Promocje

200 zł premii od Nest Bank w ramach programu Rodzina 500 plus Nest Bank

Nawet 200 zł premii od Nest Bank dla klientów, którzy założą konto w banku (lub je posiadają) oraz zapewnią wpływy w ramach programu 500+ i własnego wynagrodzenia. Załóż Nest Konto dla Ciebie i rodziny, skorzystaj z promocji Rodzina 500 plus i zyskaj rocznie 200 zł premii:

nest500plus

Dla kogo oferta

Zazwyczaj na początku wpisu prezentujemy wykluczenia, po zapoznaniu się z którymi wiesz, czy warto czytać dalszą część posta, czy też nie. Tym razem jest jednak inaczej, gdyż promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Nest Bank mieszkających w RP, którzy posiadają lub założą w nim konto:

 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
 • złożą wniosek w bankowości internetowej lub mobilnej banku o przystąpienie do promocji wraz z akceptacją regulaminu,
 • na dzień złożenia wniosku posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą fizyczną) Rachunek ROR

 

Oczywiście możesz również założyć bezwarunkowo darmowe konto w Nest Bank nawet jeśli nie zamierzasz uczestniczyć w promocji:

 

Nest kieszonkowe i do 200 zł premii

 • nest500plus-sqjeżeli posiadasz już konto w Nest Bank, to przejdź do kolejnego punktu, jeżeli nie posiadasz – możesz je otworzyć korzystając z naszego bannera bannera
 • po uruchomieniu i pełnej aktywacji konta złóż wniosek o przystąpienie do promocji. Już jako klient banku możesz to zrobić z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Nest Banku, a następnie
 • zapewnij co miesiąc wpływ w ramach:
  • świadczenia z programu „Rodzina 500 plus” i wynagrodzenia w wysokości min. 2 500 zł
   albo
  • świadczenia z programu „Rodzina 500 plus” i wpływy na rachunek firmowy w kwocie nie niższej niż 6 000,00 zł oraz realizację z rachunku firmowego terminowej płatności miesięcznej zaliczki podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego lub płatności pełnej składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
 • dodatkowo nie zgłaszaj sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych i wyraź zgodę na kontakt ze strony banku, również w celach marketingowych oraz

Uwaga, jako uczestnik promocji musisz posiadać też jeden z rachunków (opis poniżej), obydwa są uruchamiane i prowadzone bezwarunkowo za darmo:

 • Nest Rodzinne Oszczędności lub
 • Nest Konto Samodzielne

Nest Rodzinne Oszczędności, Nest Konto Samodzielne

Nest Rodzinne Oszczędności, to konto oszczędnościowe Nest Bank, na który możesz (ale nie musisz) wpłacać oszczędności. Konto otwierane i prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Konto to uruchomisz przy składaniu wniosku o konto osobiste Nest Bank:

Nest Konto Samodzielne, to na przykład odpowiednik Konta dla Młodych z PKO BP lub Konta dla Młodych mBank, czyli dla osób w wieku 18-24 lata. Konto uruchamiane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo, warunek dotyczy również karty do konta.

Nest kieszonkowe – kiedy premia

Było o wniosku, było o kontach, ale kiedy najważniejsze, czyli kiedy wypłata premii? Zgodnie z regulaminem promocji:

Premia – nagroda w ramach Promocji należna Uczestnikowi […] będzie wypłacana w czterech częściach (okresach kwartalnych) w wysokości 50 zł każda. Łącznie maksymalna kwota wypłaconej premii w ramach promocji wynosi 200 zł.

Pierwszy okres kwartalny liczony jest od miesiąca, w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus” (wypłacanego w ramach okresu świadczeniowego: 01.10.2017 – 30.09.2018). Oczywiście warunkiem koniecznym do wypłaty premii jest spełnienie warunków promocji, czyli zgody marketingowe i:

 • zapewnienia świadczenia z programu „Rodzina 500 plus”
 • zapewnienia wpływu wynagrodzenia w wysokości min. 2 500 zł

Premia zostanie wypłacona na rachunek ROR prowadzony w Nest Bank w terminie 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego, za który została naliczona na rachunek Nest Bank. Oczywiście do czasu wypłaty premii rachunek musi być aktywny.

