisz wydać kartą BZWBK 6000 zł lub więcej, oczywiście zwrot dotyczy tylko transakcji bezgotówkowych wykonanych w punktach oznaczonych kodami MCC: 5309, 3246, 4511, 4722.

 

A 5% zwrotu nastąpi:

Wypłata Nagrody nastąpi najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dokonania Transakcji bezgotówkowych, na rachunek Karty kredytowej BZ WBK

 

Wakacje z kartą BZWBK – na co jeszcze zwrócić uwagę

I jeszcze dwa ważne punkty, o którym należy pamiętać. Pierwszy z nich dotyczy zgód marketingowych:

Z Promocji wyłączeni są Uczestnicy, którzy na moment wypłaty nagrody mają złożony sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w Banku.

Kolejny punkt regulaminu, na który warto zwrócić uwagę, mówi o tym, że w promocji bierze udział karta wydana jako pierwsza, więc nie warto wnioskować o więcej niż jedną kartę. A jeśli posiadasz 2 karty lub więcej, to ustal, która wydana była jako pierwsza:

Jeśli Uczestnik w Okresie trwania Promocji zawrze Umowę o więcej niż jedną Kartę kredytową BZ WBK, udział w Promocji bierze Karta kredytowa BZ WBK wydana jako pierwsza

Co ciekawe, punkt ten nie wyklucza obecnych klientów banku, a nawet klientów, którzy posiadają już kartę kredytową, choć być może to tylko niedopatrzenie w regulaminie.

 

 

Wakacje z kartą BZWBK – podsumowanie

Jeśli mimo zaplanowanych (bądź nie) wakacji, będziesz wykonywać operacje bezgotówkowe w punktach oznaczonych kodami MCC: 5309, 3246, 4511, 4722, to oferta może być dla Ciebie interesująca.

Biorąc udział w promocji najlepiej wybrać karty, dla których w najprostszy sposób unikniesz opłaty za wydanie bądź obsługę karty, choćby VISA/MasterCard Silver.

Opłata za wydanie wyżej wymienionych kart w pierwszym roku wynosi 72 zł, ale unikniesz jej, jeśli w ciągu 3 miesięcy od momentu wydania wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kwota transakcji nie ma znaczenia). W kolejnych latach opłata wynosi 6 zł miesięcznie, ale 5 transakcji bezgotówkowych zwalnia z opłaty. Choć nic nie stoi również na przeszkodzie, aby po wypłacie nagrody w ramach Wakacji z kartą BZWBK, kartę taką po prostu zamknąć.

Korzystając z karty kredytowej (dotyczy to wszystkich kart, nie tylko BZWBK), pamiętaj, że w końcu przyjdzie czas, data do której musisz spłacić zadłużenie, przynajmniej w minimalnej wysokości. Zawsze w terminie spłacaj całe wymagane zadłużenie – tylko wówczas możesz skorzystać z okresu bezodsetkowego (tzw. grace period) i tylko wtedy za korzystanie z pieniędzy banku nie zapłacisz ani grosza.

Jeśli nie wiesz dlaczego tak jest, to zobacz jak działa karta kredytowa i dlaczego nie należy używać karty kredytowej do wypłaty środków z bankomatu.

Miłego wypoczynku na wakacjach (z kartą BZWBK) :)

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Wakacje z kartą BZWBK – zapłać za wakacje i zgarnij 300 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. darek pisze:

  a nie mogę zaplaćic raz i zgarnąć cała pule??

  • admin pisze:

   w regulaminie jest taki zapis, z którego nie wynika, że nie można by zrobić jednej transakcji, tj. wg mnie można zrobić 1 transakcję i zgarnąć premię, byle oczywiście transakcję z odpowiednim MCC:
   „Nagrodą w Promocji jest nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej 5% sumy wartości Transakcji bezgotówkowych dokonanych w biurach podróży albo liniach lotniczych przez Uczestnika w miesiącu kalendarzowym zawarcia Umowy o Kartę kredytową oraz w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych. Maksymalna wartość nagrody od wartości dokonanych Transakcji bezgotówkowych w okresie trwania promocji wynosi 300 PLN”.

  • admin pisze:

   5% sumy wartości transakcji
   w czerwcu wykonujesz trans. za 6000 zł, w lipcu 0 zł, w sierpniu 0 zł => suma 6000 zł + 0 + 0 = 6000 zł
   5% z 6000 zł daje 300 zł.