Zostań mistrzem BLIK, ustrzel 20 zł za trzy transakcje BLIK w BZWBK

Ruszyła kolejna promocja popularyzująca BLIK, w której w prosty sposób możesz zgarnąć 20 zł
BLIK zostań mistrzem

Wystarczy, że posiadasz konto w banku BZWBK, wykonasz 3 płatności mobilne BLIK oraz wypłacisz środki z bankomatu używając do tego również BLIK, a na swoje konto otrzymasz 20 zł premii.

Warto się jednak pospieszyć, gdyż premię otrzyma tylko 2500 osób.

 

Zostań mistrzem BLIK-a i ustrzel 20 zł w nagrodę

Co musisz zrobić, aby zostać mistrzem BLIK i zgarnąć 20 zł nagrody:

  • musisz posiadać konto złotówkowe w BZWBK
  • w dniach 11.05 – 31.05.2016 musisz wykonać
  • musisz się jednak pospieszyć, gdyż nagrodę otrzyma pierwszych 2500 uczestników spełniających warunki promocji
  • weryfikacja spełnienia warunków nastąpi do 15 czerwca 2016, a nagroda zostanie przyznana i przekazana na konto do dnia 30 czerwca 2016.

I to wszystko. Co jednak gdy nie wiesz gdzie zapłacić BLIK?


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

 

Nie wiesz gdzie zapłacić BLIK, co możesz zrobić?

Z własnych obserwacji widzę, ze jest coraz więcej miejsc, w których można zapłacić BLIK, duża część terminali umożliwia już płatności BLIK, choć często sprzedawcy o tym nie wiedzą. Gdzie na pewno zapłacisz BLIK:

Inne, bardziej znane miejsca, w których zapłacisz BLIK:

 

 

Jak zapłacić BLIK nie ruszając się z domu

Nie chcesz się ruszać z domu, a jednocześnie chcesz skorzystać z promocji BZWBK. Czy można coś z tym zrobić? Okazuje się, że tak. Na początku jednak krótkie odwołanie do strony promocji oraz regulaminu promocji, zgodnie z którymi:

Płatność BLIK – Transakcja BLIK wykonywana w Terminalu POS lub na stronie internetowej umożliwiającej wykonywanie płatności przy wykorzystaniu systemu BLIK.

oraz

Wypłata BLIK – Transakcja BLIK polegająca na wypłacie środków pieniężnych w bankomacie obsługującym Transakcje Blik wykonywana bez użycia karty płatniczej.

i

Czek BLIK – ciąg cyfr generowany za pośrednictwem usługi BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile, wykorzystywany do Autoryzacji Transakcji BLIK, którego użycie wymaga dodatkowo podania Hasła do Czeków BLIK.

 

Wystarczy więc, że znajdziesz stronę www, która akceptuje płatności BLIK:

 

 

A co z wypłatą z bankomatu, czy tę da się zrealizować bez wychodzenia z domu?

Oczywiście. Wystarczy, że skorzystasz z czeków BLIK. W skrócie chodzi o to, że generujesz czek BLIK na określoną kwotę (maksymalnie 1000 zł) i określoną ważność czeku (do 72h). Czek BLIK nie powoduje blokady środków na Twoim koncie – następuję to dopiero z chwilą jego realizacji. Wypłacanie pieniędzy przy użyciu czeku BLIK jest możliwe w bankomatach BZWBK, ING, Banku Millennium oraz PKO BP i co ważne – osoba korzystająca z czeku BLIK nie musi mieć w telefonie dostępu do Internetu!

Czek ten przesyłasz na nr telefonu zaufanej osobie. Osoba tak, wykorzystując wygenerowany przez Ciebie czek BLIK oraz hasło, dokona wypłaty środków z bankomatu bez użycia karty. Choć na pewno o wiele łatwiej będzie wykonać to samemu.

 

 

Pamiętaj, że nie wszyscy sprzedawcy wiedzą o istnieniu BLIK:

Mimo naklejki BLIK, spotkałem się z przypadkami, iż obsługa nie jest świadoma, że posiadany przez nich terminal akceptuje płatności mobilne. Już nie raz zdarzyła mi się sytuacja, w której musiałem szczegółowo wyjaśniać o co chodzi, po czym (z reguły) udawało się zapłacić BLIK-iem. Będzie dobrze, powodzenia :)

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Zostań mistrzem BLIK, ustrzel 20 zł za trzy transakcje BLIK w BZWBK
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 

Idea Bank lokata NA NOWE ŚRODKI

 

Lokata dla nowych klientów

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*