Apetyt na premię i do 300 zł w bonach do Biedronki🐞 od BNP Paribas

Apetyt na premię w BNP Paribas to najnowsza promocja konta osobistego BNP, w ramach której do zdobycia do 300 zł w formie bonów do sklepów Biedronka 🐞 i co niezwykle ważne – po spełnieniu prostych warunków promocji.

Uwaga, w promocji BNP z bonami do Biedronki istnieje limit 3000 wniosków, nie warto więc zbyt długo zwlekać z decyzją – poznaj szczegóły oferty.

Apetyt na premię BNP Paribas

 

Dla kogo?

Promocja Apetyt na premię z bonami do 300 zł do Biedronki dedykowana jest osób pełnoletnich z obywatelstwem polskim. Uczestnik promocji Apetyt na premię nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas w chwili obecnej oraz w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku w promocji (w BNP Paribas, BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen-Polbank).

Z oferty Apetyt na premię mogą oczywiście skorzystać posiadacze lokat lub kont oszczędnościowych BGŻ Optima – mimo, że bank ten również należy do BNP, to obowiązuje odrębna umowa ramowa (w Optimie próżno szukać konta osobistego).

 

Zasady promocji

Aby skorzystać z oferty i zgarnąć 300 zł do Biedronki:

 • zarejestruj się na stronie promocji – należy to zrobić nie później niż do 19.02.2020, lepiej jednak nie czekać, gdyż istnieje limit wniosków i promocja może zakończyć się wcześniej;
 • złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (nie później niż do 19.02.2020);
 • zawrzyj umowę o konta, kartę i dostęp do bankowości internetowej – należy to zrobić nie późnij niż do 04.03.2020;

A następnie spełnij niewygórowane warunki promocji – zapraszamy do kolejnego akapitu

 

Warunki promocji

🐞50 zł premii otrzymasz już za samą rejestrację i podpisanie umowy z BNP Paribas.

🐞150 zł premii – aby je otrzymać w marcu i kwietniu 2020 (w każdym z dwóch miesięcy)
BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z premią

 • wykonaj transakcje kartą na łączną sumę min. 300 zł
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważna jest łączna suma wpływów – więcej o wpływa pod koniec wpisu

🐞100 zł premii – aby je otrzymać w maju 2020:

 • wykonaj transakcje kartą na łączną sumę min. 300 zł
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł i ponownie wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku, liczy się suma wpływów, można wykonać 5 przelewów po 200 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) przelewając to samo 200 zł

Uwaga❗

Do otrzymania kolejnego bonu niezbędne jest spełnienie warunków do uzyskania poprzedniego.

To wszystko!

 

Kiedy bony do Biedronki?

O przyznaniu bonów do Biedronki w promocji Apetyt na premię BNP Paribas poinformuje Cię na adres email podany w procesie rejestracji, a kody do Biedronki otrzymasz na numer telefonu komórkowego. Ważne jest więc aby email i telefon były w tym okresie aktywne:

 • bon 🐞50 zł – do 23 kwietnia 2020 otrzymasz informację o przyznaniu nagrody (mail), a do 31 kwietnia otrzymasz bon do Biedronki (w formie kodu SMS)
 • bon 🐞150 zł – do 25 maja 2020 otrzymasz informację o przyznaniu nagrody, a do 31 maja otrzymasz bon do Biedronki (w formie kodu SMS)
 • bon 🐞100 zł – do 24 czerwca 2020 otrzymasz informację o przyznaniu nagrody, a do 30 czerwca otrzymasz bon do Biedronki (w formie kodu SMS)

Uwaga! Do dnia otrzymania wszystkich nagród konto, karta oraz dostęp do bankowości BNP Paribas muszą być aktywne.

Pierwszy bon do Biedronki o wartości 50 zł ważny będzie do 30.06.2020, kolejne dwa bony do Biedronki (150 i 100 zł) ważne będą do 28.02.2021. Każdy z bonów można używać wielokrotnie aż do wyczerpania środków, aby wykorzystać bon wystarczy podać go sprzedawcy przy opłacaniu zakupów w dowolnym sklepie sieci Biedronka.

