Promocje

Załóż SMART Konto EU na wakacje i zgarnij powerbank

Do zgarnięcia powerbank o wartości 69 zł w zamian za założenie SMART Konto EU w Smart Bank
W najnowszej promocji Bank SMART „SMART Konto Europejskie na WAKACJE” w zamian za założenie Smart Konta EU możesz zgarnąć powerbank o wartości 69 zł.

I choć sam powerbank nie jest może zbyt łakomym kąskiem, to Smart Konto EU oferuje kilka ciekawych rozwiązań, których próżno szukać w innych bankach, między innymi darmowe przelewy europejskie, czy darmowe wypłaty z bankomatów w Europie.

Smart Konto EU i powerbank

Zobacz co zrobić, aby skorzystać z promocji.

 

Promocja dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem oferty, jest ona dedykowana dla nowych klientów banku, czyli osób które:

na dzień złożenia Wniosku, o którym mowa w ust. 4 lit. a) poniżej nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) wcześniej rachunku SMART Konto i/ lub SMART Konto EU w Banku SMART jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank SMART

 

SMART Konto Europejskie na WAKACJE – jak zdobyć powerbank

  • promocja trwa w okresie od 10.08.2016 r. do 30.09.2016 r. z zastrzeżeniem, że w przypadku wyczerpania puli nagród może zostać zakończona wcześniej – bank poinformuje o tym na stronie promocji
  • pula powerbanków w ramach promocji wynosi 250 sztuk

Aby skorzystać z oferty

  • wejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek
  • a po podpisaniu umowy i aktywacji konta zaloguj się przynajmniej raz serwisu internetowego Bank SMART – musisz to zrobić nie później, niż w ciągu 3 miesięcy o daty złożenia wniosku.

 

I to wszystko, a nagroda:

Uczestnik, który otworzy SMART Konto i SMART Konto EU na warunkach określonych w Promocji otrzyma Powerbank o wartości 69 zł. Powerbank zostanie wysłany uprawnionemu Uczestnikowi w terminie do 21 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji. Powerbank zostanie wysłany drogą pocztową na adres podany przez Uczestnika podczas składania Wniosku o SMART Konta.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

SMART Konto – dodatkowe informacje

Smart Konto EU jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Jeśli chcesz posiadać kartę, w ramach promocji nie jest ona wymagana, to pamiętaj, że tylko pierwsza karta jest wydawana za darmo, wydanie kolejnej jest płatne, więcej informacji w TOiP.

 

SMART Konto EU:
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
0 zł za przelewy europejskie SEPA
0 zł za wydanie pierwszej karty płatniczej, kolejne płatne zgodnie z TOiP
0 zł za wypłaty w bankomatach w strefie euro

 

 

Podsumowanie

Oferta warta rozważenia, ale według nas nie ze względu na gadżet, lecz na to co oferuje Konto Smart. Darmowe konto EUR z bezpłatnymi przelewami w strefie i wypłatami z bankomatów w strefie euro może być ciekawą ofertą dla osób podróżujących po Europie.

Dodatkowo konto jest zupełnie darmowe, więc możesz je założyć i korzystać tylko wtedy, kiedy potrzebujesz, czyli na przykład w okresie wakacyjno-urlopowym czy też w czasie ferii zimowych.

A jeśli chcesz założyć Konto Smart EU i nie potrzebny jest Ci gadżet (powerbank), to prosimy o skorzystanie z naszego linka promocyjnego:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Załóż SMART Konto EU na wakacje i zgarnij powerbank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 

Lokata dla nowych klientów

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*