Promocje

Zyskaj nawet 600 zł: otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium z premią 100 zł, polecaj konto znajomym i zdobądź nawet 500 zł

W ramach najnowszej promocji Banku Millennium i Agory do zgarnięcia nawet 600 zł. Wystarczy, że złożysz wniosek dotyczący otwarcia i prowadzenia Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium oraz będziesz je polecać swoim znajomym.

bank-millennium-agora-h

 

Moje Konto 360° w Banku Millennium – nagrody

Najnowsza promocja Banku Millennium i Agory składa się z dwóch promocji, dlatego wpis rozpoczynamy od przedstawienia nagród, w dalszej części omówimy szczegółowo każdą z ofert:

 • Konto 360° z premią – w zamian za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student możesz otrzymać jednorazową premię w wysokości 100 zł
 • Polecaj i Zarabiaj – polecając Konto 360° lub Konto 360° Student możesz zyskać dodatkową premię w wysokości nawet 500 zł

Razem więc jest do zdobycia nawet 600 zł. Zobacz dalej co zrobić, aby zgarnąć jak najwięcej:

 

 

Konto 360° z premią

Zgodnie z regulaminem oferty możesz wziąć udział w promocji jeżeli nie byłeś/-aś posiadaczem jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium po 01.04.2015:

osoby, które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid;

oraz na dzień uruchomienia promocji 15.11.2015 nie jest procesowany żaden Twój wniosek w Banku Millennium:

osoby, które przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj.: 15.11.2016 nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek Produktu Banku, a ich wniosek nie jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji.

Jeżeli nie dotyczą Cię powyższe ograniczenia, to już prawie masz stówkę :)

konto z premią

 

 

Co musisz zrobić aby zgarnąć 100 zł premii:

 • nie później niż do 07.12.2016 roku kliknij w udostępniony w aplikacji link, który przekieruje Cię na stronę partnera, do wniosku dotyczącego otwarcia i prowadzenia Konta 360° lub Konta 360° Student. Nie później niż do 13.12.2016 roku zawrzyj z bankiem umowę o konto i kartę debetową do konta
 • uwaga!! zgodnie z regulaminem Organizator zastrzega, iż:

  wnioski o  założenie Konta składane z innego  źródła w Internecie,  niż  za pośrednictwem Aplikacji, jak również wnioski o założenie konta złożone po 07.12.2016 roku nie będą brały udziału w Akcji. Promocja nie łączy się również z innymi promocjami.

 

Dodatkowo nowo otwarte konto

 • zasil kwotą co najmniej 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy, to jest styczniu i lutym 2017 roku oraz
 • wykonaj co najmniej jedna płatność bezgotówkowa w każdym z dwóch miesięcy, to jest styczniu i lutym 2017 roku, w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych (POS) , przy użyciu karty debetowej do konta lub za pomocą usługi BLIK.

 

Niezbędne będzie również wyrażenie zgód marketingowych:

 • składając Wniosek wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwołać tej zgody w okresie trwania Promocji.

oraz zgody na przekazanie Twoich danych organizatorowi promocji – jest to warunek konieczny do wypłaty premii. W skrócie chodzi o to, że Bank Millennium przekaże informacje Agorze o uczestnikach promocji, czyli że wziąłeś/-aś udział w promocji, spełniłeś/-aś jej warunki i należy Ci wypłacić premię:

 • składając Wniosek wyrazić zgodę na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do wypłacenia Uczestnikowi lub osobie polecającej Uczestnikowi Konto, od której Uczestnik uzyskał Kod, Premii lub Premii dodatkowej tj.: o spełnieniu lub niespełnieniu warunków uprawniających do otrzymania Premii lub Premii dodatkowej


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

konto z premią

 

Polecaj i zarabiaj

Jak wspomnieliśmy na początku wpisu, druga część promocji, to program poleceń. Poleć Konto 360° lub Konto 360° Student Twoim znajomym – za każde skuteczne polecenie możesz otrzymać 50 zł premii.

Czy możesz być jednocześnie polecanym i polecającym? Oczywiście! Po podpisaniu umowy i uzyskaniu dostępu do serwisu transakcyjnego banku możesz polecać produkty Banku Millennium Twoim znajomym.

Jak to zrobić:

 • wygeneruj unikalny kod polecenia
 • kod przekaż osobie polecanej
 • osoba polecana musi użyć kodu podczas składania wniosku – brak wprowadzenia kodu, lub wprowadzenie w sposób nieprawidłowy niestety uniemożliwia wypłatę premii
 • kod może być wygenerowany i użyty do 07.12.2016 – pamiętaj o tym!
 • osoba, którą polecasz musi spełnić warunki promocji (styczeń i luby 1000 zł i w każdym min. jedna transakcja – patrz powyżej)

 

 

Wypłata premii

Nie później niż do dnia 24.03.2017 roku po otrzymaniu powiadomienia o nabyciu prawa do otrzymania premii, w celu jej uzyskania podasz w Aplikacji swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer aktywnego konta otwartego w ramach akcji, na które przelana zostanie premia.

Rozliczenie i wypłata premii nastąpi do 31.03.2017  przelewem na aktywne konto otwarte w ramach akcji. Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania promocji.

Wypłata premii dotyczy obydwu akcji:

O konieczności uzupełnienia danych będziemy informować na blogu.

 

 

Konto 360° to konto, które możemy polecić

Na koniec kilka słów o koncie 360°. To flagowy produkt Banku Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku. Wystarczy, że

 • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
 • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

 • darmowe konto
 • darmową kartą debetową
 • darmowe wypłaty z bankomatów wszystkie bankomaty w Polsce
 • i ciekawą ofertę depozytową

konto z premią

Oczywiście, jeśli zamierzasz czynnie korzystać z promocji, to operacje kartowe/BLIK nie powinny stanowić problemu. I bez względu czy otworzysz konto w obecnej promocji czy jakiejkolwiek innej, to jest to na pewno rachunek, który możemy polecić.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Zyskaj nawet 600 zł: otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium z premią 100 zł, polecaj konto znajomym i zdobądź nawet 500 zł
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 

Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowa

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*