BLIK

Zapłać min. 50 zł BLIKIEM na Multikino.pl i odbierz voucher do kina!

W promocji BLIK do zdobycia darmowy bilet do Multikina
blik multikinoKupując bilety do Multikina możesz skorzystać z promocji i otrzymać gratis bilet do kina. Wszystko co musisz zrobić, to w dniach od 05.04 do 05.05.2016 wykonać zakupy online na stronie multikino.pl za minimum 50 zł i zapłacić za nie polskim systemem płatności BLIK.

Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz Voucher z kodem, który otrzymasz, możesz wymienić na bilet 2D do kina sieci Multikino lub Silver Screen.

 

Liczba kodów w promocji jest ograniczona

Zgodnie z regulaminem

Organizator gwarantuje, że w Okresie Trwania Promocji wszyscy Uczestnicy otrzymają Kody 2D, jak również że wszyscy posiadacze Kodów 2D będą mieli prawo wymiany otrzymanych Kodów 2D na bilety na wybrane filmy do łącznej liczby nagród ograniczonej do 2 000 sztuk Kodów 2D w Okresie Trwania Promocji

i uwaga, nie możesz wykorzystać vouchera na filmy 3D oraz skorzystać z udogodnień dla VIP:

elektroniczny znak legitymacyjny na okaziciela podlegający (w okresie jego ważności) wymianie na jeden bilet wstępu (dla jednej osoby) na jeden seans filmowy, w dowolnym Kinie, na dowolnie wybrany film z bieżącego repertuaru Kina, w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej godzinie, ale z wyłączeniem siedzeń VIP i sal Extreem, filmów wyświetlanych w technologii 3D, seansów filmowych w salach Platinum i strefie Velvet oraz Projekcji Specjalnych


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Inne oferty BLIK

Ocenę, czy warto skorzystać z tej promocji pozostawiam czytelnikom. Ale bez względu na to czy skorzystasz z oferty czy też nie, to może zechcesz zapoznać się z innymi promocjami BLIK:

Zobacz też jak działa BLIK, jak wypłacić pieniądze z bankomatu przy pomocy BLIK i poznaj system BLIK.

 

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Zapłać min. 50 zł BLIKIEM na Multikino.pl i odbierz voucher do kina!
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*