Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii

100 zł premii za otwarcie konta w ING100 zł premii w zamian za założenie konta w ING Banku Śląskim i spełnieniu warunków promocji.

A wspomniane warunki obecnej oferty ING są bardzo podobne do poprzedniej promocji ING z premią 100 zł (opisywaliśmy ją na naszym blogu 3 miesiące wcześniej), z drobną różnicą, która zapewne ucieszy byłych posiadaczy konta w tym banku – ING przesunęło termin wykluczający, nie możesz być właścicielem konta od 01.07.2015.

 

100 zł za otwarcie Konta – wykluczenia

Zgodnie z regulamin uczestnikiem promocji  może być osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, która od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w  banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem:

 • Direct
 • Komfort
 • Premium
 • Klasyczne
 • Student

Dodatkowo uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank:


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

ING Bank Śląski Konto Direct

Uwaga: jeżeli jesteś już klientem ING, ale nie posiadasz wyżej wymienionych kont (lub nie posiadałeś/-aś do daty granicznej), to zarejestruj się na tej stronie i wypełnij wymagane dane, dla nowych klientów nie jest to wymagane.

 

100 zł za otwarcie Konta – jak zgarnąć premię

 • do 28 lutego 2017 r., zawrzyj z bankiem umowę o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort i kartę debetową oraz konto oszczędnościowe
 • do 30 czerwca 2017 wykonaj transakcje na łączną kwotę 1000 zł nowo wydaną kartą do konta
 • do dnia wypłaty premii czyli do 31 lipca 2017 musisz być posiadaczem konta i karty, czyli produkty te muszą być aktywne

Oczywiście już pierwszego dnia po otrzymaniu karty możesz wykonać transakcję na 1000 zł spełniając w ten sposób warunki promocji, ale lepiej jest rozłożyć płatności w czasie, aby uniknąć opłaty za kartę.

 

Konto Oszczędnościowe

W ramach promocji 100 zł za Otwarcie Konta otwierasz konto osobiste oraz konto oszczędnościowe – to drugie jest wymagane, aby otrzymać premię.

Oczywiście z otwartego konta oszczędnościowego nie musisz korzystać, choć być może warto, gdyż

 • oprocentowanie przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia konta wynosi 2% (do 100 tys. zł),
 • w kolejnych miesiącach – 1%

Zamiast więc trzymać środki na nieoprocentowanym ror, możesz część z nich ulokować również na tym rachunku. Oczywiście otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezwarunkowo darmowe, pierwsza wypłata w miesiącu za darmo, kolejne 10 zł.

 

Opłata za kartę

Karta w ING nie jest bezwarunkowo darmowa, musisz wykazać się aktywnością, aby uniknąć opłat.

Standardowo w miesiącu, w którym składasz wniosek o konto opłata nie jest pobierana. W kolejnych miesiącach możesz uniknąć opłaty za kartę, jeżeli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł, w przeciwnym wypadku zapłacisz 7 zł.

Uwaga: w ING okres rozliczeniowy nie jest równoznaczny z miesiącem kalendarzowym, okres ten rozpoczyna się 29 dnia miesiąca, a kończy 28 dnia w kolejnym miesiącu – pamiętaj o tym. Radzimy również wykonać płatności odpowiednio wcześnie.
ING Bank Śląski Konto Direct

 

Direct Konto z Lwem – koszty

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej do konta
 • 0 zł za kartę jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na łączną sumę 300 zł lub więcej – w przeciwnym wypadku 7 zł
 • 0 zł za przelewy PLN realizowane w systemie Elixir w ramach bankowości internetowej lub mobilnej
 • 0 zł za kody sms służące do autoryzacji zlecanych transakcji
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash, w innych bankomatach:
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu
  • 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu

 

100 zł za otwarcie Konta – podsumowanie

Jeżeli nie dotyczą Cię wykluczenia, o których wspomnieliśmy na początku wpisu, to w miarę prosty sposób możesz zdobyć 100 zł. Oczywiście musisz pamiętać o wykonaniu transakcji na min. wymaganą kwotę – w przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę za kartę.

Oczywiście po odebraniu premii możesz dalej korzystać z konta, albo zamknąć je bez żadnych konsekwencji:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Załóż konto w ING i odbierz 100 zł premii
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

Lokata dla nowych klientów

 

Lokata standardowa Toyota Bank

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*