400 zł do Biedronki od Citibanku – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Wraca rewelacyjna promocja Citi, aż 400 zł w bonach do sklepów Biedronka 🐞 w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i spełnieniu prostych warunków promocji.

Środki, które otrzymasz od Citibanku, możesz wykorzystać w sklepach sieci Biedronka 🐞 na terenie Polski – przetestuj kartę Citi i zgarnij 400 zł

Citi bon do Biedronki

Sprawdź warunki oferty 🐞 Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – zapraszamy do lektury.

 

Citi Biedronka – dla kogo?

Citi Handlowy Karta Citi + LG K30 Dual SimTradycyjnie na początku kilka słów o tym kto może wziąć udział w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka, a kogo obejmują wykluczenia. Otóż uczestnikiem promocji może zostać pełnoletnia osoba, która

od 1 stycznia 2018 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Posiadanie dodatkowej karty kredytowej Citi, lokaty, czy konta oszczędnościowego nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Z oferty wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Zobacz też: Smartfon LG K30 z kartą kredytową Citi Simplicity, a jeśli znasz promocję, to obok znajdziesz wskazujący na nią banner.

 

Citi wymagania

Podstawowe wymagania Citi niezbędne do skorzystania z promocji z kartą:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Proforma informujemy, że przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę sprawdź swój BIK.

 

Zasady uczestnictwa

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 20.01.2020 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć. Z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, które możesz dołączyć już na etapie wniosku.

A jeśli nie wiesz w jaki sposób wygenerować wyciąg z konta odsyłamy na stronę:

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji, odnośnik do regulaminu również poniżej.

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca miesiąca po miesiącu, w którym podpiszesz umowę:

 • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu Citi za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej.

I choć na spełnienie tego warunku masz ponad miesiąc, to nie warto tego odkładać, a najlepiej zalogować się od razu, po otrzymaniu dostępu do systemu Citi.

 

W kolejnych krokach ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:
Citi Handlowy Karta Citi + 400 zł do mi-home

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł – może to być jednorazowa płatności na taką kwotę albo kilka mniejszych, ważna jest łączna suma płatności. Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Zobacz też: Bon 400 zł do mi-home (sklep Xiaomi) od Citibanku, czyli do sklepu z elektroniką.

 

Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

Przejdź na stronę promocji

A po spełnieniu warunków otrzymasz  elektroniczny ekod (E-kod) na  zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 PLN brutto.

 

Kiedy bon do Biedronki?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione.

Bon do Biedronki (w formie elektronicznego e-kodu) otrzymasz w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia, bon ten dostępny będzie w serwisie internetowym Citi, a środki będą do wykorzystania w okresie 6 miesięcy. Środki można wykorzystywać wielokrotnie, aż do ich wyczerpania.

Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta kredytowa Simplicity musi być aktywna. Znajdziesz to w swoim banku? :)

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

 

400 zł od Citi, dlaczego?

Choć 400 zł nie otrzymujesz w żywej gotówce, to równowartość tych środków w formie bonów do popularnej sieci handlowej Biedronka jest również nie do pogardzenia. A co z transakcjami?

Citi Handlowy Karta kredytowa + voucher Allegro1500 zł przez 3 miesiące na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niemało, ale po przeliczeniu wychodzi średnio 500 zł miesięczne. Czy to dużo? Policz wydatki i oceń samodzielnie. Obstawiamy, że może uzbierać się nieco więcej :)

Jeśli tak, to być może nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 400 zł do Biedronki prawie za darmo, „prawie” bo i tak, czy będziesz mieć kartę Citi, czy nie będziesz jej mieć, musisz wydać pieniądze na zakupy. Odpowiedź jest bardzo prosta, Citibank zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych na FB.

Sprawdź też inną promocję Citi: 400 zł do Allegro z kartą Citi, albo przejdź na stronę promocji z kodem do Biedronki:

Karta Citi + Biedronka – bon 400 zł

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

RRSO 10,47% – o co chodzi?

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złSimplicity jest bezwarunkowo darmowa. Ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu gotówkowego, na samochód czy pożyczki albo limitu w ROR) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

Na koniec informacje związane z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie bezkosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Przejdź na stronę promocji => 400 zł do Biedronki

 

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy słowa „przetestuj”.

Po odebraniu nagrody (ale nie wcześniej niż otrzymasz kod):

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe Citi, zapraszamy.

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

5% PKO Konto Oszczędnościowe PLUS w PKO BP

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

Pierwsza pożyczka Vivus za 0 zł – od 100 do 3000 zł od Vivus na 61 dni z RRSO 0%

5,1% lokata Na Start InBank

5,1% lokata Na Start InBank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. LL wyraził(-a) opinię o 400 zł do Biedronki od Citibanku - przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

  Jak sprawdzić kiedy zamknąłem kartę? Da się jakoś to łatwo sprawdzić?

  • admin wyraził(-a) opinię o 400 zł do Biedronki od Citibanku - przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

   Proszę zadzwonić na infolinię Citi, tak powinno być najłatwiej, a zarazem i informacja powinna być najpełniejsza.