Premia 200 zł z Kontem 360° Banku Millennium + konto Profit 2,7% + 5% moneyback z kartą

💲 200 zł z Kontem 360° Banku Millennium i nagrodą w gotówce. Dodatkowo 💰 2,7% na koncie Profit do kwoty nawet 100.000 zł i 5% zwrotu z 💳 kartą kredytową Millennium oraz limit w ROR na 7 dni w miesiącu za 0 zł.

Kolejna edycja rewelacyjnej promocji i minimalny okres karencji, a nagrodę otrzymujesz w gotówce, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel: wypłacić, przelać lub zapłacić za zakupy – poznaj warunki 6 edycji promocji Millennium.

200 zł z kontem Millennium

 

200 zł z Kontem 360°  – wykluczenia

Tradycyjnie na początku wpisu kilka słów o tym kto może skorzystać z oferty Millennium, a kogo obejmują wykluczenia.

Udział w akcji wziąć może pełnoletnia osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji (15.04.2019 r.) nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Millennium, nie jest stroną umowy z bankiem, nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem itd, albo której wniosek (o jakikolwiek produkt Millennium) jest właśnie procesowany.

Poniżej zapis z regulaminu (cytujemy dosłownie):
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

oraz

 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji

Wykluczeni są również uczestnicy innych promocji Konta 360° lub 360° Student, o czym mowa w ostatnim ustępie przedostatniego akapitu, poniżej kluczowy fragment:

 • […] jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student

Inne konta, np. Dobre Konto, wykluczenie to nie obejmuje.

 

200 zł z Kontem 360° – dla kogo?

W najnowszej promocji Banku Millennium może wziąć udział osoba fizyczna, która:

 1. ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 2. nie jest pracownikiem Banku Millennium
 3. złoży wniosek za pośrednictwem strony promocji

Uwaga! Zgodnie z regulaminem oferty:

Wnioski o Konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony [promocji – dopisek admin] … , jak również wnioski o Konto złożone po dacie zakończenia promocji (po 27.05.2019 r.), nie będą brały udziału w promocji.

 

200 zł z Kontem 360° – wniosek

Jeżeli nie obejmuje Cię wykluczenie, to:

 • składając wniosek o konto wyraź zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez
  środki porozumiewania się na odległość – zgód nie można odwołać do momentu wypłaty premii;
 • do 31.05.2019 zawrzyj umowę z bankiem Millennium o konto i kartę debetową;
 • również do 31.05.2019 aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i zaloguj się (nie musisz wykonywać operacji)

A po złożeniu wniosku, podpisaniu umowy i pełnej aktywacji konta spełnij warunki uprawniające do wypłaty premii. Jak to zrobić? Przejdź do kolejnych akapitów.

 

Zyskaj 200 zł premii

W celu uzyskania premii (200 zł) w czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 (w każdym z miesięcy);

 • zasil nowe konto (zapewnij wpływ) w taki sposób, aby łączna suma wpływów wyniosła min. 1000 zł – może to być jeden przelew na wymienioną kwotę, ale również 2 x 500 zł, czy 10 x 100 zł – ważna jest suma wpływów; Więcej na ten temat w akapicie „1000 zł – spróbuj z BLIK”
 • wykonaj jedną transakcję (lub więcej) kartą wydaną do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę;

To wszystko! :)

200 zł z Kontem 360°

 

Kiedy wypłata premii?

🚩 Wypłata premii nastąpi w terminie do 20.09.2019 r. i do czasu wypłaty nie można rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o konto oraz odwołać zgód marketingowych. Poniżej także skrócony harmonogram oferty. Wypłata premii nastąpi w gotówce, którą możesz wydać, wypłacić, przelać na inne konto itp.

Dodatkowe inf. w regulaminie na stronie:

 • https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/929/latest

 

Wpływ 1000 zł – spróbuj z BLIK

Wpływ na konto nie musi być wynagrodzeniem od pracodawcy, wystarczy Twój przelew z konta w innym banku, przy czym ważna jest łączna suma wpływów, możesz więc wykonać:

 • 1 przelew na 1000 zł albo
 • 2 przelewy po 500 zł każdy, czy też
 • 10 przelewów po 100 zł itp.

ważne aby łączna suma >= 1000 zł, środków nie musisz przetrzymywać na rachunku Millennium, ważny jest wpływ na konto.

