Promocje

200 zł od mBank za zakupy na Merlin.pl

Gratka dla kupujących na merlin.pl. Jeśli jesteś taką osobą, a dodatkowo jesteś nowym klientem mBank, to w ramach mOkazji mBank możesz otrzymać do 200 zł zwrotu za zakupy na merlin.pl.

Warunkiem pełnego skorzystania z promocji jest comiesięczne (przez 8 miesięcy) wykonywanie zakupów na melin.pl, gdyż właśnie na takie okresy zostały rozłożone premie.

mbankmerlin

Jeśli rozważasz wzięcie udziału w promocji, to koniecznie zapoznaj się też z wpisem do 650 zł od mBank w promocji: Lepiej z eKontem – można uzyskać większą gratyfikację.

 

Zakupy na Merlin.pl z eKontem – dla kogo

Promocja „Zakupy na Merlin.pl z eKontem” przeznaczona jest dla osób, które nie miały rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku (o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017) od 01.01.2016 – jeżeli więc jesteś nowym klientem mBank albo udało Ci się skutecznie zamknąć konta do końca 2015, to możesz skorzystać z oferty.

 

Zakupy na Merlin.pl z eKontem – wniosek o konto

mBank eKonto ze zwrotem do 650 złJeżeli nie obejmują Cię wykluczenia, to nie później niż do 31.04.2018:

a po podpisaniu umowy i aktywacji konta

  • pamiętaj o wyrażeniu zgody na mOkazje w serwisie transakcyjnym Banku

Uwaga, zgodnie z regulaminem oferty w promocji może wziąć udział pierwszych 2000 nowych klientów mBank, którzy spełnią warunki promocji – warto się więc pospieszyć ze złożeniem wniosku.

Jeżeli jednak rozważasz skorzystanie z oferty do 650 zł od mBank w promocji: Lepiej z eKontem, to banner do wniosku znajdziesz po prawej stronie.

 

Zakupy na Merlin.pl z eKontem – zasady promocji

Po spełnieniu warunków, o których wspomnieliśmy powyżej, w terminie maksymalnie do 14 dni roboczych od daty podpisania umowy zostanie Ci przyznanych 8 mOkazji „Zakupy na Merlin.pl z eKontem”, które będą uruchamiane automatycznie przez 8 kolejnych miesięcy – jedna w miesiącu.

Warunkiem otrzymania zwrotów w wysokości 25 zł co miesiąc przez 8 miesięcy (łącznie 200 zł) jest dokonanie płatności kartą mBanku przez internet lub mTransferem (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej) za zakupy w wysokości minimum 25 zł na Merlin.pl.

Maksymalna kwota zwrotów z mOkazji za zakupy na Merlin.pl nie może przekroczyć 200 zł w przeciągu 8 miesięcy trwania promocji (8 x 25 zł), a zwrot na rachunek, po 25 zł w ramach każdej mOkazji (łącznie do 200 zł) zostanie zrealizowany maksymalnie w ciągu 60 dni – z własnego doświadczenia wiemy, że zwykle zwroty w ramach mOkazji wykonywane są w ciągu 2 tygodni (lub szybciej).

 

Zakupy na Merlin.pl z eKontem – czy warto?

To zależy. W promocji mBank i Merlin.pl możesz otrzymać do 200 zł zwrotu. Nie jest wykluczone, że mBank przygotuje dla Ciebie też inne mOkazje z których skorzystasz i zgarniesz dodatkowe profity: załóż konto ze zwrotem do 200 zł Merlin.pl

mBank eKonto ze zwrotem do 650 złJeżeli jednak planujesz większe wydatki, to z kartą mBank możesz otrzymać 3 razy tyle!, tj. do 130 zł miesięcznie przez 5 miesięcy (łącznie do 650 zł):

Po podpisaniu umowy i aktywacji konta i karty możesz aktywnie korzystać z promocji. Zwrot w wysokości 4%będzie naliczany zarówno za płatności kartą wydawaną do konta, jak i BLIKiem. Miesięcznie możesz uzyskać nawet do 130 zł zwrotu, a zwroty mają być wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy, łącznie możesz więc zgarnąć nawet do 650 zł moneyback. … do 650 zł od mBank w promocji: Lepiej z eKontem

Oczywiście wspomniane powyżej zwroty 4% obejmują wszystkie zakupy, także wykonane w Merlin.pl – potencjalnie może być to lepsza okazja, ale oczywiście wybór należy do Ciebie.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Bonus za aktywność w Getin Bank i 3,5% na koncie oszczędnościowym

Bonus za aktywność w Getin Bank i 3,5% na koncie oszczędnościowym

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią

HIT! Smartfon OPPO AX7 z kartą kredytową Citi Simplicity

HIT! Smartfon OPPO AX7 z kartą kredytową Citi Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*