400 zł do Allegro od Citi – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Wraca rewelacyjna promocja Citibank z voucherem do Allegro 🎫 w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i spełnieniu niewygórowanych warunków promocji możesz zgarnąć 400 zł do Allegro – przetestuj kartę Citi i zgarnij voucher

Voucher Allegro z kartą Citi

Sprawdź warunki promocji 🎫 Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – oferta zimowa – zapraszamy do lektury.

 

Citi Allegro – dla kogo?

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 Dual SimTradycyjnie na początku kilka słów o tym kto może wziąć udział w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – oferta zimowa, a kogo obejmują wykluczenia. Otóż uczestnikiem promocji może zostać pełnoletnia osoba, która

od 1 stycznia 2018 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank

Posiadanie dodatkowej karty kredytowej Citi, lokaty czy konta oszczędnościowego nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Informujemy, że z promocji Citi wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Alternatywna promocja? Zobacz LG K30 Dual Sim telefon z darmową Citi Simplicity – smartfon o wartości 599 zł z kartą Citi, a jeśli znasz promocję, to obok znajdziesz wskazujący na nią banner.

 

Citi wymagania

Podstawowe wymagania niezbędne do skorzystania z promocji z kartą kredytową Citi:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę sprawdź swój BIK.

 

Zasady uczestnictwa

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher AllegroJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 15.04.2020 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć. Z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, które możesz dołączyć już na etapie wniosku. A jeśli nie wiesz w jaki sposób wygenerować wyciąg z konta odsyłamy na stronę:

 • jak zrobić i pobrać wyciąg z konta bankowego (dla banków PKO BP, Bank Pekao, mBank, Santander, ING, Millenium Bank, Alior Bank, Eurobank, Getin Bank, Crédit Agricole, BNP Paribas, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Bank BPS) – szczegółowe inf. na stronie banku

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji, odnośnik do regulaminu również poniżej.

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpiszesz umowę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citi za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej.

I choć na spełnienie tego warunku masz ponad miesiąc, to nie warto tego odkładać, a najlepiej zalogować się od razu, po otrzymaniu dostępu do systemu Citi.

W kolejnych krokach ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł – może to być jednorazowa płatności na taką kwotę albo kilka mniejszych, ważna jest łączna suma płatności. Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

 

Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Przejdź na stronę promocji

A po spełnieniu warunków otrzymasz  elektroniczny voucher na  zakupy w Allegro o wartości 400 PLN brutto.

 

Kiedy voucher Allegro?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione.

Voucher do Allegro (w formie elektronicznego e-kodu) otrzymasz w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia, bon ten dostępny będzie w serwisie internetowym Citi, a środki będą do wykorzystania w okresie 12 miesięcy od daty wygenerowania. Voucher do Allegro nie może być wykorzystywany w częściach, vouchera można użyć jednokrotnie. Aby móc zrealizować należy wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym Allegro w miejscu masz kod rabatowy.

Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta kredytowa Simplicity musi być aktywna. Znajdziesz to w swoim banku? :)

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – oferta zimowa.

 

400 zł od Citi, dlaczego?

Choć 400 zł nie otrzymujesz w żywej gotówce, to równowartość tych środków w formie bonów do popularnego serwisu aukcyjnego Allegro jest również nie do pogardzenia. A co z transakcjami?

1500 zł przez 3 miesiące na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niemało, ale po przeliczeniu wychodzi średnio 500 zł miesięczne i niespełna 17 zł dziennie. Czy to dużo? Policz wydatki i oceń samodzielnie. Obstawiamy, że może uzbierać się nieco więcej :)

Jeśli tak, to być może nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 400 zł do Allegro prawie za darmo, „prawie” bo i tak, czy będziesz mieć kartę Citi, czy nie będziesz jej mieć, musisz wydać pieniądze na zakupy. Odpowiedź jest bardzo prosta, Citibank zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych na FB.

Karta Citi + Allegro – bon 400 zł

 

Co jeszcze zyskujesz?

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złZobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

A pod bannerem w tym akapicie alternatywna promocja 🐞 400 zł do Biedronki od Citibanku – to już ostatnie dni promocji, oferta obowiązuje do 20 stycznia.

 

RRSO 10,47% – o co chodzi?

Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu gotówkowego, na samochód czy pożyczki albo limitu w ROR) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Przejdź na stronę promocji => 400 zł do Allegro

 

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy słowa „przetestuj”.

Po odebraniu nagrody (ale nie wcześniej niż otrzymasz voucher do Allegro):

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty Citi? Zobacz też inne karty kredytowe, zapraszamy.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące - sprawdź swój BIK❗

🚩Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 1,2% 💸

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 1,2% 💸

Promocja BNP Na stacji korzyści - zdobądź ⛽250 zł do Orlen lub do 💰150 zł w gotówce

Promocja BNP Na stacji korzyści – zdobądź ⛽250 zł do Orlen lub do 💰150 zł w gotówce


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. b wyraził(-a) opinię:

  Powróciła promocja karty kredytowej Citi z voucherem do Allegro – zapraszamy do zapoznania się z ofertą