Do zapewnienia wpływu możesz wykonać tradycyjny przelew Elixir, który ma tę wadę, że jest czasochłonny i wykonanie np. 10 przelewów po 100 zł każdy (wykorzystując to samo 100 zł) zajęłoby przynajmniej kilka dni. I tu rodzi się pytanie, dlaczego nie skorzystać z szybkich przelewów na telefon BLIK?

Korzystając z BLIK i przelewów na telefon BLIK w ciągu kliku minut spełnisz warunek na wpływ, a środki mogą znaleźć się na koncie w innym banku. Wykonując przelew na telefon w ciągu kilkunastu sekund wykonasz przelew z banku X do Y, a w ciągu kilku kolejnych w drugą stronę – z banku Y do X. Jeśli posiadasz tylko jeden nr telefonu operacja zajmie nieco więcej czasu, ale również jest to wykonalne – opisujemy to szczegółowo w podlinkowanych wpisach.

 

Ciekawostka :)

Czy wiesz, że aby zdobyć 200 zł w ramach odsetek bankowych (już po odliczeniu podatków „do ręki”) na dobrej lokacie, czy dobrym koncie oszczędnościowym, przy czym pisząc o dobrej lokacie / dobrym koncie oszczędnościowym mamy namyśli takie z wysokim oprocentowaniem.

Aby zgarnąć wspomnianą kwotę należałoby zainwestować (na przykład) około:
Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii

 • 30.000 zł
 • na 100 dni
 • lokując środki na depozycie z oprocentowaniem 3% (lub wyższym)

lub inną kwotę / na inny okres – policz to samodzielnie, polecamy kalkulator odsetek.

Odpowiedź na pytanie, czy 200 zł to mało / dużo pozostawiamy Państwu i odsyłamy do kolejnego punktu dotyczącego konta Profit.

 

I kolejna ciekawostka: korzystając z konta Millennium, które prezentujemy powyżej, możesz załatwiać sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu.

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, z którym zyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji. Potwierdzasz swoją tożsamość poprzez logowanie do serwisu internetowego Millennium i możesz załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, na przykład:

 • wysłać pismo ogólne do urzędu,
 • składać i sprawdzać dokumenty rozliczeniowe w ZUS i US,
 • złożyć wniosek o nowy dowód osobisty lub zgłosić jego utratę,
 • sprawdzić punkty karne,
 • zameldować i wymeldować przez internet

oraz dziesiątki innych spraw, sprawdź konta z profilem zaufanym.

 

2,7% do 100.000 zł na koncie Profit

Bank Millennium Konto Millennium ProfitKorzystając z promocji Konta Millennium poza premią 200 zł możesz również uruchomić konto oszczędnościowe Millennium Profit, z którym uzyskasz aż 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 3 miesiące (92 dni)!

Wycofując środki przed zakończeniem promocyjnego okresu, o czym przypominamy w podlinkowanym wpisie oraz na naszym profilu FB, możesz również w kolejnych cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem – kliknij banner powyżej, aby przejść na stronę promocji konta Profit.

Oczywiście aby skorzystać z oferty z premią 200 zł:

 • w pierwszej kolejności złóż wniosek na stronie promocji o konto 360° z premią
 • a dopiero w kolejnych krokach zawnioskuj o Millennium Profit (banner)

Polub nasz profil na FB, na którym przypominamy o konieczności wycofania środków z konta Profit – w takim wypadku będziesz mógł/mogła cieszyć się nieustającą promocją :) – chyba, że w tzw. międzyczasie bank zmieni zasady.

 

5% zwrotu z kartą kredytową

Przypominamy, że z kartą kredytową Millennium możesz zgarnąć 5% moneyback u wybranych partnerów Banku Millennium, nawet do 760 zł rocznie.

Bank Millennium Karta Millennium ImpresjaMillennium Impresja to między innymi zwroty za zakupy w Apart, Empik, Sephora, Smyk, Deichmann, Zara i innych.

Millennium Alfa to moneyback za transakcje w Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Cinema City i innych.

