Promocja BNP Paribas: Zgarnij 500 zł do Allegro za kartę kredytową

Promocja BNP Paribas Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową w zamian za wyrobienie 💳karty kredytowej BNP Paribas i spełnienie warunków promocji. Dodatkowo z kartą BNP Paribas rabaty do 50% w programie mamBonus i dodatkowe ekstra punkty w programie, które można wymieniać na nagrody o wartości około 50 zł.

🚩A jeśli jesteś nowym klientem BNP połącz opisywaną promocję Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową i jedną z promocyjnych ofert i zdobądź jeszcze więcej❗ – promocyjne oferty BNP Paribas w kolejnych akapitach.

bnp-allegro-500

 

Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową – dla kogo?

BNP Paribas Słoneczna promocja premia do 400 zł

W promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (oraz BGŻ BNP Paribas) w okresie od 01.12.2019 od przystąpienia do niniejszej oferty, wykluczenie to obejmuje również posiadaczy kart kredytowych przejętego przez BNP banku Raiffeisen-Polbank.

Ograniczenie to oczywiście nie odnosi się do innych produktów BNP Paribas (konto, kredyt, lokata) oraz do posiadaczy kont i lokat BGŻ Optima, co więcej – jeśli jesteś nowym klientem BNP Paribas, to możesz połączyć promocje i zgarnąć jeszcze więcej.

Wybrane oferty BNP znajdziesz pod bannerami poniżej oraz pod koniec artykułu, sprawdź też Konta BNP Paribas w promocji – możesz zgarnąć jeszcze więcej

A pod bannerem w tym akapicie jedna z najnowszych promocji konta osobistego – Słoneczna promocja BNP Paribas, do zdobycia:

 • 💰do 300 zł w gotówce i
 • 🐞100 zł do Biedronki

albo zapraszamy na stronę oferty z kartą kredytową:

500 zł na Allegro z kartą BNP Paribas

 

Wniosek

Aby wziąć udział w promocji „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową” i zgarnąć do 500 zł w kartach podarunkowych na Allegro nie później niż do końca września 2021:
BNP Paribas Karta +500 zł Allegro

 • gdy zadzwoni konsultant złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard – tylko karty kredytowe BNP Paribas z logo Mastercard biorą udział w promocji
 • zawrzyj umowę z bankiem, należy to zrobić nie później niż do 30 września 2021 r.

Brak limitu rejestracji, jak to miało miejsce w jednej z poprzednich edycji promocji, po wyczerpaniu którego promocja zostałaby zakończona, jeśli  więc nie obejmują Cię ograniczenia, złożysz wniosek w okresie obowiązywania promocji Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową i otrzymasz kartę oraz spełnisz zasady opisane poniżej, to możesz liczyć na bonus => nawet 500 zł w bonach do Allegro.

 

Zasady promocji

Po podpisaniu umowy oraz oczywiście po otrzymaniu karty kredytowej i jej pełnej aktywacji:

 • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonuj transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • transakcje należy wykonywać począwszy od pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę kredytową (wcześniejsze nie biorą udziału w promocji)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz bon o wartości 100 zł na Allegro i jak łatwo policzyć łącznie do zgarnięcia do 500 zł w bonach. Warto też wiedzieć, że jeśli w wybranym okresie nie spełnisz warunków promocji, to otrzymasz odpowiednio 1, 2, 3 lub 4 nagrody.

 

Warto wiedzieć, że

Do operacji (na kwotę 1000 zł) BNP Paribas nie zalicza transakcji:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług

BNP Paribas Konto na Upały premia do 350 złBrzmi to może trochę skomplikowanie, w skrócie chodzi, że bank wyklucza wszelkiego rodzaju „portfele elektroniczne”. Jeśli wykonujesz standardowe płatności kartą (sklepy, stacje paliw, kina, apteki, restauracje itp.) czy płatności w sklepach internetowych (np. Allegro, Douglas itp.), to punkt ten potraktuj jedynie jako luźną wskazówkę.

