Promocje

5% zwrotu na Karcie Kredytowej Citibank

5% zwrotuKarta kredytowa ze zwrotem 5% wartości transakcji – jeżeli zamiast voucherów, telefonów albo innych gadżetów wolisz otrzymać zwrot części poniesionych wydatków, to być może najnowsza oferta Citibank jest właśnie dla Ciebie.

Otrzymasz 5% zwrotu transakcji bezgotówkowych lecz nie więcej niż 50 zł miesięcznie, a łącznie możesz zdobyć do 400 zł.

I choć być może oferta nie powala na kolana, wszak w ramach innych promocji Citibank możesz otrzymać smartfon LG K8 LTEvoucher 400 zł do nexterio.pl albo voucher 400 zł do empik.com czy też ostatnio opisywaną ofertę voucher 400 zł do allegro.pl, to z powodów, o których pisaliśmy powyżej może być również wartą rozważenia.

 

Dla nowych klientów

Tradycyjnie, podobnie jak to było dla poprzednich ofert Citibank, tak i ta przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy nie byli posiadaczami żadnej karty głównej przed 01.01.2014, a dodatkowe wymagania:

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • dla firm – min. wiek 25 lat
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Przypominamy też, że mimo tego, że warunki jakie stawia Citi Handlowy nie są zbyt wygórowane, to oczywiście musisz mieć świadomość, że bank może odmówić Ci przyznania karty. A wniosek o kartę możesz złożyć na dedykowanej stronie promocji.

 

Citibank karta kredytowa ze zwrotem 5%

Wniosek o kartę Citibank

 • nie później niż do 31.12.2016 i poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citibank ze zwrotem 5%
 • we wniosku musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • przypominamy, że przez cały czas dostępne są również inne promocje Citibank, w ramach których za wyrobienie karty kredytowej możesz otrzymać, wspominaliśmy o nich na początku artykułu:
 • wnioskując o kartę możesz wybrać oczywiście dowolną z listy dostępnych – sugerujemy kartę Simplicity, która jest bezwarunkowo darmowa
 • w ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Citibank, podczas której wstępnie oceniona zostanie Twoja zdolność kredytowa – pamiętaj, bank może, ale nie musi przyznać Ci karty
 • w przypadku wątpliwości bank może poprosić Cię o PIT za ubiegły rok albo wyciągi z rachunku bankowego
 • jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, to umowa zostanie Ci dostarczona za pośrednictwem kuriera

 

Citibank karta kredytowa ze zwrotem 5%

 

Co musisz zrobić aby otrzymać zwrot 5%

Zgodnie z regulaminem promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymuj 5 % zwrotu za wydatki zwrot otrzymają klienci, którzy:

 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę zalogują się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • w okresie obowiązywania oferty należy aktywować otrzymaną kartę
 • należy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową, przy czym nie może to być przelew z rachunku karty, transakcja nie może również zostać anulowana lub zwrócona.

Po spełnieniu warunków określonych w regulaminie, otrzymasz 5% zwrotu, maksymalnie 50 PLN miesięcznie z łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, a zwrot nastąpi na rachunek karty, którą wykonano transakcje.

Zwrot możesz otrzymywać w trakcie 12 kolejnych miesięcy, przy czym maksymalnie 400 pln w ciągu roku, licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę. Zwrot dokonywany będzie tylko za miesiąc, w którym warunki zostały spełnione warunki określone w regulaminie.

 

 

Czy warto skorzystać z promocji

I tak i nie. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie.

Jeżeli nie są Ci potrzebne gadżety, vouchery, a wolisz po prostu otrzymać zwrot części poniesionych wydatków, to na pewno warto zainteresować się tą promocją. Można to zrobić, gdyż karta Simplicity, o której pisaliśmy powyżej, jest bezwarunkowo darmowa – po odebraniu nagrody możesz ją zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Zakładamy też, że wiesz jak działa karta kredytowa i dlaczego nie należy używać karty kredytowej do wypłaty środków z bankomatu, a jeżeli śledzisz na bieżąco naszego bloga (zapraszamy do newslettera), to pewnie wiesz też jak bezpiecznie używać karty kredytowej.

Jeśli więc nie są Ci potrzebne vouchery ani inne gadżety, to:

Ale jeśli wolisz voucher lub telefon to rozważ te oferty (ich opisy znajdziesz tutaj):

Citibank karta kredytowa ze zwrotem 5%
Zapraszamy też do naszego newslettera oraz do rankingu lokat bankowych i przypominam, że po wycieku danych z systemu PESEL do końca września trwa promocja darmowe alerty SMS w BIK,  w ramach której możesz sprawdzić:

 • terminowość spłaty dotychczasowych zobowiązań
 • dowiedzieć się czy ktoś w Twoim imieniu nie zaciągnął kredytu
 • poznać swoją historię kredytową
 • przez rok otrzymywać darmowe powiadomienia SMS z BIK

złóż wniosek o:

 

 

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto - premia do 250 zł w gotówce

😎Promocja BNP Paribas Radosne Konto – premia do 250 zł w gotówce

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

🥇Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

15 zł na start z Refunder i zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł

ING konto MOBI i ING konto DIRECT z premią do 160 zł


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

3 komentarze

 1. gallanonim wyraził(-a) opinię:

  Jak wygląda rezygnacja z karty w CB? Da się to zrobić via Internet czy trzeba jechać do oddziału? I czy nie robią problemów przy rezygnacji?

  • admin wyraził(-a) opinię:

   Można z systemu transakcyjnego, obowiązuje oczywiście 30-dniowy okres wypowiedzenia.
   Najdalej po kilku dniach zadzwonią z dodatkową propozycją, najczęściej to 10% moneyback przez miesiąc czy dwa. Decyzja należy do Ciebie, możesz potwierdzić dyspozycję rezygnacji, możesz przyjąć moneyback i … dalej zrobisz to, co uważasz za stosowne :)
   Z własnego doświadczenia potwierdzam, że Citi jest bankiem, z którym idzie się „dogadać”, choć oczywiście inni mogą mieć zupełnie inne zdanie na ten temat.

   Zobacz też https://bankomaniacy.pl/zamkniecie-karty-kredytowej-jak-zrezygnowac-z-karty-kredytowej/

   • podpis wyraził(-a) opinię:

    Dostałem 10% na 2 miesiące. A że akurat to było przed większymi zakupami, więc się przydało. Ale przez to nie zrezygnowałem z karty, a tu tyle fajnych promocji Citi daje :( Więc warto się zastanowić czy to się opłaca.