Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące – sprawdź swój BIK❗

Darmowe Alerty BIK – koronawirus i akcja #zostańWdomu sprawiły, że dużą część naszej zakupowej aktywności przenieśliśmy do internetu. Kupując w różnych sklepach, pozostawiamy w nich swoje dane, a co za tym idzie zwiększamy także ryzyko ich wycieku lub kradzieży. Czy można się przed tym bronić nie rezygnując z aktywności w sieci? Tak, sprawdź akcję społeczną Biura Informacji Kredytowej Alerty BIK za darmo przez 3 miesiące i zachowaj spokój w czasach wyłudzeń – sprawdź Alerty BIK za 0 zł.

alerty bik za 0 zł

 

Alerty BIK – co to jest?

Alerty BIK to usługa Biura Informacji Kredytowej, która informuje nas o każdym zapytaniu składanym w BIK, które nas dotyczy.

Jak to działa❓ Przestępca próbuje wyłudzić na Twoje dane kredyt / pożyczkę w banku (lub parabanku) i:

 • jeśli bank / parabank sprawdzi Twoją wiarygodność w BIK
 • to dostaniesz SMS-owe powiadomienie z BIK
 • i masz możliwość reakcji

tak, aby finalnie zapobiec wyłudzeniu kredytu / pożyczki i uniknąć związanych z tym nieprzyjemności. To jednak nie wszystko.

 

Konto w BIK to także:

 • alerty BIK czyli wspomniane już powiadomienia o próbie uzyskania kredytu na Twoje dane,
 • pakiety BIK czyli możliwość pobrań Raportu BIK, w których sprawdzisz historię Twoich kredytów i innych zobowiązań albo
 • raport BIK raport BIK zawiera szczegółową historię Twoich zobowiązań kredytowych i finansowych, poznaj swoją historię kredytową, zanim udasz się do banku,

🚩oraz miejsce, w którym masz możliwość szybkiego zastrzeżenia dowodu osobistego w systemie Dokumentów Zastrzeżonych, co dodatkowo może uniemożliwić wyłudzenie kredytu czy pożyczki na Twoje dane❗

 

Alerty BIK za 0 zł

Alerty BIKStandardowo usługa Alertów BIK jest płatna i kosztuje 24 zł / rok. To niewiele za poczucie świętego spokoju, niemniej jednak teraz możesz skorzystać z 3-miesięcznego, darmowego pakietu bezpłatnych alertów BIK.

🚩Aby skorzystać z oferty przejdź na stronę promocji i zarejestruj się. Po rejestracji i potwierdzeniu danych zaloguj do BIK (albo tylko zaloguj, jeśli już posiadasz konto), a po zalogowaniu aktywuj ofertę i korzystaj z Alertów BIK przez 3 miesiące za darmo, to wszystko – oferta obowiązuje do odwołania.

Dodatkowe informacje o pakietach i usługach BIK we wpisie Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety – co prawda to artykuł sprzed 3 lat, ale większość informacji wciąż pozostaje aktualna oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Idź na stronę Alerty BIK

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Motokarta Citibank BP z bonusem do 720 zł

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Jak sprawdzić BIK za darmo❓ Jak pobrać raport BIK za darmo❓ Rejestracja BIK: alerty i pakiety

Lokata HAPPY PRO Idea Bank - 2,3% do 200 tys. zł, lokata bez konta i zerwanie lokaty bez utraty odsetek

Lokata HAPPY PRO Idea Bank – 2,3% do 200 tys. zł, lokata bez konta i zerwanie lokaty bez utraty odsetek

🥇Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i do 1500 zł w programie poleceń

🥇Pekao lokata PeoPay 3% + do 150 zł za konto Pekao i do 1500 zł w programie poleceń

Alerty BIK – pytania i odpowiedzi

🔐Dlaczego warto aktywować Alerty BIK❓

Aktywuj Alerty BIK, a dostajesz ostrzeżenie w przypadku próby wyłudzenia kredytu na Twoje dane. Możesz natychmiast zareagować i zapobiec wyłudzeniu. BIK powiadomi Cię także, kiedy ktoś zapyta o Ciebie w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor. Dzięki temu dowiesz się np., że ktoś chce wyłudzić abonament komórkowy.

✍Jak aktywować Alerty BIK❓

Wystarczy założyć konto w portalu BIK i potwierdzić tożsamość. Zrobisz to online, w kilka minut. Wypełniasz formularz na stronie BIK (przygotuj numer dowodu osobistego oraz PESEL), potwierdzasz swoją tożsamość (potrzebny będzie dowód osobisty oraz przelew weryfikacyjny na 1 zł), dokonujesz płatności online (alerty aktywują się od razu po dokonaniu płatności) albo korzystasz z promocji (jeśli jest dostępna).

Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Biuro Księgowe Sosnowiec wyraził(-a) opinię:

  Ekstra. Z niecierpliwoscia czekam na kazdy twoj kolejny wpis :) Super sie czyta tego bloga i jest niesamowicie inspirujacy do działania

 2. alerty bik wyraził(-a) opinię:

  Akcja społeczna Alerty BIK za 0 zł – sprawdź Alerty BIK na 3 miesiące bez opłat.