Promocje

Z kartą kredytową Citibank darmowa prenumerata Twój Styl i Pani oraz do 250 zł moneyback

Citibank Twój Styl PaniZa wyrobienie karty kredytowej Citibank możesz zgarnąć roczną prenumeratę magazynu Twój Styl i Pani oraz 10% zwrotu za płatności kartą, nawet do 250 zł.

I kolejna promocja Citibank, z której możesz skorzystać, jeżeli nie potrzebujesz telefonu, albo warunki Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej są zbyt wygórowane dla Ciebie.

Tym razem, choć warunki są podobne jak dla oferty Voucher 400 zł do perfumerii Douglas, za wyrobienie karty kredytowej, wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej i zalogowanie do serwisu transakcyjnego banku możesz zgarnąć nagrody: prenumeratę Twój Styl i Pani i do 250 zł w ramach moneyback. Zobacz szczegóły oferty.

 

Dla nowych klientów

Tak, jak opisywana oferta z LG K8 LTE, tak i ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którym zgodnie z regulaminem jest osoba, która:

od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Z oferty nie mogą też skorzystać (współ)pracownicy Citibank i obywatele lub rezydenci USA – więcej w regulaminie.

I „standardowe” wymagania podstawowe:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Uprzedzamy, że bank zbada Twoją zdolność kredytową (zobacz co na nią wpływa) i może odmówić wydania Ci karty. A do promocji Citibank możesz przystąpić do 31.03.2017.

 

 

Wniosek o kartę kredytową Citibank

Aby wziąć udział w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej zamów prenumeratę i zdobądź zwrot za wydatki należy:

 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank
 • na podstawie złożonego wniosku i rozmowy z konsultantem oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa i jak już wspomnieliśmy powyżej, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty

Zgodnie z regulaminem bank może poprosić Cię o:

[…] ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody („Dokument dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank Dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów […]

Z doświadczenia wiemy, że wystarczy PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego. Odsyłamy do regulaminu albo Smartfon LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej, w którym przedstawiliśmy również inne, akceptowane przez bank źródła dochodów.

 

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej zamów prenumeratę i zdobądź zwrot za wydatki – jak spełnić warunki promocji

Powiedzieliśmy o wymaganiach i wykluczeniach, wspomnieliśmy o wniosku, ale nie powiedzieliśmy o najważniejszym – czyli jak spełnić warunki promocji:

 • zawrzyj umowę i aktywuj kartę kredytową
 • zakup roczną prenumeratę pakietu czasopism „Twój Styl” i „Pani”, płacąc za nie oczywiście nowo wydaną kartą Citibank
 • w kolejnym miesiącu po miesiącu, w którym zawrzesz umowę:
  • wykonaj min. jedną transakcję bezgotówkową kartą
  • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu banku

 

To wszystko :)zwrot opłaty za prenumeratę, po 12 wydań czasopism „Twój Styl” oraz „Pani” w wysokości 182 PLN otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków na rachunek karty kredytowej:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

10% moneyback

Darmowa prenumerata magazynów „Twój Styl” i „Pani” to nie wszystko. Z kartą kredytową Citibank otrzymasz też zwrot wydatków za zakupy. Zgodnie z regulaminem jest to:

Klient otrzyma 10% zwrotu (do maksymalnie 250 PLN) łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych dokonanych w trakcie 3 kolejnych miesięcy) licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa o Kartę Kredytową Citibank

Jeżeli umowę podpiszesz w styczniu, to na zwroty masz luty, marzec i kwiecień. Łatwo też policzyć, że aby zgarnąć maksymalny zwrot, musisz wydać 2500 zł lub więcej.

 

Simplicity a może World Mastercard

Możesz wnioskową o dowolną, dostępną kartę Citibank, ale w ramach rozmowy z konsultantem najlepiej poprosić o Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa. Możesz również zapoznać się z innymi ofertami kart kredytowych:

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY

 • brak opłaty rocznej za kartę
 • brak opłaty za przypomnienia o spłacie karty
 • brak opłaty za powiadomienia SMS

KORZYŚCI KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK WORLD MASTERCARD

 • za każdą transakcję kartą zdobywasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu
 • otrzymujesz 1000 punktów na powitanie, które możesz wymienić na voucher 20 zł w H&M
 • stałe rabaty u Partnerów: 25% H&M na drugą, tańszą rzecz, do 5% Merlin.pl, do 10% Multikino i inne

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa, World Mastercard kosztuje 18 zł, o ile nie wydasz minimum 4000 zł miesięcznie – decyzja którą kartę wybrać należy do Ciebie:
Citibank Twój Styl i Pani z kartą kredytową

Przypominamy, że nie zapłacisz ani grosza odsetek, tylko wtedy gdy spłacisz całe wymagane zadłużenie w wymaganym terminie (lub wcześniej), zobacz też jak bezpiecznie używać karty kredytowej.

 

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej zamów prenumeratę – podsumowanie

W bardzo prosty sposób możesz zyskać zwrot poniesionych wydatków za magazyny „Twój Styl” i „Pani”. Jeżeli prenumerujesz je (albo zamierzasz), to z kartą kredytową Citibank przez rok możesz mieć je gratis. Na pewno warta uwagi jest również możliwość zdobycia 10% moneyback – masz na to 3 miesiące:

Przypominamy również o ofercie Citibank i Douglas, w ramach której za samą aktywację karty i zalogowanie do serwisu możesz zgarnąć voucher 400 zł do perfumerii Douglas:

 

Tradycyjnie zapraszmy również do naszego zestawienia najlepszych lokat bankowych oraz z promocyjnych lokat bankowych, które założysz online. Zobacz również jak obliczyć zysk z lokaty.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Z kartą kredytową Citibank darmowa prenumerata Twój Styl i Pani oraz do 250 zł moneyback
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. Kinga pisze:

  Dzień dobry :)
  Po raz kolejny kontaktuję się z Państwem ws. oferty współpracy afiliacyjnej, którą chciałabym z Państwem podjąć. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty bankowe, które mogłyby tworzyć content Państwa strony, a jednocześnie przynosić Państwu zyski.

  Czy mogłabym przedstawić Państwu ofertę?

  Pozdrawiam,
  Kinga