Promocja BNP Paribas: Zgarnij nagrody z kartą kredytową – do 200 zł na Allegro, Douglas, RTV Euro AGD

Wystartowała promocja BNP Paribas z kartą kredytową, a do zdobycia do 200 zł na Allegro, do Douglas, RTV Euro AGD i innych Sprawdź warunki promocji Zgarnij nagrody z kartą kredytową.

Uwaga! Jeśli jesteś nowym klientem BNP, to ofertę można połączyć z opisywaną promocją Konto w lutym (nagroda 300 zł w gotówce bez konieczności płacenia kartą debetową) albo Apetyt na premię (i do 300 zł w bonach do Biedronki🐞) i zgarnąć dodatkowe środki❗

bnp karta nagroda voucher

 

Dla kogo?

Nagrodą są 4 * 15 000 punktów w serwisie mambonus.pl, które można wymienić na voucher do Allegro, Douglas, M&M, Morele.net, RTV Euro AGD i inne o łącznej wartości około 200 zł.

W promocji BNP Paribas Zgarnij nagrody z kartą kredytową może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas (oraz BGŻ BNP Paribas) oraz przejętego Raiffeisen – Polbank w okresie od 01.08.2018 do 01.02.2020, bądź zawarta umowa z BNP Paribas okazała się nieważna, z oferty nie mogą skorzystać także pracownicy i współpracownicy BNP Paribas.

Ograniczenie to nie odnosi się do innych produktów BNP Paribas (konto, kredyt, lokata) oraz, o czym być może nie wszyscy wiedzą, do posiadaczy kont i lokat BGŻ Optima – jeśli posiadasz lub zamierzasz uruchomić jedną z lokat bądź konto w Optimie, to nic nie stoi na przeszkodzie i oczywiście możesz skorzystać z promocji.

 

Wniosek o kartę

Aby wziąć udział w promocji Zgarnij nagrody z kartą kredytową i zgarnąć do 200 zł w bonach do Allegro, RTV Euro AGD, Smyk, Morele.net, Douglas i innych:
BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z premią

  • gdy zadzwoni konsultant BNP Paribas złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard – tylko karty z tym logo biorą udział w promocji
  • zawrzyj umowę z bankiem, należy to zrobić nie później niż do 31 marca 2020
  • w miesiącu następnym po miesiącu w którym zawarto umowę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości BNP Paribas – możesz zalogować się do systemu Pl@net albo do aplikacji mobilnej GOmobile
  • do dnia odbioru nagrody nie wypowiadaj umowy o kartę

Zwracamy raz jeszcze uwagę, że do 31 marca należy podpisać umowę o kartę – radzimy więc nie zwlekać ze złożeniem wniosku, a pod bannerem Konto otwarte na Ciebie z premią do 300 zł w bonach do Biedronki w promocji Apetyt na premię.

 

Płać kartą BNP

By otrzymać nagrodę zarejestruj się na stronie mambonus.pl, na którą będziesz otrzymywać nagrody i:
BNP Paribas Konto w lutym

  • w każdy z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowe wykonuj transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (w każdym miesiącu),
  • transakcje należy wykonywać począwszy od pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę kredytową (wcześniejsze nie biorą udziału w promocji)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz nagrodę 15 000 punktów o równowartości około 50 zł, a łącznie do 60 000 zł (do 200 zł). Każda nagroda pojawi się w ciągu do 60 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji w serwisie mambonus.pl.

Punkty należy wymienić na wybraną przez siebie nagrodę w ciągu 2 miesięcy od ich otrzymania:

lub inne dostępne w katalogu mambonus.pl – więcej informacji w regulaminie Zgarnij nagrody z kartą kredytową oraz na stronie promocji:

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

a pod banerem Konto w lutym z premią do 300 zł w gotówce, do zgarnięcia premii 👉nie musisz nawet płacić kartą.

 

Warto wiedzieć

Uwaga! Do płatności BNP Paribas nie zalicza transakcji:
BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z premią

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług

Brzmi to może trochę skomplikowanie, w skrócie chodzi, że bank wyklucza wszelkiego rodzaju „portfele elektroniczne”. Jeśli wykonujesz standardowe płatności kartą (sklepy, stacje paliw, kina, apteki, restauracje itp) czy płatności w sklepach internetowych (np. Allegro, H&M itp.), to punkt ten potraktuj jedynie jako luźną wskazówkę.

Dodatkowo za transakcje kartą nie są uznawane:

  • transakcje zwrócone lub sporne
  • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku
  • wykonywane kartami dodatkowymi

Zobacz też: Jak działa karta kredytowa?

Warto też mieć na uwadze ewentualne wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę wiąże się z „ekstra” opłatą 25 zł. Jeżeli po odebraniu nagrody zamierzasz wypowiedzieć umowę o kartę kredytową, to warto to zrobić nie wcześniej, niż po upływie wspomnianego terminu.

BNP Paribas nie pobiera opłat za kartę, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych kartą za poprzedni miesiąc wyniesie min. 1000 zł (9 zł jeśli nie).

 

200 + 300 zł – jak połączyć promocje?

Jeśli jesteś nowym klientem BNP Paribas, to możesz połączyć promocje i zgarnąć:
BNP Paribas Konto w lutym

albo

👉Uwaga! Jeśli chcesz połączyć promocje to:

  • w pierwszej kolejności złóż wniosek o konto (pod banner „Konto w lutym”)

a w kolejnym etapie

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o promocjach bankowych!

 

 

👉 Najlepsze promocje (wybrane):

Promocja Smartney - odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

Promocja Smartney – odbierz do 500 zł na zakupy w Tefal

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

🥇Najlepsze lokaty LIPIEC 2020 ranking lokat, ranking kont oszczędnościowych

200 zł na Allegro od PKO BP za PKO Konto za Zero / PKO konto dla Młodych i 6 transakcji

200 zł na Allegro od PKO BP za PKO Konto za Zero / PKO konto dla Młodych i 6 transakcji

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne Pekao: zyskaj 150 zł premii i 2% na koncie oszczędnościowym


Podziel się opinią / komentarzem

Podaj wynik działania: trzy odjąć jeden. Odpowiedź wpisz słownie*