400 zł do Biedronki z bezpłatną kartą Citi Simplicity 🐞 przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Aż 400 zł w bonach do sklepów Biedronka w zamian za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i spełnieniu prostych warunków.

Bony Biedronka od Citi
Pozyskane środki w promocji możesz wykorzystać w sklepach sieci Biedronka 🐞 na terenie Polski, sprawdź warunki oferty 🐞 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019.

Tutaj aktualna edycja promocji 400 zł do Biedronki od Citibanku

 

Citi + Biedronka – dla kogo?

Na początku kilka słów na temat tego, kto może skorzystać z oferty i tradycyjnie również ta promocja Citibank (400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019) skierowana jest do nowych klientów banku, nowym klientem zgodnie z regulaminem jest osoba, która:

od 1 stycznia 2017 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Oczywiście jeśli posiadasz kartę dodatkową, lokatę, konto oszczędnościowe albo inne produkty Citi – możesz skorzystać z oferty.

Z promocji wyłączeni są też obywatele lub rezydenci podatkowi USA i osoby ze statusem dewizowym.

Przejdź na stronę promocji

 

Citi wymagania

Podstawowe wymagania Citi niezbędne do skorzystania z promocji z kartą:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce,
 • a dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 

Zasady uczestnictwa

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złJeśli nie obejmuje Cię wykluczenie to do 03.10.2019 wypełnij formularz na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową. Pamiętaj, że do nagrody uprawniają jedynie wnioski złożone na dedykowanej stronie promocji.

Citi może wymagać od Ciebie dokumentów potwierdzających dochód, należy je oczywiście dostarczyć. Z doświadczenia wiemy, że z reguły wystarczą potwierdzenia przelewów, szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Citi.

Pełną listę akceptowanych przez Citi źródeł dochodu znajdziesz w regulaminie na stronie promocji.

Proforma informujemy, że Citi Handlowy może odmówić przyznania karty kredytowej jeśli np. masz złą historię w BIK. Jeśli nie jesteś pewien swojej historii kredytowej, to odsyłamy też na stronę:

 

Warunki promocji

Po podpisaniu i otrzymaniu karty, ale nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł – może to być jednorazowa płatności na taką kwotę albo kilka mniejszych, ważna jest łączna suma płatnosci.
 • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibank

Datę podpisana umowy znajdziesz na Twoim blankiecie tego dokumentu.

Choć Citi daje na spełnienie warunków promocji aż 3 miesiące po miesiącu, w którym podpiszemy umowę, to nie warto zwlekać z ich spełnieniem – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz nagrodę!

Pamiętaj, że

 • transakcje nie mogą być „Transakcjami szczególnymi” – wypłata środków z limitu, transakcje w zakresie gier losowych, w urzędzie pocztowym, wymiana walut itp.
 • nie będą transakcjami zwróconymi

Jeśli wykonujesz standardowe płatności w punktach handlowo – usługowych (sklepy, hipermarkety, stacje paliw, restauracje, apteki itp.), to nie masz się czym przejmować i możesz potraktować to jako ciekawostkę.

A po spełnieniu warunków otrzymasz  elektroniczny ekod (E-kod) na  zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 PLN brutto.

 

Kiedy bon do Biedronki?

Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymasz w bankowości internetowej Citi najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione, np. jeśli umowę podpiszesz już w lipcu i również w lipcu spełnisz warunki promocji (wystarczy nawet jedna transakcja na odpowiednią kwotę), to informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w sierpniu :) – przypominamy, że zalogowanie do serwisu Citi, to jeden z warunków promocji

Bon do Biedronki (w formie elektronicznego e-kodu) otrzymasz w ciągu 60 dni od otrzymania powiadomienia, bon ten dostępny będzie w serwisie internetowym Citi, a środki będą do wykorzystania w okresie 6 miesięcy. Środki można wykorzystywać wielokrotnie, aż do ich wyczerpania.

Oczywiście do momentu otrzymania nagrody karta kredytowa Simplicity musi być aktywna. Znajdziesz to w swoim banku? :)

Karta Citi + Biedronka – bon 400 zł

Dodatkowe inf. na stronie promocji (kliknij przycisk) i w regulaminie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/Regulamin-oferty-simplicity-400-biedronka.pdf

 

400 zł prawie za darmo, dlaczego?