Dodatkowo za transakcje kartą nie są uznawane:

 • transakcje zwrócone lub sporne
 • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku
 • wykonywane kartami dodatkowymi

Szczegółowe informacje w regulaminie promocji (plik pdf):

 • https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1532916

Pod bannerem promocja BNP Paribas Konto na upały – do zdobycia do 350 zł w gotówce.

 

Nagrody

Aby otrzymać bony niezbędna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl, na której to stronie pojawią się nagrody.

Każdy z bonów dostępny będzie w ciągu 60 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki do ich uzyskania, bon należy odebrać w ciągu 2 miesięcy od jego uzyskania, a następnie zrealizować w terminie jego ważności.

Oczywiście do momentu odbioru nagrody bądź nagród należy posiadać kartę kredytową wyrobioną w ramach opisywanej promocji Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową.

 

Koszty

Uczestnicy promocji Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową są zwolnieni z opłaty za kartę w okresie pierwszych dwunastu miesięcy. Po tym okresie karta BNP Paribas będzie darmowa, jeżeli suma transakcji rozliczonych w danym miesiącu wyniesie min. 1000 zł (9 zł jeśli nie).

Oczywiście po odebraniu nagród kartę możesz zamknąć, przy czym warto też mieć na uwadze ewentualne wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy, gdyż wiąże się to z „ekstra” opłatą 25 zł.

Jeżeli po odebraniu nagrody zamierzasz wypowiedzieć umowę o kartę kredytową, to warto to zrobić nie wcześniej, niż po upływie pół roku od jej podpisania – przez 12 karta jest bezwarunkowo darmowa, więc nie musisz spieszyć się z ewentualnym wypowiedzeniem umowy.

 

MamBonus

MamBonus to program lojalnościowy dla posiadaczy kart z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Program umożliwia zbieranie punktów, w ramach promocji takich jak ta, ale nie tylko. mamBonus to również punkty za płatności kartą przypisaną do programu.

W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji strona 5 z 7 należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej.

BNP Paribas Karta +500 zł AllegroBiorąc udział w promocji można zgarnąć dodatkowo nawet 15 200 punktów w ramach mamBonus, poniżej informacje, które BNP Paribas zawarł w nocie prawnej na stronie promocji (zmodyfikowana na potrzeby niniejszego artykułu):

 • do 10 000 punktów w ramach płatności kartą w promocji Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową
 • 200 punktów za rejestrację i 5000 punktów powitalnych jeżeli w ciągu 60 dni od dnia rejestracji wykonasz co najmniej 4 płatności na 50 zł każda

co daje około 50 zł w formie karty podarunkowej:

500 zł na Allegro z kartą BNP Paribas

Punkty można wymieniać na nagrody, choćby wspomniane w promocji karty podarunkowe Allegro, ale także inne vouchery, bilety do kina itp., dodatkowe informacje na stronie promocji i stronie mambonus.pl, na którą odsyłamy.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Lokaty InBank oprocentowanie 1,5% na 12-miesięcznej lokacie BEZ KONTA

Lokaty InBank oprocentowanie 1,5% na 12-miesięcznej lokacie BEZ KONTA

Kantor Walutowy Alior Bank i program poleceń: 50 zł dla polecanego, 50 zł dla polecającego

Kantor Walutowy Alior Bank i program poleceń: 50 zł dla polecanego, 50 zł dla polecającego

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 0,5% do 200 000 zł na 3/6M

Getin Bank lokata na NOWE ŚRODKI 0,5% do 200 000 zł na 3/6M

Promocja Citi: voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity

Promocja Citi: voucher Allegro 400 zł za kartę Citi Simplicity


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*  

Jeden komentarz

 1. admin wyraził(-a) opinię o Promocja BNP Paribas: Zgarnij 500 zł do Allegro za kartę kredytową

  Nawet 500 zł na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas – zapraszamy do lektury