logo systemu BLIK

Z BLIK 30% rabatu na ubezpieczenie turystyczne

BLIK AXAPłacąc BLIK za ubezpieczenie turystyczne w AXA otrzymasz 30% rabatu.

Promocja jest realizowana w okresie od 10.07.2017 r. do 30.09.2017 r. i  skierowana jest wyłącznie do użytkowników aplikacji mobilnej banku, której funkcjonalność umożliwia zakup ubezpieczenia „Daleko od domu” z użyciem mechanizmu płatności BLIK.

Na stronie AXA dostępne są 3 warianty ubezpieczenia, w tym obejmujące:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia
 • ubezpieczenie wypadkowe
 • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
 • ubezpieczenie bagażu
 • ubezpieczenie podróży samolotem
 • ubezpieczenie usług assistance

30% rabat zostanie przyznany automatycznie po wejściu na stronę www.axa-assistance.pl, rabat nie podlega wypłacie ani nie jest przeliczany na nagrody.

Promocja Ubezpieczenie turystyczne – oferta specjalna dla Klientów BLIK nie łączy się z innymi promocjami lub upustami obowiązującymi w czasie jej trwania czyli w okresie od 10.07.2017 r. do 30.09.2017 r.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Dodatkowe informacje w regulaminie oraz na stronie oferty.

Inne artykuły o BLIK

 • konta bankowe z BLIK – jeśli szukasz konta bankowego z dostępem do systemu płatności mobilnych BLIK

Zaproszenie do naszych zestawień

Zapraszamy do naszych zestawień, w ramach których możesz zdobyć voucher lub telefon, czy też skorzystać z darmowej pożyczki albo założyć lokatę z wysokim oprocentowaniem:

 • najlepsze karty kredytowe – z voucherem, gadżetem albo zwrotem części wydatków lub karty bezwarunkowo darmowe, z wybranymi kartami do zdobycia nawet 500 zł w formie vouchera. Zobacz też dlaczego warto ze sobą zabrać kartę na wakacje (poradnik)
 • pożyczki pozabankowe  (poradnik) – na rynku pożyczek pozabankowych panuje bardzo duża konkurencja, firmy walczą o klientów oferując coraz lepsze warunki. Najlepszym przykładem „walki” są oferty pierwsza pożyczka za darmo – firmy oferują coraz wyższe kwoty na coraz dłuższe okresy. Jeśli teraz, w okresie wakacyjno-urlopowym, masz potrzebę skorzystania z pożyczki, to właśnie na takie oferty zwróć uwagę, dodatkowe informacje w poradniku.
 • najlepsze lokaty bankowe  – wybrane (promocyjne) lokaty bankowe, nie tylko typowe „wabiki” na klientów, ale również lokaty, na których zdeponujesz większe środki, dla wybranych lokat korzystając z promocyjnego, wysokiego oprocentowania

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Z BLIK 30% rabatu na ubezpieczenie turystyczne
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. gg pisze:

  Ubezpieczenie można wykupić gdziekolwiek, każde towarzystwo przyjmie was z otwartymi rękoma. I na tym etapie nie jest ważne gdzie wykupisz ubezpieczenie bo jak to mówią dobrze jest jak jest dobrze. Jeśli nie będziesz musieć skorzystać z polisy to nie ma zupełnie żadnego znaczenia gdzie wykupisz polisę. Istotne jest zachowanie ubezpieczyciela gdy zajdzie jakieś zdarzenie i gdy będzie musiał wyłożyć kasę na opiekę medyczną czy odszkodowanie. Sugeruję przeczytać warunki umowy oraz opinie w necie na ten temat.

 2. Krzyś pisze:

  Majka nie korzystałem i nie wiem czy Axa jest ok, ale my akurat wyjeżdżamy w ten weekend i chyba skorzystamy z tej promo. Przeglądałem materiały, to jest online’owe i można z nich skorzystać nawet za przysłowiowe za pięć dwunasta więc czekam max do piątku, a potem pewnie zamawówimy z żoną Axe chyba, że znajdziemy coś innego do piątku.

 3. Majka pisze:

  Czy ktoś korzystał z tego ubezpieczenia Axa, nawet nie w tej promocji? Bo wyjeżdżamy za 2 tygodnie do Chorwacji i rozważam wykupienie tego. Może jakieś za lub przeciw?