Program 5% zwrotów łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi i co najciekawsze korzystając ze zwrotów z kartą Millennium Alfa nie musisz w ogóle pytać o zwrot. 5% zwrotu wydatków w sklepie partnerskim (nie musisz nawet o tym pamiętać). Zostanie Ci naliczony automatycznie przez bank.

Promocje nie wykluczają się, możesz połączyć konto z premią 200 zł z kartą kredytową, ale:

 • w pierwszej kolejności złóż wniosek na stronie promocji o konto 360° z premią
 • a dopiero w kolejnych krokach zawnioskuj o Kartę Impresja (banner) lub Alfa

Odsyłamy też do wpisu na temat kart kredytowych: jak działa karta kredytowa, jaką kartę wybrać.

 

7 dowolnych dni bez odsetek

Być może nie wszyscy wiedzą, ale Millennium to limit w koncie osobistymaż 7 dowolnych dni w miesiącu bez odsetek. W większości banków za tak pożyczone pieniądze należałoby zapłacić, ale nie w Banku Millennium:

 • nie zapłacisz odsetek – jeśli korzystasz z limitu maksymalnie przez 7 dowolnych dni w miesiącu (nie muszą to być kolejne dni, choć oczywiście mogą)

oraz

 • w okresie promocji nie zapłacisz również za przyznanie limitu

Uwaga! Powyższe założenie dotyczy limitów w koncie osobistym do kwoty w wysokości (uwaga!!!) aż do 150 000 PLN!

7 dowolnych dni, na przykład:

 • na początku miesiąca 100 zł na paliwo do auta, które to pieniądze oddasz za 2 dni,
 • w połowie miesiąca opłacasz rachunki na kwotę 200 zł, środki zwrócisz w ciągu kolejnych 3 dni,
 • pod koniec miesiąca wypłacasz 500 zł z bankomatu – środki zwrócone w ciągu 2 dni,

Przez 7 niekolejnych dni korzystaliśmy ze środków Millennium (zakupy, przelew, wypłata z bankomatu), ale maksymalnie do 7 dowolnych dni w miesiącu, za które nie zapłacimy ani złotówki

 

Harmonogram (skrót)

Poniżej skrócony harmonogram promocji:

🚩do 27.05.2019:

 • złóż wniosek na stronie promocji (banner)

Bank Millennium Konto 360° + 200 zł premii🚩do 31.05.2019

 • podpisz umowę
 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium

🚩w czerwcu 2019:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub blikiem

🚩w lipcu 2019:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj min. jedną płatność kartą lub blikiem

🚩w sierpniu 2019:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł
 • wykonaj jedną (lub więcej) płatności kartą lub blikiem

do 20.09.2019:

 • 🚩otrzymasz 200 zł premii, powodzenia :)

 

200 zł z Kontem 360°

 

200 zł z Kontem – podsumowanie

W naszym przekonaniu oferta Millennium zasługuje na uwagę:

 • 👉 premia: 200 zł po spełnieniu niewygórowanych warunków promocji;
 • 👉 funkcjonalne konto z prostymi do spełnienia warunkami zwalniającymi z opłaty za konto i kartę oraz darmową wypłatą ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 👉 ciekawa oferta oszczędnościowakonto Profit 2,7% do 100.000 zł, lokata Urodzinowa i inne;
 • 👉 promocyjny limit w ROR: do 7 dni bez opłat
 • 👉 karta kredytowa ze zwrotem: aż 5% moneyback u wybranych partnerów banku

 

Promocje Millennium

Sprawdź wszystkie dostępne promocje Millennium:

Konto 360°
Konto 360° logo
Konto osobiste

ROR

konto z BLIK;

Konto dla

klienci ind.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii dla firm z kontem firmowym Pekao w promocji

🏭Konto Przekorzystne Biznes: 1000 zł premii dla firm z kontem firmowym Pekao w promocji

Promocja Smartney - odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

Promocja Smartney – odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Marta wyraził(-a) opinię:

  Bardzo fajna promocja. Od siebie dodam, że jak po zakończeniu promocji zamierza się zamknąć konto, to dzwonią i proponują całkiem przyzwoity moneyback 5% zwrotu za płatności BLIKIEM i 2% zwrotu za płatności kartą. Naprawdę warto, polecam promocję.