Promocje

Bank Millennium – otwórz konto z moneyback 10% do 300 zł

Otwórz konto w Banku Millennium i zgarnij nawet 300 zł premii za płatności kartą i BLIK. Wystarczy, że zdecydujesz się na założenie Konta 360º lub Konta 360º Student w Banku Millennium korzystając z kuponu zakupionego w serwisie Groupon.

300 zł od Banku Millennium

Oferta Groupon

  • w okresie od 10.10.2016 do 20.11.2016 na stronie oferty kup groupon uprawniający do założenia konta – koszt 5 zł
  • uwaga! oferta groupon może zakończyć się przed 20.11 – jeśli chcesz skorzystać z promocji radzimy się pospieszyć
  • w okresie od 10.10.2016 do 20.11.2016 wypełnij wniosek internetowy o otwarcie Konta 360° albo Konta 360° Student – skorzystaj oczywiście z zakupionego kodu groupon
  • i czekaj na premię :)

 

 

Premia

Warunek uzyskania premii:

Jeśli w danym okresie rozliczeniowym Uczestnik zasili Konto kwotą nie niższą niż 1000 złotych, to Uczestnikowi przyznawana jest nagroda pieniężna, zwana dalej „premią”, o wartości 10% kwoty, będącej sumą transakcji bezgotówkowych dokonanych przez Uczestnika kartą debetową wydaną do Konta lub przy użyciu usługi BLIK w sklepach stacjonarnych (POS) a zaksięgowanych przez Bank w danym okresie rozliczeniowym, nie więcej jednak niż 50 złotych.

Wystarczy więc, że wykonasz przelew z innego banku w kwocie 1000 zł lub wyższej.

A sama premia naliczana jest przez sześć następujących po sobie okresów rozliczeniowych, pokrywających się z miesiącami kalendarzowymi, przy czym pierwszy okres rozliczeniowy trwa od 10.10.2016 do 30.11.2016 i wynosi 10% transakcji wykonanych kartą debetową lub BLIK, ale nie więcej niż 50 zł. Łatwo więc obliczyć, że aby uzyskać maksymalną premię musisz wydać łącznie 500 zł. Nie jest to kwota zbyt wygórowana.

Łączna wysokość premii nie może przekroczyć kwoty 300 złotych i, jak już wspomnieliśmy powyżej, premia wypłacana będzie przez 6 miesięcy (po spełnieniu warunków promocji -> przelew 1000 zł).

Premia wypłacana będzie na Twoje konto w okresach miesięcznych za dany okres rozliczeniowy, nie później jednak niż do 10 dnia roboczego po każdym okresie rozliczeniowym. Więcej inf. oczywiście w regulaminie promocji.

 

Konto 360° to konto, które możemy polecić

Na koniec kilka słów o koncie 360°. To flagowy produkt Banku Millennium i w naszej opinii jedno z najlepszych kont na rynku. Wystarczy, że

  • wykonasz wpływ w łącznej kwocie min. 1000 zł (może być przelew z innego banku, nie dotyczy konta Student)
  • wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do rachunku

a w zamian otrzymujesz

  • darmowe konto
  • darmową kartą debetową
  • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • i ciekawą ofertę depozytową (patrz poniżej)

Oczywiście, jeśli zamierzasz czynnie korzystać z promocji i otrzymywać 10% zwroty za transakcje bezgotówkowe, to operacje kartowe/BLIK nie powinny stanowić problemu.

Przypominamy też o promocji 360 zł za założenie konta 360° – oferta, w ramach której zgarniesz nieco więcej, choć warunki promocji są nieco inne:

Bez względu jednak czy otworzysz konto w obecnej promocji czy poprzedniej, to jest to na pewno rachunek, który możemy polecić.

 

 

Lokata mobilna i konto oszczędnościowe w Banku Millennium czyli dobra oferta dla oszczędzających

Poza kontem 360° Bank Millennium posiada ciekawą ofertę depozytową. W ramach aplikacji mobilnej i tzw. rozszerzonej rzeczywistości możesz otworzyć Lokatę Mobilną 3,25% Banku Millennium – w artykule znajdziesz więcej informacji.

Bank też okresowo uruchamia promocje dla nowych środków na koncie oszczędnościowym. Obecnie możesz przelać do 100 000 zł korzystając z oprocentowania 2,7% w skali roku, a jeśli chcesz oszczędzać, to odsyłamy do artykułów 2,8% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank oraz BGŻOptima 3,2% na Lokacie Bezkarnej i zestawienia najlepszych lokat bankowych.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

💰1,9% lokata FACTO❗ Zobacz opinie o Facto, czy lokata Facto jest bezpieczna❓

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej - kampania pożyczki Smartney

🦉KEEP SMART & pożyczaj mądrzej – kampania pożyczki Smartney

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Refunder zwroty za zakupy w internecie, sprawdź opinie o Refunder

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*