Dodatkowe inf. w regulaminie na stronie APETYT NA PREMIĘ oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

 

Istotne informacje

👉Informujemy, że BNP Paribas wyłączył z promocji niektóre operacje kartowe. Od razu uspokajamy, to są wszelkiego rodzaju „ułatwiacze płatności” Jeśli będziesz wykonywać standardowe operacje kartą w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), to zapis ten możesz to potraktować jedynie jako wskazówkę.

Kody MCC tych operacji to:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

 

👉Płatności kartą najlepiej wykonywać w punktach handlowo – usługowych (sklepy, apteki, stacje paliw, kina, hipermarkety itp), o czym wspomnieliśmy już powyżej.

👉Wpływ na konto może być dowolnym przelewem, również z Twojego konta w innym banku. Ważne tylko, aby nie był to przelew między własnymi rachunkami w ramach BNP (czyli BNP Paribas, BGŻ Optima czy Raiffeisen Polbank) oraz wpłatami gotówkowymi. Warto też wiedzieć, że po zaksięgowaniu przelewu na Twoim koncie, możesz je przelać do innego banku, wypłacić albo wydać na zakupy! wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku i ponownie ważna jest suma wpływów, można więc zrobić 1 przelew na 1000 zł, 2 przelewy na 500 zł albo …. 10 przelewów po 100 zł każdy (w ciągu kolejnych dni) wykorzystując to samo 100 zł. I tak jak już wspomnieliśmy wpływ nie oznacza, że środki te muszą „leżeć” na rachunku BNP Paribas!

👉Jeśli ktoś z Twoich znajomych lub rodziny chciałby wziąć udział w promocji, to należy to zrobić w ramach osobnej rejestracji, korzystając z innych danych.

❗Złożenie wniosku możliwe jest tylko na stronie promocji, wniosku składane z innych miejsc, jak również po terminie obowiązywania promocji nie będą uprawniały do uzyskania nagrody – bonów do sklepów Biedronka.

 

Konto Otwarte na Ciebie – koszty?

BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z premią

Konto Otwarte na Ciebie, które otworzysz w ramach niniejszej promocji prowadzone jest bez opłat, zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta, bez żadnych dodatkowych dodatkowych warunków.

A co z kartą? Przedstawiamy to poniżej i polecamy wybrać kartę najlepiej dopasowaną do potrzeb finansowych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – karta jest prowadzona za darmo, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą (na dowolną kwotę) albo masz poniżej 26 lat. Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash;
 • Karta Otwarta na eŚwiat – za kartę zapłacisz 6 zł za kartę, jest to opłata, której nie da się uniknąć, ale w zamian za opłatę otrzymasz dodatkowy profit jakim jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, którego ochrona obejmuje utratę danych, kradzież tożsamości, czy awarię komputera.
 • Karta Otwarta na Świat – za tę kartę zapłacisz 10 zł miesięcznie i również jest to opłata, której nie da się uniknąć. Czy dostajemy coś w zamian? Tak, jest to możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty z bankomatów to tylko 5 zł. Ciekawostką może być także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”–  zwrot do 40.000 zł na osobę w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży – po szczegółowe informacje odsyłamy do OWU pakietu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Promocja, o której mowa powyżej wymaga złożenia wniosku na dedykowanej stronie (kliknij przycisk). Umowę o konto zawrzesz online, a za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do domu, do pracy, czy na uczelnię, podpiszesz dokumenty i zweryfikujesz swoją tożsamość. Kurier przywiezie także kartę do konta. Sprawdź też inne oferty BNP Paribas.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank - przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

Promocja Citi & Lidl: 400 zł do Lidla od Citibank – przetestuj kartę i zgarnij 4 stówki

💰Promocja Millennium: Korzystaj i zdobądź 200 zł - łatwa premia i do 960 zł zwrotu z kartą

💰Promocja Millennium: Korzystaj i zdobądź 200 zł – łatwa premia i do 960 zł zwrotu z kartą

💰Do 1700 zł od Pekao: do 200 zł dla nowych klientów, do 1500 zł w programie poleceń Pekao

💰Do 1700 zł od Pekao: do 200 zł dla nowych klientów, do 1500 zł w programie poleceń Pekao

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 💸

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 💸


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

2 komentarze

 1. Piter wyraził(-a) opinię:

  Promocja za promocją. Ciekaw jestem, że tak powiem „kiedy powiedzą sobie dość” nawiązując tym trochę do utworu Agnieszki Chylińskiem :)