Promocje

Załóż konto Mobilne w Credit Agricole i zgarnij do 250 zł premii

W zamian za złożenie konta mobilnego w Credit Agricole możesz otrzymać nawet do 250 zł premii – 50 zł jednorazowo i 10 premii po 20 zł każda.
Credit Agricole 250 zł premii 1 konto

A warunki promocji są bardzo proste do spełnienia.

 

Kto może wziąć udział w promocji

Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Czyli nie możesz być posiadaczem konta od co najmniej 90 dni.

A sama promocja obowiązuje w dniach od 01.10.2016 r. do 31.12.2016, w którym to okresie należy podpisać umowę o konto i kartę debetową. Nie możesz również złożyć sprzeciwu wobec działań marketingowych.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Credit Agricole konto osobiste z premią - daj się przenieść i zgarnij premię do 200 zł

 

Premie

Bank wypłaci Ci jednorazową premię w wysokości 50 zł oraz 10 premii po 20 zł każda. Aby je zdobyć pierwszą z nich musisz zapewnić wpływ w wysokości co najmniej 500 zł, począwszy od kolejnego miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji. Do zdobycia kolejnych premii wymagane są wpływy w kwocie co najmniej 500 zł, musisz mieć także aktywną aplikację mobilną CA24, z pomocą której wykonasz co najmniej 3 przelewy na łączną kwotę minimum 10 zł.

Przelewy muszą być wykonane na co najmniej 2 różne rachunki bankowe, nie mogą to być rachunki uczestnika promocji, dodatkowe informacje w regulaminie.

A samo 1 Konto jest bezpłatne, a jeżeli wykonasz kartą transakcje na kwotę min. 1 zł, to nie zapłacisz również za kartę (w przeciwnym wypadku 2,90 zł).

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Załóż konto Mobilne w Credit Agricole i zgarnij do 250 zł premii
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*