Orange FInanse

Zachowaj konto w Orange Finanse i odbierz 40 zł

Orange FInanseJeżeli posiadasz aktywne konto w Orange Finanse i jesteś w trakcie wypowiedzenia umowy, to w zamian za cofnięciu oświadczenia woli o wypowiedzeniu umowy o prowadzenie rachunków bankowych możesz zgarnąć 40 zł.

Gratyfikacja, którą możesz otrzymać, zgodnie z regulaminem nazwana została jednorazowy zwrot za zakupy w wysokości 40 PLN, zwrot ten otrzymasz, po spełnieniu warunków promocji. Oczywiście nie podpisujesz żadnej lojalki, więc po odebraniu pieniędzy możesz ponownie złożyć wypowiedzenie umowy.

 

40 zł za cofnięcie wypowiedzenia umowy – wykluczenia

Tradycyjnie na początku wykluczenia. Niestety, nie można do woli wypowiadać umowy i pobierać profity za rezygnację z wypowiedzenia:

W Promocji nie może wziąć udziału klient, który brał udział w promocji „Zatrzymaj konto Orange Finanse” obowiązującej od dnia 18.07.2016 r. do dnia 31.08.2016 r., „Zatrzymaj konto Orange Finanse – Edycja II” obowiązującej od dnia 08.09.2016 r. do dnia 31.12.2016 r. oraz „Zachowaj konto w Orange Finanse” obowiązującej od dnia 10.10.2016 r. do dnia 31.12.2016 r.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

40 zł za cofnięcie wypowiedzenia umowy – szczegóły

Promocja trwa od 01.01.2017 do 31.03.2017 i zgodnie z regulaminem aby wziąć w niej udział należy:

  • posiadać konto osobiste w OF i złożyć wniosek o wypowiedzenie umowy o prowadzenie rachunków bankowych dla osób fizycznych w Orange Finanse w ww okresie
  • zaakceptować w serwisie transakcyjnym lub za pomocą Infolinii regulamin „Promocji Strefy Korzyści” do dnia 31.03.2017 r. udostępniony w postaci elektronicznej na stronie internetowej Banku tutaj
  • podczas rozmowy z infolinią złożyć oświadczenie o cofnięciu oświadczenia woli o wypowiedzeniu umowy o prowadzenie rachunków bankowych dla osób fizycznych w Orange Finanse, które zostanie przyjęte przez uprawnionego przedstawiciela banku.

Po przyjęciu Twojej decyzji o cofnięciu wypowiedzenia umowy, nie później niż do 30.04.2017 musisz wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową na kwotę 40 zł lub wyższą – de’facto jest to kwota, która zostanie Ci zwrócona (40 zł). Transakcję / transakcje należy wykonać w punktach handlowo-usługowych w jednej z wybranych kategorii:

Zwrot transakcji (czyli 40 zł premii) nastąpi w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki oferty.

 

40 zł za cofnięcie wypowiedzenia umowy – inf. dodatkowe

Cofnięcie wypowiedzenia umowy w Orange Finanse nie wiąże się z podpisaniem jakiejkolwiek lojalki. Po odebraniu premii możesz zrobić to, co uważasz za stosowne – zostawić konto, albo ponownie złożyć wypowiedzenie.

Tak jak już wspomnieliśmy na początku wpisu, z „oferty” możesz skorzystać tylko raz, choć jak to mówią „nigdy nie mów nigdy” – nie jest wykluczone, że ograniczenie to zostanie zdjęte/zmienione.

 

Przy okazji wpisu tradycyjnie zapraszamy do zestawienia lokat za marzec 2017 (z wyszukiwarką), w tym lokaty bez konta. Tutaj znajdziesz też wybrane promocyjne lokaty bankowe – są to (z reguły) oferty dla nowych klientów banków i/lub dla nowych środków – nie wykluczone, że znajdziesz tam coś dla siebie.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Zachowaj konto w Orange Finanse i odbierz 40 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*