Choć 400 zł nie otrzymujesz w żywej gotówce, to równowartość tych środków w formie bonów do popularnej sieci handlowej, jest również nie do pogardzenia. A co z transakcjami?

2000 zł przez 3 miesiące to niemało, ale nie jest wykluczone, że tyle lub więcej wydajesz w takim okresie na zakupy. Być może więc nasuwa Ci się pytanie dlaczego bank daje 400 zł do Biedronki prawie za darmo? – bo i tak musisz wydać pieniądze na te zakupy.

Odpowiedź jest bardzo prosta:

 • Citibank może zapłacić grube pieniądze za reklamę telewizyjną czy radiową. Ale czy oglądasz reklamy w TV czy też z automatu przełączasz na inny kanał?

no właśnie

 • Zamiast kupować reklamy TV, które są coraz mniej skuteczne, Citi woli dać Ci nagrodę w promocji, o której napiszemy my, reklamując w ten sposób bank, o której usłyszysz być może również od znajomych.

 

Co jeszcze zyskujesz?

Zobacz co (poza nagrodą), zyskujesz jeszcze z kartą kredytową Citi:

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków.

Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity, które znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

 

RRSO 10,47% – czy jest się czego bać?

Citi Handlowy Karta Citi + Moja Biedronka 400 złNa początku napisaliśmy, że Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Dobrze, ale skoro jest bezpłatna, to skąd to RRSO 10,47%? Już wyjaśniamy.

Bank, prezentując parametry karty kredytowej (ale też kredytu czy pożyczki) ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w ramach którego pokaże jakie będzie oprocentowanie jeśli wypłacisz pieniądze z karty i będziesz je spłacać w równych, dwunastu miesięcznych ratach.

Pamiętaj, że jeśli spłacisz zadłużenie na karcie w wymaganym terminie (lub wcześniej) i w całości, to za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Zapraszamy też do naszego poradnika, z którego dowiesz się:

Jeśli będziesz umiejętnie korzystać z karty kredytowej, to możesz płacić za zakupy pieniędzmi Citi – a własne trzymać na lokacie bankowej.

 

Karta kredytowa w pigułce

O RRSO wspomnieliśmy. Na koniec garść informacji związana z używaniem kart kredytowych, tak aby promocja była dla Ciebie zero-kosztowa:

 • karta kredytowa nie służy do wypłaty środków z bankomatu

Wyrabiając kartę kredytową Citi, czy to darmową kartę Simplicity czy też jakąkolwiek inną zwróć proszę uwagę na usługę CitiPhone, z której prawdopodobnie nie będziesz korzystać, a która kosztuje 6 zł miesięcznie.

Skąd wiemy, że nie będziesz potrzebować tej usługi? Bo wszystko, co jest związane z kartą kredytową (operacje, limity, konto, spłata zadłużenia), wykonasz przez serwis transakcyjny banku lub aplikację mobilną – przypominamy, że jednym z warunków promocji jest logowanie do serwisu banku lub aplikacji mobilnej. Aby wyłączyć CitiPhone wystarczy w bankowości internetowej Citi wysłać wiadomość o takiej lub podobnej treści: „Rezygnuję z usługi CitiPhone”.

Nie warto również nadpłacać karty kredytowej na kwotę powyżej 200 zł ani korzystać z dodatkowych produktów (karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), które są już płatne. Dodatkowo być może konsultant Citi będzie nakłaniał Cię do uruchomienia konta w banku – nie musisz posiadać konta w Citi – spłatę karty dokonujesz na dedykowany numer konta, który znajdziesz w umowie.

Karta Citi + 400 zł w bonach do Biedronki

 

Karta kredytowa Citi Simplicity (w ramach promocji) jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za darmo, nie bez kozery na początku użyliśmy słowa „przetestuj”, więc po odebraniu nagrody:

 • możesz dalej z niej korzystać;
 • nie korzystać i trzymać kartę na wszelki wypadek;
 • albo zamknąć bez żadnych konsekwencji;

Nie możesz / nie chcesz skorzystać z oferty? Zobacz też inne karty kredytowe, w tym wiele ofert od Citi.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty MAJ 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*