Uwaga! Powyższe warunki są konieczne do wypłaty premii, ale nawet jeśli z jakiegoś powodu ich nie spełnisz, to konto Nest Bank i tak jest bezwarunkowo darmowe – reasumując: nic nie tracisz, a możesz zyskać premię:

Nest kieszonkowe – wynagrodzenie

Wpływy w ramach programu 500 plus nie powinny budzić wątpliwości (odsyłamy ew. do podlikowanego wpisu), warto jednak wiedzieć kiedy spełnimy warunki wpływu wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem:

Wpływ Wynagrodzenia (dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej) – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

 • wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub
 • renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie;

albo

Wpływy na Rachunek Firmowy (dla prowadzących działalność gospodarczą i posiadających konto firmowe) – suma Zleceń Płatniczych uznaniowych na Rachunku Firmowym pomniejszona o wartość środków pochodzących z:

 • przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (osobistymi lub firmowymi) posiadacza Rachunku Firmowego prowadzonymi w Banku lub innych bankach oraz
 • kredytów oraz
 • lokat

nest500plus-sqJeżeli spełniasz powyższe warunki i możesz zapewnić wpływ w ramach programu 500 plus, to w prosty sposób możesz zdobyć 200 zł premii.

 

Oszczędzającym polecamy też lokaty bankowe Nest Bank, w szczególności lokatę WITAJ 4% dla nowych klientów banku (do 10.000 zł na 3 miesiące).

Uwaga! Jeżeli otworzysz konto Nest Bank w ramach tej lub innej promocji albo już je posiadasz, to pamiętaj, że lokatę WITAJ 4% możesz uruchomić tylko do 30 dni od dnia podpisania umowy o konto prowadzone w PLN.

Nest Bank – konto ZA ZERO

Musisz mieć świadomość, że są operacje, za które bank może pobierać opłaty, choćby za zamianę pin do karty – odsyłamy do tabeli opłat i prowizji. Są to jednak czynności, które statystyczny Kowalski wykonuje sporadycznie, dlatego rzadko o nich wspominamy.

Konto za zero Nest Bank – nie musisz wykonywać jakichkolwiek operacji kartą, nie również musisz zapewniać wpływów na konto, żeby korzystać za darmo z rachunku bankowego Nest Bank, przelewów czy wypłat z bankomatów.

To bardzo dobra oferta dla osób, które chcą korzystać z konta Nest Bank jako rachunku dodatkowego:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy w ramach bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie i utrzymanie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

skorzystaj z promocji:

Zapraszamy do

Zapraszamy do naszych zestawień, w ramach których możesz zdobyć voucher lub telefon, czy też skorzystać z darmowej pożyczki albo założyć lokatę z wysokim oprocentowaniem:

 • Citibank Smartfon LG K4 Dual SIM i karta kredytowanajlepsze karty kredytowe – z voucherem, gadżetem albo zwrotem części wydatków lub karty bezwarunkowo darmowe, z wybranymi kartami do zdobycia nawet 500 zł w formie vouchera.
  Zobacz też dlaczego warto ze sobą zabrać kartę na wakacje (poradnik):
 • pożyczki pozabankowe  (poradnik) – na rynku pożyczek pozabankowych panuje bardzo duża konkurencja, firmy walczą o klientów oferując coraz lepsze warunki.
  Najlepszym przykładem „walki” są oferty pierwsza pożyczka za darmo – firmy oferują coraz wyższe kwoty na coraz dłuższe okresy. Jeśli teraz, w okresie wakacyjno-urlopowym, masz potrzebę skorzystania z pożyczki, to właśnie na takie oferty zwróć uwagę, dodatkowe informacje w poradniku.
 • BGŻOptima lokata BEZKARNAnajlepsze lokaty bankowe  – wybrane (promocyjne) lokaty bankowe i konta oszczędnościowe, nie tylko typowe „wabiki” na klientów, ale również lokaty, na których zdeponujesz większe środki, dla wybranych lokat korzystając z promocyjnego, wysokiego oprocentowania.
  Nie omieszkaj też zajrzeć tu: ranking lokat bankowych – pełne zestawienie dla wielu banków, z wyszukiwarką, polecamy w szczególności:

  • lokaty BGŻOptima – a głównie lokaty bezkarną i bezkompromisową (zerwanie bez utraty odsetek), lokatę bezkarną znajdziesz pod bannerem z prawej strony
  • lokaty Getin Bank – w szczególności na NOWE ŚRODKI i na DOBRY POCZĄTEK, z którymi zarobisz najwięcej
  • lokaty Idea Bank – w szczególności lokaty HAPPY PRO i HAPPY PLUS, z którymi zgarniesz voucher 200 zł do fly.pl
  • lokaty Lion’s Bank – jeżeli dysponujesz grubszym portfelem i chcesz ulokować większe środki

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

BNP Paribas Konto z możliwościami i premią do 350 zł (proste warunki❗)

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Voucher 400 zł do Allegro za przetestowanie darmowej Simplicity

Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku za przetestowanie bezpłatnej Simplicity

Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku za przetestowanie bezpłatnej Simplicity

Pożyczki pozabankowe - na co zwrócić uwagę?

Pożyczki pozabankowe – na co zwrócić uwagę?


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*