Promocje

Zyskaj nawet 600 zł: otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium z premią 100 zł, polecaj konto znajomym i zdobądź nawet 500 zł (uzupełnij dane)

Millennium AgoraBraliście udział w promocji Banku Millennium i Agory, w której w zamian za otwarcia Konta 360° lub Konta 360° Student oraz oraz uczestnictwo w programie poleceń można było zyskać nawet 600 zł?

Jeśli tak, to zbliża się czas na uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii. Zobacz co należy zrobić i do kiedy masz czas.

 

Moje Konto 360° w Banku Millennium – przypomnienie

Promocja Banku Millennium i Agory składała się z dwóch promocji:

 • Konto 360° z premią – w zamian za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student można było otrzymać jednorazową premię w wysokości 100 zł
 • Polecaj i Zarabiaj – polecając Konto 360° lub Konto 360° Student można było zyskać dodatkową premię w wysokości nawet 500 zł

 

Co należało zrobić aby zyskać premię:

 • w okresie od 16.11.2016 roku do 07.12.2016 roku załóż swój profil w aplikacji i zarejestrować się podając poprawne dane: imię, nazwisko oraz adres email
 • nie później niż do 07.12.2016 roku kliknąć w udostępniony w aplikacji link, który powinien przekierować Cię na stronę partnera, do wniosku dotyczącego otwarcia i prowadzenia Konta 360° lub Konta 360° Student. Następnie nie później niż do 13.12.2016 roku zawrzeć z bankiem umowę o konto i kartę debetową do konta

Dodatkowo nowo otwarte konto

 • zasilić kwotą co najmniej 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy, to jest styczniu i lutym 2017 roku oraz
 • wykonać co najmniej jedna płatność bezgotówkowa w każdym z dwóch miesięcy, to jest styczniu i lutym 2017 roku, w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych (POS) , przy użyciu karty debetowej do konta lub za pomocą usługi BLIK.

Konieczne również było wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przekazanie Twoich danych organizatorowi promocji.


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Dodatkowo można było zyskać nawet do 500 zł w ramach programu poleceń, odsyłamy również do wpisu zyskaj nawet 600 zł w promocji banku Millennium i Agory

 

Wypłata premii

Jeżeli udało Ci się spełnić warunki, które skrótowo przypomnieliśmy powyżej (ew. zajrzyj do pełnego wpisu), to został przed Tobą jeszcze jeden krok niezbędny do wypłaty premii:

Nie później niż do dnia 24.03.2017 roku po otrzymaniu powiadomienia o nabyciu prawa do otrzymania premii, w celu jej uzyskania podasz w Aplikacji swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer aktywnego konta otwartego w ramach akcji, na które przelana zostanie premia.

A samo rozliczenie i wypłata premii nastąpi do 31.03.2017  przelewem na aktywne konto otwarte w ramach akcji. Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania promocji.

Zobacz też: sesje Elixir Millennium

Bank Millennium Konto 360°

 

Aktywne promocje Millennium

Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało Ci się wziąć udziału w opisywanej przez nas promocji, to są jeszcze inne oferty Millennium warte uwagi. W sprzyjających okolicznościach możesz je nawet ze sobą połączyć! :)

Pierwsza propozycja dedykowana jest dla oszczędzających: Konto oszczędnościowe Millennium Profit 2,5% do 100000 zł. Przypominamy, że bank oblicza saldo na dzień 28.01.2017, więc:

 • jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium – wszystkie środki oprocentowane będą na 2,5%
 • jeżeli na dzień 28 stycznia nie posiadałeś/-aś środków w Millennium, to sprawa jest prosta – środki, które przelejesz na rachunek oszczędnościowy będą nowymi środkami oprocentowanymi na 2,5%
 • jeżeli w dniu 28 stycznia kwota w Millennium była większa niż zero, to nowymi środkami, które będą zarabiać 2,5% będzie różnica kwot

W ramach drugiej oferty możesz otrzymać do 360 zł moneyback za otwarcie konta w Banku Millennium

 • za płatność kartą debetową otrzymaną do nowo otwartego rachunku otrzymasz zwrot w wysokości 2% kwoty transakcji (do 30 zł miesięcznie)
 • jeśli skorzystasz z systemu płatności mobilnych BLIK, to otrzymasz zwrot w wysokości 5% kwoty wykonanych transakcji (do 30 zł miesięcznie)

Łącznie w ramach moneyback możesz więc zgarnąć nawet 60 zł w każdym z 6 miesięcy promocji, przypominamy również lokacie rozszerzonej rzeczywistości.

 

Otwórz konto w Banku Millennium i połącz promocje:

 • zgarniaj moneyback
 • ulokuj środki na 2,5%
 • uruchom lokatę rozszerzonej rzeczywistości

Bank Millennium Konto 360°

 

Zobacz też:

Jeśli szukasz konta bankowego w promocji, zajrzyj do wpisu:

 • konta osobiste – konta osobiste, wybrane także z możliwością uruchomienia promocyjnej lokaty

a oferty dla oszczędzających:

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Zyskaj nawet 600 zł: otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium z premią 100 zł, polecaj konto znajomym i zdobądź nawet 500 zł (uzupełnij dane)
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Idea Bank Lokata HAPPY PRO

 

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Idea Bank Lokata HAPPY

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. PJacek pisze:

  Dziękuję za przypominajkę.