Promocje

Zyskaj z eKontem 500 zł od mBank

W trzeciej odsłonie promocji Zyskuj z eKontem mBank do zgarnięcia do 500 zł za otwarcie konta, płatności kartą i BLIK
Pamiętacie poprzednią odsłonę, w której w prosty sposób można było otrzymać do 500 zł od mBank? Promocja wróciła w trzeciej odsłonie, ponownie w zamian za otwarcie konta, płatności kartą lub BLIK możesz zgarnąć łącznie nawet do 500 zł w gotówce.

Zyskaj z eKontem

Promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem – w końcu nie co dzień dostaje się nawet do 500 zł za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. W przypadku trzeciej odsłony warunki są bardzo podobne do tych z poprzedniej. I tak jak poprzednio możesz otrzymać:

 • 10 zł na powitanie
 • 250 zł za transakcje i
 • 240 zł bonusu.

I niestety tak, jak poprzednio, oferta skierowana jest ona tylko dla nowych klientów banku, a obowiązuje w dniach 02.08.2016 r. do 30.04.2017.

 

Promocja dla nowych klientów

Bank nie popełnił błędu takiego, jak w pierwszej edycji promocji Zyskaj z eKontem, regulamin jest precyzyjny. Za nowego klienta uważa się:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli jesteś albo kiedykolwiek byłeś/-aś klientem mBank, to niestety nie możesz skorzystać z promocji!


Zanim przejdziesz dalej, prosimy: zatrzymaj się na chwilę i polub nasz profil na fb, dziękujemy :)

 

Dalej już jest prosto i w zasadzie podobnie jak w poprzedniej promocji. Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie, o którym mowa powyżej, to korzystając z linków możesz złożyć konto w wybranej opcji (opisujemy je w dalszej części artykułu):

 • wniosek o eKonto z premią do 500 zł (taryfa standard) albo
 • wniosek o eKonto z premią do 500 zł (taryfa plus)

Taryfa standard – konto i karta są bezwarunkowo darmowe, jeżeli w danym miesiącu wykonasz minimum 5 operacji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Pamiętaj tylko o bankomatach, darmowe są oczywiście bankomaty mBank oraz te z sieci Euronet, Planet Cash i BZWBK.

Taryfa plus – konto i karta są bezwarunkowo darmowe, jeżeli w danym miesiącu wykonasz minimum 5 operacji bezgotówkowych na dowolną kwotę, dodatkowo konto należy zasilić kwotą minimum 1000 zł.

No dobrze, warunki warunkami, zobacz za co i kiedy otrzymasz premię:

 

10 zł premii za aktywację aplikacji mobilnej

10 zł otrzymasz za otwarcie konta i aktywację aplikacji mobilnej. Ważne jest jednak to, żeby aplikację mobilną aktywować w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku eKonto.

W zależności od systemu operacyjnego Twojego smartfona aplikację mobilną pobierzesz z App Store, Google Play, Windows Phone Store i Windows Store, koniecznie pamiętaj o 24 h.

 

Do 50 zł premii za płatność kartą i/lub BLIK

Przez 5 miesięcy, co miesiąc możesz otrzymać nawet do 50 zł premii w formie moneyback od wykonanych transakcji. Bank zwróci Ci za transakcje kartą 2% wartości transakcji, za płatność BLIK aż 4%.

Transakcje muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych i być rozliczone w danym miesiącu, a dodatkowo aby ją otrzymać musisz spełnić następujące warunki:

 • wydać łącznie kartą i BLIK min. 250 zł,
 • zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł,
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Szybciej uzyskasz premię korzystając z BLIK, za które otrzymasz przecież 4% zwrotu. Łatwo obliczyć, że aby zgarnąć premię w pełnej wysokości 50 zł musisz wydać BLIK 1250 zł. Dla karty zwrot wynosi 2%, więc aby otrzymać 50 zł zwrotu musisz wydać minimum 2500 zł.

Ważne: pierwszym miesiącem, w którym będziesz mógł otrzymać zwrot jest drugi miesiąc następujący po miesiącu w którym zawarłeś/-aś umowę. Jeśli podpiszesz umowę w bieżącym miesiącu (sierpień), to drugim miesiącem po sierpniu będzie wrzesień.

Aby otrzymać premię musisz również zapewnić wpływ: zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowego wpływu na rachunek eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji (wystarczy więc jednorazowy przelew np. mąż/żona/znajomi).

Maksymalna kwota premii w danym miesiącu nie może przekroczyć 50 zł, premia ma być wypłacana przez 5 miesięcy, więc łącznie możesz zgarnąć do 250 zł. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji.

 • wniosek o eKonto z premią do 500 zł (taryfa standard) albo
 • wniosek o eKonto z premią do 500 zł (taryfa plus)

 

240 zł za spełnienie poprzednich warunków promocji

Na koniec promocji bank przyzna Ci super premię 240 zł za otrzymanie poprzednich premii! Tak, po spełnieniu warunków promocji otrzymasz 10 zł premii na strat, do 50 zł premii przez kolejne 5 miesięcy, a po tym wszystkim bank da Ci premię za otrzymywanie premii w postaci dodatkowej gotówki całe 240 zł.

Premię tę otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki otrzymania ostatniej premii do 50 zł.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, to zapraszamy do skorzystania z linka, za pomocą którego złożysz wniosek o konto w mBank z możliwością otrzymania premii nawet do 500 zł

 • wniosek o eKonto z premią do 500 zł (taryfa standard) albo
 • wniosek o eKonto z premią do 500 zł (taryfa plus)

 

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje z serwisu, to zapisz się do naszego newslettera – znajdziesz go w panelu bocznym oraz w sekcji komentarzy.

 

 

Poleć lub udostępnij znajomym Zyskaj z eKontem 500 zł od mBank
i polub bankomaniacy.pl na fb

 

Wybrane najlepsze:

Getin Bank eLokata na nowe środki

 

Voucher 400 zł do perfumerii Douglas od Citibank

 

BGŻOptima lokata BEZKARNA

 


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*